Chromologics اعلام کرد Seed Round به رهبری Novo Holdings و پشتیبانی Vækstfonden و Nordic FoodTech VC

کپنهاگ، دانمارک، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Chromologics ، که در حال توسعه رنگدانه های مواد غذایی طبیعی نوآورانه است ، امروز اعلام کرده است که 1.9 میلیون یورو در بودجه بذر به رهبری Novo Seeds و تحت حمایت Nordic FoodTech VC و Vækstfonden جمع آوری کرده است. Chromologics به تازگی برنده جایزه آکادمی شتاب کسب و کار از موسسه BioInnovation در دانمارک.

Chromologics ، چرخشی از دانشگاه فنی دانمارک، قرار است نحوه تولید رنگهای طبیعی را تغییر دهد. این شرکت یک پلت فرم رنگی مبتنی بر تخمیر برای تولید ChromoColors ، رنگهای غذایی با عملکرد بالا و پایدار ایجاد کرده است. این بودجه به Chromologics امکان می دهد تا توسعه و تأیید نظارتی ChromoRed ، اصلی ترین ماده غذایی مواد غذایی را تسریع کند.

ChromoRed به جای اینکه از گیاهان یا حیوانات استخراج شود ، این پتانسیل را دارد که اولین ماده رنگی طبیعی باشد که منحصراً با فرآیند های تخمیر پایدار تولید می شود. آگاهی مصرف کنندگان از مواد غذایی ، افزایش وگانیسم و ​​اهمیت عادات غذایی پایدار ، منجر به ارزیابی مجدد تولید مواد غذایی شده است. ChromoRed یک فرصت بسیار مهم در بازار را بیش از بیش هدف قرار داده است 2 میلیارد دلار، در منطقه ای با تقاضای زیاد مصرف کننده و صنعت. عملکرد بی نظیر ChromoRed توسط بازیگران برجسته این صنعت مورد تأیید قرار گرفته است و Chromologics در حال گفتگو با تعدادی از شرکای تجاری برای گسترش همکاری است.

گریت تولبورگ، مدیر ارشد اجرایی Chromologics ، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که از این سرمایه گذاران قدرتمند و باتجربه در Chromologics استقبال می کنیم. پشتیبانی آنها اعتبار استراتژی ما را برای توسعه مواد رنگی بهتر و پایدارتر فراهم می کند. آنها فرصت اقتصادی خارق العاده را در معرفی مواد رنگی تولید آزمایشگاه به بازار در یک زمان تشخیص می دهند در جایی که گوشت های جایگزین و ایمنی غذا تقاضای زیادی از جانب مصرف کننده است. این سرمایه گذاری به ما امکان می دهد تا با تولید مواد رنگی غذایی که نیازهای صنعت و مصرف کنندگان را برآورده می کند ، توسعه محصول شاخص ChromoRed خود را تسریع کرده و پتانسیل سیستم عامل خود را به حداکثر برسانیم. ”

اخبار مرتبط  مجموعه RSG برای بدست آوردن سالن بدنسازی Gold

توماس گروتکر ، مدیر اصلی شرکت Novo Seeds افزود: “ماموریت ما در Novo Seeds شناسایی فن آوری های مخرب ، ایجاد کارآفرینان برای ایجاد شرکت ها و رساندن آنها به نقاط واقعی انعطاف پذیری است. Chromologics یک تیم عالی دارد که یک بستر واقعا نوآورانه ایجاد کرده است که می تواند نحوه ایجاد رنگهای طبیعی را تغییر دهد. در آنجا تقاضای زیادی از طرف صنعت و مصرف کنندگان برای این محصولات با کیفیت بالا و پایدار است و ما قبلاً از طرف شرکای تجاری علاقه قابل توجهی داشته ایم. ”

توماس گروتکر ، مدیر اصلی شرکت Novo Seeds و لاوری رویتر، شریک موسس در Nordic FoodTech VC ، به انجمن Chromologics پیوسته اند.

