جوجه سالاد مرغ اولین نمایش خود را در سه شهر در 15 سپتامبر انجام می دهد

AUBURN ، علا.، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – جوجه سالاد مرغ ، تنها مفهوم رستوران سالاد مرغ معمولی جنوبی ، با الهام از جنوب ، امروز اعلام کرد که در حال گسترش است تنسی با جدیدترین مکان خود در بریستول. واقع در 212 Stevens Trail ، بریستول رستوران اولین مکان مارک در منطقه سه شهر و 15 مکان استهفتم که در تنسی، با مکانهای اضافی در اسلات برای باز کردن چاتانوگا و ممفیس اواخر امسال بریستول رستوران در 15 سپتامبر و سالاد مرغ را به مدت یک سال به 100 مهمان اول ارائه می دهد. از کسانی که جایزه می گیرند به درستی فاصله گرفته می شود و پس از ورود زمان بازگشت مشخصی را برای گسترش تعداد مهمانان در رستوران در طول روز دریافت می کنند.

Chicken Salad Chick از نزدیک دنبال می کند تنسی دستورالعملهای ایالتی و محلی برای روشهای COVID-19 و باز خواهد شد بریستول رستوران با ظرفیت محدود با اقدامات فاصله اجتماعی. همه کارمندان از ماسک و دستکش استفاده می کنند و همچنین پروتکل مناسب شستن دست و ایمنی غذا را انجام می دهند و همه مهمانان باید ماسک خود را تا زمان نشستن برای صرف غذا صرف کنند. برای امنیت و راحتی بیشتر ، بریستول همچنین رستوران دارای صندلی پاسیو و رانندگی از طریق هتل است.

در هفته افتتاحیه بزرگ ، میهمانان میهمان نوازی جنوبی را که جوجه سالاد مرغ به خاطر آن مشهور است ، با هدایای اصلاح شده و محصولات ویژه ای که شامل موارد زیر است:

  • سه شنبه 15 سپتامبر – سالاد مرغ رایگان به مدت یک سال – 100 میهمان اول یک عدد سالاد مرغ سریع بزرگ جوجه در طول یک سال کامل دریافت می کنند ، یکی از آن میهمانان خوش شانس به طور تصادفی انتخاب می شود تا هفته ای یک جوجه سریع مرغ بزرگ برنده شود. * هر مهمان که بخشی از 100 نفر اول نیست می تواند در فروشگاه خرید کند و برای یک سال به دست آوردن سالاد مرغ رایگان وارد سایت شود. **
  • چهارشنبه 16 سپتامبر50 مهمان اول خرید چیک ویژه یک جوجه کوزی رایگان دریافت می کنند.
  • پنجشنبه هفدهم سپتامبر50 مهمان اول خرید Chick Trio یک کولر Chick رایگان دریافت می کنند.
  • جمعه هجدهم سپتامبر – 50 مهمان اول که یک Chick Trio خریداری می کنند یک بطری آب Chick رایگان دریافت می کنند.
  • شنبه 19 سپتامبر50 مهمان اول که دو کوئیک بزرگ بزرگ خریداری می کنند یک جوجه کولر بزرگ رایگان دریافت می کنند.
اخبار مرتبط  ابتکارهای دیجیتالی دنباله دار کلمات را به عمل تبدیل می کنند

بریستول این رستوران توسط صاحبان حق رای دادن برای اولین بار Chicken Salad Chick متعلق و اداره می شود جیمز و جسیکا دنهام از TriCities Chick ، ​​LLC. Denhams ابتدا طعم های منحصر به فرد سالاد مرغ مارک را در تجربه کرد دانشگاه اوبرن، جایی که آنها برای کارشناسی ارشد خود در مدیریت بازرگانی تحصیل می کردند. Denhams پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ جوجه و فرصت های رشد جوجه ، تصمیم گرفتند که در کنار شرکای خود مکانی را برای خود باز کنند. اندی تالی و چیپ و بت بكوس. این گروه بیش از 20 سال تجربه خدمات غذایی و همچنین سابقه فروش و بازاریابی را برای این برند به ارمغان آورده است. پس از افتتاحیه بریستول رستوران ، Denhams قصد دارد تا طی چند سال آینده دو مکان جوجه سالاد مرغ اضافی را در منطقه Tri-Cities توسعه دهد.

