برندهای Elegance با راه اندازی نام های تجاری جدید ، مشارکت های استراتژیک جدید و یک پلت فرم انقلابی مستقیم به مصرف کنندگان ، به رشد خود دامن می زنند.

پس از راه اندازی نوشیدنی انرژی گوریل کنف ، CBD همچنان محصولات نوآورانه را در گروه نوشیدنی های انرژی زا سودآور عرضه خواهد کرد. یک خط اضافی بدون قند Gorilla Hemp در ماه سپتامبر در بازارهای منتخب در دسترس خواهد بود ، موقعیتی که بتواند تقاضای روزافزون گزینه های نوشیدنی انرژی “بهتر برای شما” را جلب کند.

راه اندازی موفقیت آمیز گوریل کنف با توافق نامه توزیع انحصاری که الگانس اخیراً با آن منعقد کرده است ، پشتیبانی می شود تگزاسمبتنی بر KC توزیع ، یک شریک توزیع سابق برای ردبول. به عنوان بخشی از این توافق نامه ، KC توزیع به طور انحصاری سبد محصولات مارک های نوشیدنی انرژی را برای مدت 12 ماه به فروش می رساند. آنها همچنین ناوگان کامیون های حمل و نقل خود را با تبلیغات گوریل کنف به منظور افزایش آگاهی از مارک تجاری اضافی ، در برند خود تغییر نام می دهند تگزاس بازار.

به طور جداگانه ، الگانس چندین پیشرفت مهم را در گروه های تلخ و روحیه خود اعلام کرده است. Bittertales Aromatic Bitters در سال جاری آغاز خواهد شد سپتامبر 2020، ارائه یک ترکیب مدرن از یک کوکتل اصلی کلاسیک که ترکیبی از کیفیت استثنایی و ارزش بی نظیر است. این محصول در ابتدا در بازار خارج از خانه عرضه می شود و مشتریانی را که علاقه مند به مصرف کوکتل در خانه هستند ، هدف قرار می دهد. به علاوه ، هر هفت طعم دهنده نوشیدنی های شرکت Bitters Company استرالیا در آمازون عرضه می شوند ایالات متحده آمریکا در پایان آگوست 2020.

دو نوآوری محصول اضافی که در Q3 و Q4 راه اندازی می شوند ، الگانس را در ردیف کوکتل های RTD با رشد سریع قرار می دهند ، که طی سال گذشته به رشد بازار روحیه کلی دامن زده است. VOCO ، اولین محصول در نوع خود و ترکیبی از ودکا و آب نارگیل واقعی است اکتبر سال 2020 با چهار طعم میوه و یک بسته متنوع. این محصول کوکتل کنسرو شده ، نوشیدنی های “بهتر برای شما” را با فرمولاسیون ABV پایین و 12 اونس ارائه می دهد. قالب مناسب برای مصرف در حین حرکت. Twisted Shaker در Q4 با طیف وسیعی از کوکتل های بطری متوسط ​​ABV مبتنی بر ارواح که با طراحی بسته بندی برتر برجسته شده اند ، راه اندازی خواهد شد. هر عطر و طعم پرتاب یک دستور کوکتل کلاسیک ، از جمله Barrel-Aged Old Fashioned ، Cucumber Gimlet و Espresso Martini را نشان می دهد.

اخبار مرتبط  RUNE: متنوع ترین گروه عروسی تا کنون ساخته شده است ، و در Kickstarter راه اندازی شد

Elegance همچنین از برنامه های خود برای ورود مستقیم به فضای مصرف کننده با Bevmart ، یک بازار آنلاین نوشیدنی برای بازار استرالیا ، رونمایی کرده است. Bevmart قرار است در Q4 ، 2020 در www.bevmart.com.au راه اندازی شود و به عنوان بازار آنلاین انحصاری محصولات Elegance زیر عمل خواهد کرد: استرالیا: ودکا بی ادب در پنج طعم، کوکتل های Cheeky Espresso Martini در چهار طعم، Coventry Estate Gin در چهار طعم ، و Geo Liqueurs در چهار نوع.

اخبار مرتبط  کارشناس سبک زندگی ، امیلی لوفتیس ایده های هدیه تعطیلات Posh را با TipsOnTV به اشتراک می گذارد

برای حمایت از اجرای این ابتکارات رشد ، الگانس از اضافه شدن مدیران ارشد فروش و بازاریابی به تیم خود ، که همه آنها تجربه کار در مارک های نوشیدنی در سطح جهانی را دارند ، خبر داده است.

درباره برندهای الگانس ، شرکت

Elegance Brands، Inc. یک شرکت نوشیدنی جهانی است که محصولات با تمرکز بر نوآوری را توسعه ، بازاریابی و توزیع می کند. علاوه بر مارک برجسته خود ، Gorilla Hemp Energy Drink ، برندهای الگانس طیف وسیعی از نوشیدنی های کاربردی را ارائه می دهد ، به علاوه مشروبات الکلی و مارک های الکلی ، از جمله ودکا الگانس. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان Elegance ، به http://www.elegance-brands.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت بهداشت و درمان CVS برای برگزاری کنفرانس فراخوان درآمد سه ماهه دوم سال 2020

اظهارات رو به جلو

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی اطلاعاتی در مورد دیدگاه برند الگانس در مورد انتظارات آینده ، برنامه ها و چشم اندازهای آینده باشد که اظهارات آینده نگرانه را تشکیل می دهد. نتایج واقعی ممکن است از نظر تاریخی یا نتایج نشان داده شده توسط این اظهارنظرهای آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله عوامل مختلفی از جمله ، اما نه محدود به آنها ، خطرات و عدم اطمینان مربوط به توانایی آن در حفظ و رشد تجارت ، تغییر نتایج عملیاتی ، توسعه و معرفی محصولات و خدمات جدید ، بازاریابی و سایر ابتکارات توسعه تجارت و رقابت در صنعت ، و همچنین تأثیرات و عدم اطمینان مداوم بیماری همه گیر COVID-19 در بازار و اقتصاد جهانی. مارک های الگانس شما را تشویق می کند تا در پرونده های خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار سایر عواملی را که ممکن است نتایج آینده آن را تحت تأثیر قرار دهد ، بررسی کنید.

روابط رسانه ای
[email protected]

روابط سرمایه گذار
[email protected]

SOURCE Elegance Brands Inc.

لینک های مربوطه

http://www.elegance-brands.com