Supreme شاهدانه از دارندگان بدهکار برای تبدیل جزئی و اصلاح بدهی ها تأیید می کند

تورنتو، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – The Supreme Cannabis Company، Inc. (“شاهدانه اعلی” یا “شرکت“) (TSX: FIRE) (OTCQX: SPRWF) (FRA: 53S1) امروز اعلام كرد كه دارندگان (“دارندگان بدهکار“) از بدهی های قابل تبدیل فوق العاده شرکت بدون برگه 6.0٪ که در سال صادر شده است اکتبر 2018 (“بدهی ها“) قطعنامه فوق العاده ای را تصویب کرده است که اصلاحات قبلاً در مورد شرایط بدهی ها را اعلام کرده است.

اصلاحات زیر ، در میان دیگر ، تصویب شد (“اصلاحات“):

  • کاهش کل مبلغ اصلی بدهی های پرداخت نشده از 100.0 میلیون دلار به 36.5 میلیون دلار.
  • تمدید تاریخ سررسید بدهی ها از 19 اکتبر 2021 به تاریخی که 5 سال به علاوه یک روز از تاریخ بسته شدن است (به شرح زیر) مگر اینکه قبل از سررسید دوباره خریداری ، بازخرید یا تبدیل شود.
  • کاهش قیمت تبدیل بدهی ها از 2.45 دلار در هر سهم به 0.285 دلار هر سهم (“قیمت تبدیل“).
  • اگر حجم روزانه میانگین قیمت معاملات سهام سهام مشترک شرکت (این “” حق معامله را داشته باشد ، این حق را خواهد داشت که مبلغ باقی مانده بدهی های معوقه را با قیمت تبدیل تغییر دهد).سهام مشترک“) بزرگتر است از 0.45 دلار برای هر 10 روز تجارت متوالی.
  • استهلاک مبلغ اصلی بدهی های باقیمانده با 1.0٪ در ماه در طول 24 ماه قبل از سررسید.
  • کاهش پرداخت سود سالانه به 2.9 میلیون دلار از جانب 6.0 میلیون دلار.
  • بدهی های باقیمانده با نرخ 11.06 per در سال تخصیص می یابد ، که به صورت نیمه سالانه آغاز می شود و از تاریخ بسته شدن اصلاحیه ها شروع می شود (“تاریخ بسته شدن“) و در تاریخ 3 سال از تاریخ بسته شدن پایان می یابد.
اخبار مرتبط  تیلور موریسون با ششمین جایزه معتمد آمریکا پیاپی شناخته می شود

معاملات بدهی در بورس اوراق بهادار تورنتو با نماد معاملاتی FIRE.DB ادامه خواهد یافت.

قسمت تأسیس شده اصل به طور نقدی پس از سررسید قابل پرداخت است اما سود نقدی ندارد و به سهام مشترک قابل تبدیل نیست. اوراق بدهی جدید این اصل تخصیص یافته را اثبات می کند (“بدهی های تصفیه“) ، که در بورس اوراق بهادار تورنتو ثبت نخواهد شد ، دارای یک CUSIP جداگانه است و جدا از بدهی ها تجارت خواهد کرد.

با توجه به کاهش مبلغ اصلی بدهی ها توسط 63.5 میلیون دلار، از جمله ملاحظات دیگر ، شرکت مجموعاً 116.6 میلیون سهام مشترک صادر خواهد کرد (“سهام ملاحظه“) به دارندگان بدهکار. دارندگان بدهکار مقیم در حوزه های قضایی واجد شرایط ، نیمی از سهام در نظر گرفته شده خود را به عنوان سهام تجارت آزاد دریافت خواهند کرد و نیمی دیگر از سهام توجه به یک دوره محدود چهار ماهه خواهد بود. صاحبان بدهکار مقیم در سایر حوزه های قضایی حق دارند برای دریافت سهام ملاحظه مشروط به دوره های محدود ، تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

برای اینکه صاحبان بدهکار واجد شرایط می توانند سهام ملاحظه آزادانه معاملاتی را دریافت کنند ، این دارندگان بدهکار باید به شرکت کنندگان CDS خود دستور دهند که قبل از پایان مهلت انتخابات (مناسب با توجه به صلاحیت اقامت از طریق CDS) انتخاب مناسب را انجام دهند.مهلت انتخابات“) ، که انتظار می رود در اطراف یا اطراف باشد 8 سپتامبر 2020. هر دارنده بدهکار واجد شرایط که نتواند قبل از مهلت انتخابات انتخاب کند ، 100٪ سهام ملاحظه را با یک دوره محدود چهار ماهه دریافت می کند.

اخبار مرتبط  Dunlop کفش محافظ کفش با LineDrive برای معرفی مجدد راه خود برای بازاریابی در بخش صنعت همکاری می کند

شرح قبلی اصلاحیه ها فقط یک خلاصه است و با توجه به سند اعتماد اضافی که شرکت قصد دارد در تاریخ بسته شدن با متولی درج کند و در پروفایل SEDAR شرکت به آدرس www.sedar ثبت می شود ، در کل شرایط لازم را دارد. کام در این زمان ، کلیه اصلاحیه های بدهی ها موثر واقع می شوند و دارندگان بدهکار سهام ملاحظه و بدهی های افزایش را دریافت می کنند.

درباره شاهدانه اعلی.

The Supreme Cannabis Company، Inc.، (TSX: FIRE) (OTCQX: SPRWF) (FRA: 53S1) ، نمونه کارهای متنوعی از شرکتها ، محصولات و مارکهای مختلف شاهدانه است. از سال 2014 ، این شرکت به عنوان یکی از حق بیمه ترین تولیدکنندگان محصولات حشیش تفریحی ، عمده فروشی و پزشکی شناخته شده است.

نمونه کارها مارکهای Supreme Cannabis ، تجارب متنوع مصرف کننده و بیمار را با مارک ها و محصولاتی که علاقمندی های تفریحی ، تندرستی ، پزشکی و مصرف کنندگان جدید را برآورده می کنند ، متنوع می کند. نمونه کارهای تجاری تفریحی شرکت شامل 7ACRES ، Blissco است، 7ACRES Craft Collective ، Sugarleaf ، و Hiway. Supreme Cannabis از طریق مارک برتر Truverra خود به فرصت های شاهدانه پزشکی ملی و بین المللی می پردازد.

اخبار مرتبط  SIGEP ، نسخه "گسترش یافته" در سال 2021

مارک های Supreme Cannabis با مجموعه متمرکز دارایی های عملیاتی کلاس جهانی پشتیبانی می شوند که عملکردهای کلیدی در زنجیره ارزش را شامل می شوند ، از جمله ، کشت مقیاس ، پردازش ارزش افزوده ، بسته بندی خودکار و آزمایش محصول و تحقیق و توسعه. شرکت را در اینستاگرام دنبال کنید، توییتر، فیس بوک، LinkedIn و YouTube.

ما به سادگی رشد بهتری می کنیم.

اطلاعات رو به جلو.

برخی از اظهارات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله اظهارات مربوط به اصلاحیه بدهی ها و تکمیل و زمان آن ، “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات آینده نگر ممکن است مربوط به وقایع یا نتایج پیش بینی شده و سایر اظهاراتی باشد که واقعیت تاریخی نیستند. اطلاعات آینده نگرانه مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ این گزارش انجام می شود و شرکت موظف نیست هرگونه اطلاعات آینده نگر را تغییر دهد یا تجدید نظر کند ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در موارد مورد نیاز توسط قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

منبع The Supreme Cannabis Company، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.supreme.ca/