بدن و ذهن انتقال مجوز برای برنده جایزه ShowGrow Long Beach Dispensary

ونکوور ، قبل از میلاد، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت بدن و ذهن (CSE: BAMM) (OTCQB: BMMJ) ( “شرکت” یا “BaM”) ، یک اپراتور چند دولتی بدون بدهی که متمرکز بر بازارهای محدود مجوز است ، خوشحال است که گزارش می کند که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، NMG Long Beach، LLC ، اکنون کلیه مصوبات و انتقال مجوز نهایی را برای داروخانه ShowGrow Long Beach دریافت کرده است.

“ما کار کرده ایم ساحل وسیع درمانگاه بیش از یک سال است و از اطلاعات عملیاتی و بازاریابی ما استفاده کرده است تا فروش را به طور مداوم در طول 2019 و 2020 افزایش دهد ، “اظهار داشت مایکل میلز، مدیر عامل بدن و ذهن. “با انتقال مجوز کامل ، ما منتظر ادغام مجوز هستیم ساحل وسیع عملیات و اضافه کردن قابل توجه درآمد از بالاترین سطح و EBITDA. من می خواهم از تیم ما بخاطر تلاش خستگی ناپذیرشان تشکر کنم که ما در روند انتقال مجوز و گسترش فعالیتها حرکت کرده ایم. تیم ما به ابتکارات مداوم جامعه خود از جمله مشارکت در پاک سازی اخیر ساحل Inspiredbycannabis ادامه می دهد ساحل وسیع

درمانگاه ShowGrow Long Beach در سال 2018 به عنوان یک درمانگاه پزشکی افتتاح شد و در اوایل سال 2019 با افزایش پیوسته بازدید و فروش ، فروش بزرگسالان را به فروش رساند. ShowGrow لانگ بیچ در سال 2018 و 2019 برنده جایزه انتخاب بهترین خواننده هفتگی اورنج کانتی “بهترین درمانگاه لانگ بیچ” شده است و به بیماران و مشتریان پشتیبانی تجربه شده ، طیف وسیعی از گزینه های سفارش و بررسی های مداوم Google را ارائه می دهد. این درمانگاه در مرکز کنترل بیماری های توصیه شده COVID ، PPE ، تمیز کردن و فاصله گذاری پروتکل ها برای اطمینان از سلامت مشتری و تیم ما فعالیت می کند. ShowGrow لانگ بیچ منوی آنلاین زنده و گزینه های پیش از سفارش برای تحویل سریع و تماس محدود را به مشتریان ارائه می دهد. درمانگاه در مرکز آن در خیابان 3411 E آناهیم واقع شده است ، ساحل وسیع، و خدمت می کند لس آنجلس، ساحل وسیع، شهرستان اورنج، آلامیتوس ، مرکز شهر ، ساحل بلمونت ، ساحل لانگ شمالی، بیکسبی نولز ، Lakewood و ساحل مهر و موم.

ShowGrow Long Beach طیف گسترده ای از مارک های معروف از جمله پیش رول های مارک دار Body و Mind ، کارتریج های تقطیر و رزین زنده ، کارتریج G-Pen و کنسانتره شامل رزین زنده ، خرد و موم را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  شرکت بین المللی رستوران برندها از انتقال به یک نشست مجازی برای مجمع عمومی سالانه سهامداران سال 2020 خبر داد

ساحل وسیع منوی زنده ، گزینه های پیش سفارش و وانت سریع را می توانید در https://bamcannabis.com/california/longbeachdispensary/ مشاهده کرده و از طریق Weedmaps نیز به آنها دسترسی داشته باشید.

