Bio-Fence ، یک راه اندازی اسرائیلی از آشپزخانه KitchenTech Hub توسط اشتراوس ، ارائه راه حل منحصر به فرد برای محافظت از مناطق عمومی در برابر coronavirus

اورشلیم، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – تحت تأسیس “آشپزخانه” FoodTech Hub که متعلق به گروه اشتراوس با همکاری سازمان نوآوری اسرائیل است ، تأسیس شده است ، Bio-Fence پوشش هایی طراحی کرده است که به منظور جلوگیری از آلودگی باکتری های بیماری زا مانند لیستریا و سالمونلا در محیط های تولید مواد غذایی طراحی شده است. اثربخشی این پوشش ها در آزمایشگاههای تحت استاندارد بین المللی ISO 22196 و در سایت های مواد غذایی در اثبات شده است اسرائيل و در سراسر جهان

با شیوع COVID-19 ، این شرکت تصمیم گرفت تا اثربخشی پوشش های خود را در برابر ویروس ها نیز آزمایش کند. این آزمایش در آزمایشگاه استاد انجام شد محمود هولهیلویروس شناس مشهور دانشگاه بن گوریون.

نتایج آزمایش نشان می دهد که محصولات پوششی این شرکت ویروس تبخال را کاملاً از بین می برد ، که بطور قابل توجهی از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

به خوبی مشخص شده است که در مناطقی که در نواحی ساکن ناقلین Sars-CoV-2 ساکن هستند می تواند روزها به این ویروس آلوده شود و بنابراین ، برای جلوگیری از بروز عفونت متقاطع لازم است ضد عفونی مکرر انجام شود.

براساس توصیه‌های سازمانهای بهداشتی و محیطی ، از مواد كلر به عنوان ماده ضدعفونی كننده مؤثر برای سطوح موجود در Coronavirus استفاده می شود. پوشش ضد میکروبی ، پوشش تولید شده توسط Bio-Fence ، بر اساس این مکانیسم موثر برای کشتن کلر ساخته شده است ، و در ارائه محافظت طولانی مدت و در نتیجه کاهش قابل توجه میزان دفعات ضد عفونی ، بی نظیر است.

اخبار مرتبط  آزمایش سریع آنتی ژن COVID-19 سریع ، 5 دلار ، 15 دقیقه ای و با استفاده آسان از Abbott ، مجوز استفاده اضطراری FDA را دریافت می کند. برنامه تلفن همراه نتایج آزمایش را برای کمک به بازگشت ما به زندگی روزمره نمایش می دهد. افزایش سطح تولید به 50 میلیون تست در هر ماه

محصولات این شرکت می تواند برای پوشش دیوارها ، کفها ، پارتیشن ها و سطوح در موسسات ، هتل ها ، دفاتر ، کارخانه ها ، ایستگاه های قطار ، فرودگاه ها ، هواپیماها و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. این فناوری مبتنی بر پلیمر نوآورانه است ، که می تواند در بین رنگ ها و روکش ها ترکیب شود و توانایی اتصال و تثبیت کلر را در اختیار آنها قرار می دهد. این به نوبه خود از سطوح پوشش داده شده برای مدت طولانی محافظت می کند. روکش ها شفاف هستند و بدون آسیب رساندن به سطوح روکش ، به سرعت اسپری یا رنگ می شوند. این بلافاصله در صورت عفونت یک لایه محافظت کننده فعال و پایدار در برابر ویروس ایجاد می کند.

Bio-Fence در حال حاضر در حال تهیه كیت برای آزمایش میزان كلر فعال بر روی سطوح است تا کاربران را مجدداً از آن استفاده كنند (عملی ساده كه با اسپری یا پاشیدن محلول كلر تهیه شده توسط Bio-Fence انجام شده است).

اوفر شهاممدیر عامل شرکت Bio-Fence:

وی گفت: “طی دو سال گذشته ، Bio-Fence یک فناوری را توسعه داده است که باکتری ها و ویروس ها را ترک کرده و محیطی تمیز را از بین می برد. ما بر روی باکتری های بیماری زا مانند سالمونلا و لیستریا متمرکز شدیم و به دستاوردهای چشمگیر و امکان سنجی اثبات شده در شرایط میدانی در جهان رسیدیم. ما در حال حاضر تغییر مهمی در شیوه زندگی در نتیجه Coronavirus تجربه کرده ایم.ما نیاز به مکانیسم فوری و پایدار را شناسایی کردیم تا امکان بازگشت ایمن به محیط کار و روالهایی که همه ما به آن عادت کرده ایم ، خوشحال شدیم که از این فرصتی برای پیوستن به ما خوشحال شدیم. در هفته های اخیر ، تیم توسعه این شرکت به سرپرستی دکتر ماریا هیتریک، شبانه روز کار کرده است در حالی که مطابق با اسرائیل دستورالعمل های وزارت بهداشت ، برای اطمینان از اینکه فناوری ما در برابر ویروس موثر است. من اعتقاد دارم که با فناوری Bio-Fence ما قادر خواهیم بود با حفظ فضاهای ایمن از باکتری ها و ویروس ها ، جامعه را دوباره به دست آورد و عادی کند.

اخبار مرتبط  Thomas'® مینی کروسانت های مورد علاقه طرفداران را در سراسر کشور گسترش می دهد

BIO FENCE

Bio-Fence در اوایل سال 2018 از طریق همکاری بین دستگاه جوجه کشی FoodTech Strauss و متخصصان این زمینه مبتنی بر فناوری هسته ای که در انستیتوی تحقیقات بیولوژیکی اسرائیل (IIBR) ایجاد شده است ، تاسیس شد.

این شرکت یک پلیمر نوآورانه تولید کرده است که با افزودن رنگ و روکش ، خاصیت اتصال و تثبیت کلر روی سطوح روکش شده را برای آنها فراهم می کند.

اخبار مرتبط  بازار صدور گواهینامه غذا ارزش 6.2 میلیارد دلار تا سال 2025

هدف اولیه این شرکت برآورده کردن نیاز فزاینده برای ایجاد یک محیط تولید مواد غذایی ایمن به دلیل عفونت های مکرر در باکتری های بیماری زا مانند سالمونلا ، لیستریا و E. coli بود. این شرکت یک راه حل ابتکاری و منحصر به فرد در بازار رو به رشد پوشش ضد میکروبی ارائه می دهد. اخیراً ثابت شد که این فناوری در برابر ویروس ها نیز مؤثر است و این شرکت تلاش های خود را برای پیوستن به تلاش های جهانی علیه coronavirus تغییر داده است.

آزمایشگاه توسعه شرکت در مجتمع بیو-گاو حدسا واقع شده است ، اورشلیم، و از پشتیبانی شرکت توسعه قدس لذت می برد. این شرکت کمک های توسعه ای را از سازمان نوآوری اسرائیل دریافت کرده و سرمایه های اضافی را از سرمایه گذاران استراتژیک جمع آوری کرده است. Bio-Fence در حال حاضر در مراحل پیشرفته انتقال از توسعه به تولید (Scale-Up) با همکاری پیشروان شیمیایی اسرائیلی و تولید کنندگان رنگ اسرائیلی است و قصد دارد اولین محصولات روکش خود را طی چند ماه عرضه کند.

برای جزئیات بیشتر:

سوالات کسب و کار می توان از طریق ایمیل ارسال شد: [email protected]

برای هماهنگی مصاحبه لطفا تماس بگیرید:
گالی فرید
مدیر روابط عمومی گروه اشتراوس
[email protected]،
+ (972) -50-6403105

منبع زیستی نرده

پاسخی بگذارید