Yili به 5 رتبه برتر جهانی در گزارش جهانی 20 لبنیات Rabobank 2020 رسیده و جایگاه # 1 را در میان تولیدکنندگان لبنیات آسیایی تقویت می کند

Pan Gang ، رئیس Yili ، درمورد این دستاورد گفت: “این موفقیت بدون شک اعتماد به نفس و عزم ما را در پیگیری تعالی و دستیابی به پیشرفت مستمر افزایش می دهد. رشد ما فقط با تلاش جمعی از اعضای خانواده یلی امکان پذیر است و مهمتر از اعتماد و پشتیبانی توسط مصرف کنندگان ، سرمایه گذاران و شرکای جهانی ما است. علیرغم چشم انداز چالش برانگیز تجاری پیش رو ، ما تلاش خواهیم کرد تا “Yili به معنای بهترین کیفیت” است و همیشه مانتای مشتری محور خود را حفظ می کنیم تا سلامت و تغذیه بیشتری ارائه دهیم. به مصرف کنندگان ما. ”

گزارش Rabobank Global Top 20 Dairy که سالانه منتشر می شود ، بررسی بزرگترین شرکت های لبنی در جهان است و غول های یکی از با ارزش ترین بخشهای غذایی جهان را برجسته می کند. در اجرای سال 2020 ، رابوبانک گزارش داد که ییلی به عنوان یکی از شرکت های آسیایی حرکت بزرگی در این لیست انجام داده است ، که ییلی با رشد تقریباً 20 درصدی نسبت به سال گذشته در رتبه 5 قرار دارد.

اخبار مرتبط  چرا Free ممکن است بهترین مسیر رو به جلو Quibi باشد

در طول سالها ، ییلی با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود ، تلاش مستمری در ارتقا “اکوسیستم بهداشت جهانی” و افزایش ارزش نام تجاری جهانی خود داشته است. ییلی با جمع آوری بهترین منابع جهان ، همراه با پیشرفت های تدریجی در رویه های کنترل کیفیت ، بالاترین سطح تضمین کیفیت را به مشتریان خود ارائه داده است.

اخبار مرتبط  گزارش جدید با 33 نکته راهنمایی درباره مدیریت دایره IT

ییلی با ایجاد یک سیستم بینشی بالغ بر مصرف کننده ، همچنین با استفاده از فناوری هایی مانند Big Data ، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا (IoT) برای جمع آوری بینش دقیق تر در مورد مصرف کنندگان خود ، اجرای طرح “اینترنت پلاس” خود را تسریع کرده است. ‘ نیاز دارد. با بینش هایی که در دسترس است ، ییلی همچنین توانسته است تحقیقات عمیق تری در مورد نیازهای مصرف کنندگان انجام دهد و محصولات شخصی سازی شده بیشتری را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مصرف کنندگان خود تولید کند.

ییلی کاملاً رویای خود در مورد “بهداشت جهانی به اشتراک گذاشته شده” را متعهد می ماند و این موفقیت یک نقطه عطف مهم در سفر ییلی برای ادامه ارائه بهداشت به مصرف کنندگان جهانی خود است ، مسئولیت تولید کنندگان جهانی مواد غذایی را برجسته می کند و برای دستیابی به اطمینان بیشتر از کیفیت تلاش می کند.

اخبار مرتبط  BarkYard اولین مراقبت از چمن را در یک کیت درب ساده و تحویل شده خود آغاز می کند

تأمین 5 جایگاه برتر تولید کنندگان جهانی لبنیات نشان دهنده اعتماد Yili از مصرف کنندگان خود است و همچنان بازار کالاهای پر مصرف کالاهای سریع چین را هدایت می کند. آخرین موفقیت پس از ثبت نام نامزد ییلی در هشت دسته در هر دو جوایز جهانی نوآوری غذایی در سال 2020 است فوریه 2020، و همچنین جوایز جهانی نوآوری های لبنی 2020 به میزبانی ژوئن 2020، که برتری و نوآوری را در صنایع غذایی و لبنی جهانی به رسمیت می شناسد.

منبع گروه یلی