شرکت Harborside ابطال دستور توقف تجارت را اعلام کرد

اوکلند ، کالیفرنیا و تورنتو، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – Harborside Inc. (“Harborside” یا “شرکت”) (CSE: HBOR) ، کالیفرنیامتمرکز ، عمودی یکپارچه سازی حشیش ، خوشحال است که اعلام کند که در 31 آگوست 2020، کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (“OSC”) دستور لغو احکام توقف تجارت (“CTO”) صادر شده علیه شرکت را صادر کرد.

همانطور که قبلاً فاش شده بود ، OSC دستورات توقف تجارت را در رابطه با: (الف) اصلاح مجدد شرکت در برخی از صورتهای مالی تاریخی FLRish ، Inc برای سالهای مالی صادر شده صادر کرد. 31 دسامبر 2017 و 2018 و دوره موقت پایان یافت 31 مارس 2019، و صورتهای مالی و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه درباره شرکت برای دوره های میان دوره به پایان رسید 30 ژوئن 2019 و 30 سپتامبر 2019 (در مجموع ، “اسناد مجدداً”) عمدتا به دلیل تغییر در کاربرد روشهای حسابداری مربوط به معاملات خاص توسط صاحب تصرف معکوس خود ، FLRish، Inc. و (ب) عدم موفقیت شرکت در مهلت تنظیم پرونده های مالی حسابرسی شده برای سال مالی خاتمه یافته 31 دسامبر 2019 و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه (“تشکیل پرونده های سالانه 2019”).

همراه با بایگانی اسناد مجدداً ، بایگانی های سالانه 2019 و صورتهای مالی و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه برای پایان دوره میان دوره ای 31 مارس 2020 (به طور کلی ، “اسناد افشای مالی”) ، OSC CTO را به طور کامل لغو کرده است.

کپی اسناد افشای مالی در نمایه SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

این شرکت با همکاری بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) در مورد بازگرداندن معاملات در CSE در حال هماهنگی است.

برای دریافت آخرین اخبار ، فعالیت ها و پوشش رسانه ای ، لطفاً به وب سایت شرکت Harborside به آدرس www.investharborside.com مراجعه کنید یا با ما در LinkedIn ، Facebook و Twitter ارتباط برقرار کنید.

اخبار مرتبط  A. ا. اسمیت برای برگزاری کنفرانس چهارمین دوره کنفرانس در تاریخ 30 ژوئیه برگزار می کند

درباره Harborside: Harborside Inc. یکی از قدیمی ترین و معتبرترین خرده فروشان شاهدانه در است کالیفرنیا، سه بیمارستان اصلی را در این کشور کار می کند منطقه خلیج سانفرانسیسکو، یک درمانگاه در پالم اسپرینگز منطقه مجهز به جنوب کالیفرنیا فقط درایو حشیش از طریق پنجره ، یک داروخانه در اورگان و یک مرکز کشت و تولید در سالیناس ، کالیفرنیا. Harborside نقش بسزایی در ایمن سازی و دسترسی به شاهدانه برای جامعه گسترده و متنوعی داشته است کالیفرنیا مصرف کنندگان با تاسیس مشترک استیو آنجلو و عروسی لباس در سال 2006 ، هاربورساید یکی از شش مجوز پزشکی اولیه حشیش اعطا شده در سال 2006 را به خود اختصاص داد ایالات متحده و امروز دارای مجوز حشیش برای خرده فروشی ، توزیع ، پرورش ، مهد کودک و تولید است. Harborside در حال حاضر یک شرکت دارای فهرست عمومی در معاملات CSE با نماد علامت “HBOR” است. اطلاعات بیشتر در مورد Harborside در زیر مشخصات SARAR Harborside به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

توجه داشته باشید احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر

این نسخه خبری شامل “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (جمعاً “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا. همه اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند و براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی ها در تاریخ انتشار این خبر است. هر گزاره ای که شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات ، رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب اما نه همیشه با استفاده از عباراتی مانند “انتظار می رود” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود”) ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، “برنامه ها” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی شده” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “اعتقاد دارد” یا “قصد دارد” یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی یا بیان اینکه برخی اعمال ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” یا “می تواند” ، “می تواند” ، “ممکن است” یا “خواهد شد” گرفته شده برای رخ دادن یا دستیابی به) بیان واقعیت تاریخی نیست و ممکن است عبارات آینده نگر است. در این نسخه خبری ، اظهارات آینده نگرانه ، از جمله موارد دیگر ، از سرگیری معاملات در CSE است.

اخبار مرتبط  Polygiene با استفاده از طیف جدید پوشاک سلطنتی آنفیلد ، فناوری جدیدی در دسترس است

این اظهارات آینده نگر براساس مفروضات و برآوردهای منطقی مدیریت شرکت در زمان ارائه چنین اظهاراتی است. نتایج واقعی آینده ممکن است از نظر اساسی متفاوت باشد زیرا اظهارات آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی از اینها متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر. از جمله این عوامل ، شامل موارد زیر است: پیامدهای بیماری همه گیر COVID-19 در عملکرد شرکت ؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصاد کلان ؛ نوسانات در بازارهای اوراق بهادار ؛ انتظارات در مورد اندازه کالیفرنیا بازار شاهدانه و تغییر عادات مصرف کننده ؛ توانایی شرکت برای دستیابی موفقیت آمیز به اهداف تجاری خود. برنامه های توسعه؛ عدم اطمینان سیاسی و اجتماعی ؛ ناتوانی در دریافت بیمه کافی برای پوشش خطرات و خطرات ؛ و وجود قوانین و مقرراتی که ممکن است محدودیت هایی را برای کشت ، تولید ، توزیع و فروش محصولات مرتبط با شاهدانه و شاهدانه در کشور تحمیل کند. ایالت کالیفرنیا؛ و روابط کارمندان. اگرچه اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر مطابق با آنچه مدیریت شرکت معتقد است یا در آن زمان معتقد است که فرضیاتی معقول است ، شرکت نمی تواند به سهامداران اطمینان دهد که نتایج واقعی با چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه سازگار است ، زیرا ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی ، تخمین یا در نظر گرفته نشده است. خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگرانه و اطلاعات مندرج در این خبر انتشار اعتماد کنند. شركت هيچ تعهدي براي به روز كردن اظهارنظرهاي آينده نگر ، عقايد ، پيش بيني ها يا ساير عوامل ، در صورت تغيير آنها ، به استثناي مواردي كه قانون نياز ندارد ، به عهده ندارد.

اخبار مرتبط  گزارش های Tempur Sealy نتایج سه ماهه اول سال 2020 را ثبت می کند

این شرکت به طور غیرمستقیم در زمینه تولید ، نگهداری ، استفاده ، فروش و توزیع شاهدانه در بازار شاهدانه دارویی و تفریحی در ایالات متحده. قوانین محلی محلی که شرکت در آن فعالیت می کند ، چنین فعالیت هایی را مجاز می داند ، با این حال ، این فعالیت ها در حال حاضر تحت قانونی نیستند ایالات متحده قانون فدرال. اطلاعات اضافی در مورد این و سایر خطرات و عدم اطمینان مربوط به تجارت شرکت تحت عنوان “عوامل خطر” در بیانیه لیست به تاریخ 30 مه 2019 و در بحث و تحلیل مدیریت شرکت برای دوره به پایان رسید 31 مارس 2020، تحت مشخصات شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com ثبت شده است.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

SOURCE Harborside Inc.