درباره Chromologics

Chromologics یک اسپین است که از دانشگاه فنی دانمارک (DTU) و در سال 2017 تأسیس شد. هدف Chromologics تغییر صنعت رنگ طبیعی با رنگهای غذایی نوآورانه نسل بعدی است. Chromologics یک بستر رنگی بیوتکنولوژی را برای معرفی مواد رنگی بیو پایه با عملکرد بالا به بازار توسعه داده است.

اخبار مرتبط  چهره دیوان عالی دیوان عالی امی کانی بارت بوبلهد منتشر شد

ChromoRed یک ماده رنگی طبیعی حاصل از تخمیر است که دارای پایداری بهینه pH و دما است و به شما امکان می دهد در انواع محصولات غذایی مختلف مورد استفاده قرار گیرد. ChromoRed به عنوان یک ماده رنگی تولید شده در آزمایشگاه ، از ماندگاری بیشتری نسبت به رنگ های قرمز طبیعی که در حال حاضر مورد تأیید قرار دارند ، برخوردار است. برخلاف سایر رنگ های طبیعی موجود ، رنگ دهنده های Chromologics از مواد اولیه با ارزش بالا مانند میوه و سبزیجات استخراج نمی شوند ، بلکه در یک فرآیند پایدار ، مقیاس پذیر و قابل رقابت با هزینه تولید می شوند.

در Chromologics.com ، Instagram و LinkedIn اطلاعات بیشتری کسب کنید.

درباره Novo Holdings

Novo Seeds بازوی سرمایه گذاری در مراحل اولیه شرکت Novo Holdings است. Novo Holdings A / S یک شرکت با مسئولیت محدود خصوصی دانمارکی است که کاملاً متعلق به بنیاد Novo Nordisk است. این شرکت هولدینگ گروه Novo است که شامل Novo Nordisk A / S ، Novozymes A / S و NNIT A / S است و دارایی های بنیاد را مدیریت می کند.

هولدینگ نوو علاوه بر اینکه سهامدار عمده شرکت های گروه نوو است ، بذور و سرمایه های خطر پذیر را در اختیار شرکت های مرحله توسعه قرار می دهد ، موقعیت های مالکیت قابل توجهی را در شرکت های با تاسیس در زمینه علوم زندگی به دست می آورد و مجموعه گسترده ای از دارایی های مالی را مدیریت می کند.

اخبار مرتبط  GrapeStars چهارم ژوئیه را با تنگه کدیگو و جورج تنگ جشن می گیرد

این چشم انداز شرکت نوو هولدینگ است که به عنوان یک سرمایه گذار برجسته در زمینه علوم زندگی با تمرکز بر ایجاد ارزش بلند مدت شناخته شود. بیشتر بخوانید در www.novoholdings.dk.

درباره Vækstfonden

در همکاری نزدیک با بانک ها و سرمایه گذاران خصوصی داخلی و بین المللی ، شرکت هایی را کشف و توسعه می دهیم دانمارک از دست دادن از دست نمی دهد. ما تجربه و تخصصی را داریم که باعث می شود تجارت رشد کند – از دیجیتال سازی تجارت نجاری در شهر کوچک Sallingsund گرفته تا راه اندازی بازوی رباتیک در دره سیلیکون. قدرت نوآوری ، تسلیم جامعه و مسئولیت پذیری سه تابلویی است که ما را در یافتن و انتخاب پروژه های جدید راهنمایی می کند. از سال 1992 ، Vaekstfonden در بیش از 8500 شرکت با تعهد بیش از 3.7 یورو بورس مشترک اقتصادی تأمین مالی کرده است. اطلاعات بیشتر در https://vaekstfonden.com/ را بخوانید.

درباره Nordic FoodTech VC

Nordic FoodTech VC اولین صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر در Nordics است که صریحاً در آینده مواد غذایی سرمایه گذاری می کند. این صندوق در شرکتهای فناوری نوردیک و بالتیک با جسوریت ، در مراحل اولیه سرمایه گذاری می کند که در حال ایجاد یک سیستم غذایی جهانی پایدار و سالم هستند. بیشتر بخوانید در www.nft.vc

SOURCE Chromologics