اخبار مرتبط  شرکت Bouqs در حمایت از عدالت اجتماعی با گل فروشی چشم انداز موریس هریس همکاری می کند

“من و جسیکا همیشه روحیه کارآفرینی داشتیم ، اما ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که وقتی کار خود را افتتاح کردیم ، این کار واقعاً چیز ویژه ای بود. سالاد مرغ فرهنگ و هدف منحصر به فرد جوجه از خدمت به دیگران نمایانگر چیز خاصی است ،” گفت جیمز دنهام. “ما از آغاز به کار هیجان زده ایم بریستول و سپاسگزارم برای همه پشتیبانی هایی که ما از شروع سفر خود با نام تجاری از Chicken Salad Chick و سایر دارندگان حق رای دریافت کرده ایم. عشق و علاقه عمیقی که هر صاحب آن به جوجه سالاد مرغ دارند مشهود است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا رسماً عضوی از خانواده باشیم. ”

Chicken Salad Chick Bristol دوشنبه – شنبه از 10:30 قبل از ظهر.ساعت 8 شب برای اطلاعات بیشتر به سایت www.chickensaladchick.com مراجعه کنید. جوجه سالاد مرغ را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام برای آخرین اخبار و روندها.

* مهمانان باید در این فاصله وارد شوند 7-10 صبح برای ورود به سیستم. به 100 مهمان اول تعداد و زمان بازگشت تعیین شده بین آنها اختصاص داده می شود 10: 00-11: 15 صبح. پس از بازگشت ، میهمانان یک خرید The Chick یا هر چیز با ارزش بیشتری انجام می دهند و کد ‘1 را اسکن می کنندخیابان 100 نقطه در برنامه CravingCredits تا رسماً مکان خود را ایمن کنید. اگر تأخیر داشته باشید یا وقت بازگشت را از دست بدهید ، مکان شما به خط بعدی اعطا می شود. مهمانان بیش از 16 سال یا بیشتر هستند ، بازخرید 21/9 آغاز می شود.
** برندگان واجد شرایط باید 16 سال یا بیشتر باشند و لازم است برنامه CravingCredits را بارگیری کنند. 10 برنده در پایان روز قرعه کشی می شوند. رستگاری 21/9 آغاز می شود.

اخبار مرتبط  کشاورز جان با مجری LAFC ، مکس برتوس همکاری می کند تا نزدیک به 700،000 وعده پروتئین را به بانک غذای منطقه ای لس آنجلس اهدا کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ویژه و ویژه ، به https://www.facebook.com/ChickenSaladChickBristolTN/ مراجعه کنید

درباره جوجه سالاد مرغ
پایه گذاری شده توسط استیسی براون در اوبرن ، آلاباما، در سال 2008 ، Chicken Salad Chick سالاد مرغ کاملاً طعم دار به سبک جنوبی تهیه می کند که از ابتدا درست شده و از قلب تهیه می شود. با بیش از دوازده طعم دهنده اصلی سالاد مرغ و همچنین سالاد های جانبی تازه ، سوپ های عالی ، ساندویچ های امضا شده و دسرهای خوشمزه ، منوی قوی Chicken Salad Chick مناسب برای هر میهمان است. امروز ، تحت رهبری اسکات دیوینی و تیم Chicken Salad Chick ، ​​این برند دارای بیش از 165 رستوران در 17 ایالت است و در حال گسترش سریع خود با هر دو حق رای دادن و مکان شرکت است. Chicken Salad Chick جوایز زیادی را کسب کرده است از جمله رتبه بندی در بهترین حرکت دهنده ها و شیکرهای Franchise Times ‘Fast & Serious و Fast Casual.com برای سومین سال متوالی ، بهترین معاملات فرانشیز QSR برای دومین سال متوالی و برترین محصولات غذایی Franchise Business Review در سال 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.chickensaladchick.com مراجعه کنید.

مخاطب:
ناتالیا رودریگز
مشاوره ماهی
954-893-9150
[email protected]

SOURCE جوجه سالاد مرغ

لینک های مربوطه

http://www.chickensaladchick.com