جمهوری موز “در همکاری با تحویل کالا خوب و رأی دادن” “برای یک جمهوری بهتر کار خواهد کرد”

جمهوری موز به عنوان راهی برای کمک به آمریکایی ها برای بازگشت به کار ، اعلام کرد که کمک مالی در این کشور انجام می شود ژوئن 2020 از بیش از 20 میلیون دلار لباس جدید به Delivering Good – سازمانی غیر انتفاعی که خرده فروشان ، تولیدکنندگان ، بنیادها و افراد را برای حمایت از آمریکایی های نیازمند متحد می کند. با هم ، Banana Republic و Delivering Good قادر به کمک به آمریکایی های بیکار هستند.

از طریق تحویل شرکای جامعه گود ، گیرنده هایی مانند مادر تنها Charmel Hamiel کمک مالی Banana Republic را از طریق پیتزبورگ برای خوب PGH. هامیل در این دوران دشوار با ابراز هیجان و قدردانی اظهار داشت: “من در تلاش برای ورود به حرفه جدیدی بوده ام ، اما از دیگر هزینه هایم نگران هزینه لباس حرفه ای نبودم. این هدیه واقعاً احساس زیبایی به من ایجاد کرد و اعتماد به نفس داشتم و در دوره ای آمدم که واقعاً به آن تقویت نیاز داشتم. “

وی گفت: “در جمهوری موز ، ما می فهمیم که فردایی بهتر با کارهایی که امروز انجام می دهیم آغاز می شود.” مایک جانور، رئیس بازاریابی برای موز جمهوری. “ما برای جمهوری بهتر کار خواهد کرد – در کنار شرکای ما Delivering Good and Rock the Vote – برای طرفداری از یکدیگر ، بلند کردن یکدیگر و ایجاد تغییر. “

برای تقویت صدا ، Banana Republic همچنین با Rock-Vote غیرانتفاعی غیرانتفاعی همکاری می کند تا ثبت نام رای دهندگان را در این سال انتخابات ارتقا دهد. Rock the Vote به کسانی که برای رای گیری ثبت نام می کنند و ابزارهای آموزش و بسیج رأی دهندگان برای افرادی که آماده رأی دادن می شوند ، از جمله ایمیل و متن یادآوری های انتخاباتی ، از جمله درخواست های رأی غایب و بررسی مکان رای گیری را ارائه می دهد. برای آواز دادن این تلاش ها بیشتر در طول چشم انداز COVID-19 ، Banana Republic سری جدیدی از ماسک های صورت پارچه ای قابل استفاده مجدد و غیر پزشکی با VOTE برای یک جمهوری بهتر و پیام VOTE را به نفع Rock the Vote منتشر خواهد کرد. ماسک ها از ابتدا در سایت BananaRepublic.com در دسترس خواهند بود 10 سپتامبر، با 5 دلار برای هر ماسک صورت فروخته شده به Rock the Vote تا 25000 دلار.

فراتر از این کار مهم در دست ، برای جمهوری بهتر کار خواهد کرد خلاق چگونگی تکامل سنتی 9-5 را نشان می دهد در حالی که افراد بسیار متفاوت ، چه به صورت مجازی و چه به صورت شخصی کار می کنند. این کمپین از راه دور تصور شده و در محیط خانه در سراسر کشور به ضرب گلوله کشته شده است ، بازتاب طیف وسیعی از افراد ، زوج ها و خانواده ها است که واقعیت های جدید خود را دوباره تعریف می کنند. سبک موز جمهوری در حالی که تعادل بین کار و زندگی را از خانه بازی می کند معنای جدیدی پیدا می کند. از راحتی ژاکت های دلپذیر و جاگرهای نرم گرفته تا وسایل شیک و کاربردی ، سبک Banana Republic همه کاره تر از هر زمان دیگری می شود ، زیرا مردم در بسیاری از روش های دیگر خم می شوند.

اخبار مرتبط  تاکو کابانا جشنواره Enchilada را با بازگشت Enchiladas جشن می گیرد

درباره Banana Republicbananarepublic
جمهوری موز یک برند جهانی پوشاک و لوازم جانبی است که متعهد به کار برای یک جمهوری بهتر است. جمهوری موز با بهترین مواد و نوآوری های پارچه ای برای کسانی که به هم متصل هستند و به دنبال استفاده بیشتر از زندگی هستند ، طراحی شده است ، کمد لباس قطعات مدرن ، همه کاره و با کیفیت – لباس ، عینک ، جواهرات ، کفش ، کیف دستی و عطرها را فراهم می کند. در سال 1978 تاسیس شد سانفرانسیسکو، Banana Republic با مشتریان آنلاین و در مکان های خرده فروشی تحت مدیریت شرکت و حق امتیاز در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.bananarepublic.com مراجعه کنید

اخبار مرتبط  Keurig Dr Pepper انتصاب مدیر جدید را به هیئت مدیره خود اعلام کرد

درباره تحویل خوبdeliveringgood
موسسه خیریه ملی Delivering Good با تهیه محصولات اساسی و ضروری اهدایی از سوی تولیدکنندگان و خرده فروشان به افرادی که تحت تأثیر چالش های COVID-19 قرار دارند کمک می کند. Delivering Good 35 سال تجربه بحران و شبکه ای متشکل از بیش از 700 شریک جامعه برای توزیع کمک های مالی به افراد و خانواده های کم درآمد و محروم دارد. این کالای جدید می تواند امید ، عزت و عزت نفس خانواده ها و افراد ، به ویژه برای افرادی که با فقر ، بی خانمانی ، از دست دادن شغل و موارد دیگر روبرو هستند ، فراهم کند. در www.Delivering-Good.org بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  الکی معاون رئیس جمهور برایان انگلیس را به مدیر ارشد مالی ارتقا می دهد

درباره Rock the Vote،rockthevote
راک رای دادن یک سازمان غیرانتفاعی غیرانتفاعی است که به ایجاد قدرت سیاسی جوانان اختصاص دارد. به مدت 30 سال ، Rock the Vote انقلابی در نحوه استفاده ما از فرهنگ ، موسیقی ، هنر و فناوری برای مشارکت جوانان در سیاست ایجاد کرده است – ثبت نام و مشارکت میلیون ها رأی دهنده جوان. از زمان تاسیس ، Rock the Vote بیش از 12 میلیون ثبت نام رای دهنده را پردازش کرده است. این سازمان به طور مداوم رأی دهندگان خود را بیش از 30 امتیاز بالاتر از میانگین جوانان ملی با تقریباً 60٪ رأی برای اولین بار نشان می دهد. Rock the Vote برای دستیابی به حق رأی مبارزه می کند تا اطمینان حاصل کند که همه رأی دهندگان واجد شرایط می توانند از حق رأی خود استفاده کنند و آموزش مدنی را تضمین می کند تا رأی دهندگان جوان از منابع و اطلاعات لازم برای مشارکت در روند مدنی ما برخوردار شوند. در rockthevote.org بیشتر بیاموزید و ما را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اینستاگرامrockthevote.

منبع جمهوری موز