Wienerschnitzel اعلام می کند که صف برای رویداد جدید Cheesy Ooze Fest

وی گفت: “ما اطمینان داریم که رویداد Ooze Fest یک موفقیت بزرگ خواهد بود.” داگ کوگبون، مدیر ارشد بازاریابی Wienerschnitzel. “اگر پنیر را دوست دارید ، اینها را دوست دارید. پس از یک لقمه ، شما درخواست یک حشره کشی خواهید کرد.”

برای دیدن این عناوین شگفت انگیز نیازی به سفر به صحرا نیست زیرا این سه نفر خوش طعم تورهای نزدیکترین Wienerschnitzel شما را می گردند ، اما فقط برای مدت زمان محدود. برای یافتن یک Wienerschnitzel در نزدیکی خود ، به www.wienerschnitzel.com مراجعه کنید و شهر یا کد پستی خود را در ابزار جستجو در بالا سمت راست وارد کنید.

اخبار مرتبط  Carrier اتحاد حامل را برای تقویت و بهینه سازی زنجیره تأمین ، پس انداز هزینه درایو ارائه می دهد

درباره Wienerschnitzel
پایه گذاری شده توسط جان گالاردی در سال 1961 با یک هات داگ ایستاده است ویلمینگتون ، کالیفرنیا.، Wienerschnitzel یکی از پیشگامان واقعی صنایع غذایی با خدمات سریع است. بزرگترین هات داگ زنجیره ای جهان اکنون سالانه بیش از 120 میلیون هات داگ را سرو می کند – و توسط مأموریت “سرو غذا برای خدمت به دیگران” تأمین می شود ، همچنین درصدی از سود را به شرکای خیرخواه خود باز می گرداند. بر اساس ایروین ، کالیفرنیا، Wienerschnitzel 327 رستوران را در 11 ایالت اداره می کند. این بخشی از گروه گالاردی است که همچنین شرکت مادر Hamburger Stand and Tastee-Freez LLC است. از فیس بوک ما دیدن کنید ، توییتر، Instagram یا YouTube برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نام تجاری.

اخبار مرتبط  UFCW Local One دوباره از بازارهای دوستانه درخواست می کند تا مشتریان را بدون ماسک ممنوع کند

SOURCE Wienerschnitzel

لینک های مربوطه

https://www.wienerschnitzel.com