مشاهده فیلم Long Beach در:
https://www.youtube.com/watch؟v=_vOFWp7lh8w&list=PLpvtfnO6zJVIINtW_tLr3aeIuOpYqJmUR

درباره شرکت بدن و ذهن

BaM یک شرکت تجارت عمومی بدون بدهی است که در زمینه کشت ، تولید و خرده فروشی شاهدانه با کیفیت بالا و با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کند. کاملا متعلق به ماست نوادا شرکت تابعه یکی از اولین پروانه های کشت ماری جوانا پزشکی را دریافت کرد و دارای پروانه کشت و تولید است. محصولات BaM شامل گل خشک ، خوراکی ها ، روغن ها و عصاره ها و همچنین کارتریج های GPEN Gio است. سویه های حشیش BaM جوایز بسیاری از جمله براکتی هفتگی لاس وگاس 2019 ، جام همپفست لاس وگاس 2016 ، ده برتر High Times ، جام NorCal Secret و جام زمرد را به دست آورده است.

BaM به گسترش عملیات خود در ادامه می دهد نوادا، کالیفرنیا، آرکانزاس و اوهایو و با تمرکز منابع بر بهبود بهره وری عملیاتی ، توسعه امکانات ، فرصت های صدور مجوز دولت و همچنین ادغام و ادغام به افزایش ارزش سهامداران اختصاص یافته است.

لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت www.bamcannabis.com مراجعه کنید.
اینستاگرام:bodyandmindBaM
توییتر:bodyandmindBaM

نه بورس اوراق بهادار کانادا و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس اوراق بهادار کانادا تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

اخبار مرتبط  UpSpring LLC نسبت به شیر ناشناخته در "IronSupinging Iron + Immunity" هشدار داد

بیانیه بندر امن
به جز اظهارات واقعیت تاریخی مندرج در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبرنامه “اظهارات آینده نگرانه” است زیرا از این اصطلاح در کاربرد استفاده می شود ایالات متحده و قوانین کانادا. این اظهارات مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعاتی است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبالغی که هنوز قابل تعیین نیستند و مفروضات مدیریت است. هر عبارت دیگری که بیانگر یا شامل بحث در رابطه با پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات یا رویدادهای آینده یا عملکرد باشد (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار ندارد” “،” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “،” برنامه ها “،” تخمین “یا” قصد دارد “، یا با بیان اینکه برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن است “یا” انجام شود ، اتفاق بیفتد یا حاصل شود) گزاره هایی از واقعیت تاریخی نیستند و باید به عنوان “گزاره های آینده نگر” قلمداد شوند. چنین اظهارات آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است ایجاد کند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت تفاوت اساسی با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با چنین اظهارنظرهای آینده نگر دارد. از جمله این خطرات و عوامل دیگر ، از جمله نتایج واقعی فعالیت ها ، تغییر در unde پیش فرض های مرتبط با برآورد فعالیت ها ، در دسترس بودن سرمایه برای تأمین بودجه برنامه ها و رقت ناشی از آن ناشی از افزایش سرمایه از طریق فروش سهام ، حوادث ، اختلافات کارگری و سایر خطرات. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، اما ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی نشده ، تخمین زده نشده یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داشت که چنین عباراتی دقیق خواهند بود زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این خبر و یا در هر سندی که در این خبر منتشر می شود ، اعتماد بی اعتبار داشته باشند.

اخبار مرتبط  Everplush با راه اندازی محصولات جدید میکروفیبر ، هفته نساجی سپتامبر 2020 را جشن می گیرد

برخی از موارد مورد بحث در این خبرنامه و اظهارات شفاهی که هر از گاهی توسط نمایندگان شرکت بیان می شود ، می تواند اظهارات آینده نگرانه باشد. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اینگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه بر اساس فرضیات معقول است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد. اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات ، روندها و عدم قطعیت های خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج پیش بینی شده متفاوت کند. بسیاری از این عوامل فراتر از توانایی شرکت در کنترل یا پیش بینی است. عوامل مهمی که ممکن است باعث تفاوت اساسی نتایج واقعی شود و می تواند بر شرکت تأثیر بگذارد و اظهارات مندرج در این خبر را می توان در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار یافت. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تکمیل اظهارات آینده نگر ندارد چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

SOURCE Body and Mind Inc.

لینک های مربوطه

https://bamcannabis.com/