هفته ملی وفل هدایای رسانه های اجتماعی با عنوان های 2020

NORCROSS ، گا، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – وفل زغال اخته برای مدت زمان محدودی به فهرست بازگردد ، وفل هاوس راهی دیگر برای زنگ زدن 65 شرکت به مشتریان می دهد.هفتم سالگرد و هفته ملی وفل امسال.

درست است ، کالای قابل احترام غذاخوری های مدل جنوبی 65 روشن می شود 5 سپتامبر، 2020. این یک نقطه عطف است که جشن سالانه مورد علاقه ناهار خوری گاه به گاه “همه چیز” را شروع می کند. آغاز هفته 6 سپتامبر همچنین به وفل هاوس وفادار و تازه واردین فرصتهای متعددی را برای پیوستن به سرگرمی مجازی امسال ارائه خواهد داد.

می گوید: “هفته ملی وفل فرصتی را برای طرفداران وافل از سراسر کشور فراهم می کند تا عشق خود را به وافل به اشتراک بگذارند.” پرتو کتی، مدیر بازاریابی خانه وفل. “همچنین به همکاران ما که روزانه به جوامع خود خدمات می دهند امکان تفریح ​​را فراهم می کند زیرا بسیاری از رستوران های محلی جشن های خود را برنامه ریزی می کنند.”

اخبار مرتبط  پسران و دختران کلوپ های آمریکا میزبان کنفرانس نوجوانان مجازی در تاریخ 24 ژوئیه

خانه وفل هفته ملی وفل را در سال 2001 راه اندازی کرد تا به مشتریان ، طرفداران و همکارانش راهی برای جشن عشق وافل و تاریخچه شرکت در قالب سرگرم کننده بدهد.

امسال وفل هاوس ضمن تبلیغ این مراسم خوب “روح وفل” با یک برنامه تبلیغاتی رسانه های اجتماعی برگزار خواهد کرد 100 دلار کارت هدیه هر روز به یک شرکت کننده خوش شانس اهدا می شود. روزانه ، مشتریان می توانند فقط برای نام بردن از برخی فعالیت های برنامه ریزی شده ، حافظه مورد علاقه وافل هاوس خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، سرور مورد علاقه خود را معرفی کنند ، عکس برگشتی وفل هاوس را ارسال کنند یا به یک سوال چیزهای بی اهمیت پاسخ دهند.

اخبار مرتبط  به مالکین و اپراتورهای HVAC 200 میلیون دلار فرصت داده شده است

Beam می گوید: “تنها راه محاسبه تعداد ارسال ها این است که اگر شرکت کنندگان از هشتگ رسمی هفته استفاده کنند که # هفته وفل است.” “تیم ما به دنبال آن هشتگ خواهد بود و برنده هر روز به طور تصادفی از بین شرکت کنندگان در روز انتخاب می شود. هرچه بیشتر شرکت کنند ، شانس بیشتری برای برنده شدن دارند.”

متعصبین وفل چه در سنت وافل سنتی باشند و چه در تولید عطر و طعم بسیار در شرکت خواهند بود. در هر صورت ، وفل خامه ای شیرین کلاسیک Waffle House که با شربت آب می شود ، با کره بادام زمینی یا چیپس شکلات (یا هر دو) تزئین می شود ، یا با اسپند پاشیده است ، مطمئناً خوشایند شما خواهد بود! و فراموش نکنید که وافل زغال اخته با نسخه محدود را امتحان کنید تا عمر شما طولانی شود مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید ، وفل های وفل هاوس با داشتن 128 میلیون وافل فقط در سال گذشته ، با داشتن 128 میلیون وافل ، یک غذای خوشمزه است که در برابر آزمایش زمان مقاومت کرده است.

اخبار مرتبط  Koloni قفل هوشمند را برای فعال کردن تحویل بدون تماس در طول بیماری همه گیر COVID-19 راه اندازی می کند

درباره خانه وفل®
خانه وافل® رستوران ها از زمان تأسیس این شرکت تاکنون پایه اصلی غذاخوری آمریکایی ها بوده اند Avondale Estates، Ga.، در روز کارگر 1955. امروز ، سیستم وفل هاوس تقریباً 1950 رستوران را در 25 ایالت اداره می کند. رستوران های وفل هاوس به دلیل سرو بیش از یک میلیارد وافل ، جهان در ارائه وافل ، استخوان های T ، شاخ و شانه ها و همچنین چراغ استقبال بعد از طوفان و در تمام تعطیلات شناخته می شوند.

SOURCE Waffle House، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.wafflehouse.com