Better Homes & Gardens بهترین افتخارات حیاط جلو 2020 آمریکا را اعلام می کند

نیویورک، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Better Homes & Gardens شرکت Meredith (NYSE: MDP: Meredith.com) امروز نتایج مسابقه بهترین جبهه حیاط 2020 آمریکا را با اعلام کرد استفانی پول و شوهر بروس هیکی سانتا باربارا حیاط جلو با کسب جایگاه برنده ، و نه نفر نایب قهرمان. سردبیران Better Homes & Garden تقریباً 1800 مورد را برای 10 نامزد نهایی که بهترین ها را در طراحی خانه و باغبانی جشن می گیرند و خلاقیت خود را تحسین می کنند ، کاهش دادند. افتخارات بهترین جبهه حیاط آمریکا در شماره اکتبر Better Homes & Gardens موجود در 11 سپتامبر و بصورت آنلاین در اینجا موجود است.

وی گفت: “با توجه به اینکه بیشتر ما بیشتر از هر زمان دیگری در خانه خود وقت می گذرانیم ، حیاط ما از همه استرس و هرج و مرج موجود در جهان به یک پناهگاه تبدیل شده است.” استفان اور، سردبیر مسکن و باغ های بهتر. “امسال ، ما از دریافت نوشته هایی از سراسر کشور که نشان می دهد انگشت شست سبز چشمگیر خوانندگان ما هستند و نشان می دهد که آنها چگونه از هر فوت مربع املاک و مستغلات با ارزش در فضای باز استفاده می کنند ، هیجان زده شدیم. برنده حتی مسیر خود را به یک دادگاه بزرگ تبدیل کرد!”

افتخارات بهترین جبهه حیاط 2020 Better Homes & Gardens America به شرح زیر است:

برنده

  • استفانی پول و بروس هیکی، سانتا باربارا ، کالیفرنیا

دونده-بالا

  • مری و جان برنان-تیلور، لاک پورت ، نیویورک
  • مگان قابیل، مدیسون ، ویسکانسین
  • کارولین و باب گوتز، سالم ، اورگان
  • پت و راس گری، آکسفورد ، مریلند
  • ناجیا اس.
  • بریجید و هارت را رد کنید، نورث پورت ، میشیگان
  • اد و پتی هیلدبراند ، آلتا لوما ، کالیفرنیا
  • جانت پطروس، سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا
  • شارون وینتر، لاس وگاس ، نوادا

خوانندگان Better Homes & Gardens توانستند از طریق توییتر یا اینستاگرام به صورت آنلاین به مسابقه Best Front Yard 2020 آمریکا وارد شوند و داوران ما مطالب ارسالی را غربال کردند و آنها را از نظر زیبایی شناسی ، خلاقیت و شخصیت ارزیابی کردند. 10 بهترین ثبت نام با بالاترین امتیاز به عنوان نامزد نهایی ما شناخته می شود. از آنجا ، آنها در معرض رأی گیری آزاد قرار گرفتند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مسابقه و روش نتایج ، اینجا را کلیک کنید.

لیست بهترین خانه های جلوی حیاط 2020 Better Homes & Gardens America در شماره اکتبر موجود است 11 سپتامبر و آنلاین در اینجا.

درباره خانه ها و باغ های بهتر
Better Homes & Gardens خواننده هایی را که به رنگ و خلاقیت در هر جنبه از زندگی خود تزریق می کنند ، به آنها متصل و متصل می کند. این برند با دستیابی به مخاطبان متصل به کانال 40 میلیون در ماه از طریق چاپ چاپی و دیجیتالی مجله ، و همچنین وب سایت خود ، این برند همچنین دارای مخاطبان متفاوتی در سراسر سیستم عامل های مختلف اجتماعی ، برنامه های تلفن همراه ، برنامه های پخش و محصولات دارای مجوز است. خانه ها و باغ های بهتر ، اشتیاق خوانندگان ما را برای داشتن زندگی پر رنگ تر از طریق تصاویر خیره کننده ، توازن مواد و سطح و ترکیبی از ایده های متخصص و خواننده ، تقویت می کند. مجله Better Homes & Gardens 12 بار در سال با نرخ بهره 7.6 میلیون منتشر می شود.

SOURCE Meredith Corporation

لینک های مربوطه

https://www.meredith.com

اخبار مرتبط  اتحادیه مواد غذایی محصولات بستنی جدید را برای فصل پاییز و زمستان منتشر می کند