RNR Tire Express سالگرد بیستمین سالگرد را جشن می گیرد ، رشد چشمگیر را در Q1 و Q2 گزارش می کند

TAMPA ، Fla.، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – RNR تایر اکسپرس (RNR) ، بزرگترین حق چاپ تایر سفارشی و چرخ سفارشی ، نیمه اول سال 2020 را با رشد چشمگیر آغاز می کند. در نیمه اول 20 سالگی آن استهفتم سالگرد تولد ، RNR جایگاه خود را در خط مقدم صنعت افتتاح هفت مکان جدید و امضای چندین توافق نامه برای آوردن بیش از 47 فروشگاه جدید در سراسر کشور تثبیت کرده است ، و این نام تجاری را به مجموع 400 فروشگاه تحت قرارداد تبدیل می کند.

RNR مکان های جدیدی را در گرینویل ، کارولینای شمالی؛ هیویت ، تگزاس؛ کلمبوس ، ایندیانا؛ اورلاندو ، فلوریدا؛ اندرسون ، ایندیانا؛ لافایت ، لس آنجلس و Macon ، جورجیا. علاوه بر افتتاحیه فروشگاه های جدید ، مارک تجاری با تیم های کارآفرین باتجربه برای آوردن فروشگاه های جدید RNR به ایالات زیر امضا کرده است:

  • 29 فروشگاه در سراسر اوهایو، در بازارهایی مانند اکرون، کانتون، کلمبوس، دیتون و لیما
  • 3 فروشگاه آن طرف ایندیانا، از جمله بازارهایی مانند بلومینگتون و Terre Haute
  • 7 فروشگاه آن طرف کنتاکی، در بازارهایی مانند لوئیزویل، لکسینگتون و بولینگ سبز
  • 5 فروشگاه آن طرف کلرادو، از جمله بازارهایی مانند فورت کالینز، گرلی، و پوئبلو
  • 1 فروشگاه در ال دورادو ، آرکانزاس
  • 1 فروشگاه در ققنوس ، آریزونا
  • 1 ذخیره در کوئینزبری ، نیویورک

با نگاه به جلو ، نام تجاری قصد دارد این حرکت را با اهداف بزرگتر برای باقی مانده از این سال عطف ادامه دهد. با 136 فروشگاه باز و 264 فروشگاه اضافی در حال راه اندازی ، RNR قصد دارد بیش از 10 فروشگاه جدید قبل از پایان سال در بازارهای مختلف افتتاح کند. ایالات متحده لاستیک های ارزان قیمت و چرخ های سفارشی را به جوامع ارائه دهید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دستگاه طبقه بندی کننده برای جوانه های ماری جوانا (LVT-241) را توسعه می دهد

وی گفت: “این سال بخشی از تاریخچه مهم این برند بوده است ، زیرا ما تلاش کرده ایم تا رد پای خود را گسترش دهیم تا بتوانیم در زمانه ای که بیشترین نیاز به لاستیک های ایمن و مقرون به صرفه برای رانندگان در سراسر کشور است.” لری ساتون، بنیانگذار و رئیس RNR. “ما از علاقه مندی و پشتیبانی کارمندان شرکت های بزرگ در جهت رشد نام تجاری خود برای ادامه ایجاد تفاوت معنادار در جوامعی که خدمت می کنیم ، بسیار سپاسگزاریم.”

اخبار مرتبط  رستوران دارن قیمت 7،826،087 سهام سهام مشترک خود را اعلام کرد

RNR با داشتن برنامه راحت و بدون دردسر برای پرداخت هزینه های مشتری ، جایگاه منحصر به فردی در صنعت تایر و چرخ ایجاد کرده است. RNR تایرها و چرخ های سفارشی با کیفیت بالا را به بازار کم مصرف رو به رشد ارائه می دهد و به طور حرفه ای نصب می کند و یک مدل تجاری ایجاد کرده است که به مشتریان امکان می دهد لاستیک ها و چرخ های مارک تجاری را در یک برنامه هفتگی یا ماهانه پرداخت کنند که برای آنها مقرون به صرفه است.

RNR تایر اکسپرس به طور فعال در جستجوی صاحبان حق امتیاز تک واحدی و چند واحدی است که فضای رشد در بازارهای مختلف را داشته باشند ایالات متحده، شامل هاوایی و پورتوریکو. با داشتن یک فرهنگ سازمانی که به شرکای حق رای دادن اجازه می دهد از درجه بالایی از آزادی کارآفرینی و سابقه ثابت رشد درآمد فروشگاه های مشابه برای هشت سال متوالی برخوردار باشند ، مدل اثبات شده RNR یک سرمایه گذاری پاداش امتیاز آور است. هزینه حق امتیاز اولیه برای RNR است 35000 دلار با کل سرمایه گذاری تک واحدی از 500000 دلار700000 دلار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد RNR Tire Express یا فرصت حق رای دادن آن ، لطفاً به سایت www.RNRfranchise.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Boxy Girl از واردکننده اسباب بازی به دلیل سرقت نام ، هویت شکایت می کند

درباره RNR تایر اکسپرس:
RNR Tire Express یک خرده فروش ملی از لاستیک های با کیفیت و چرخ های سفارشی است که با برنامه های پرداخت بدون دردسر و بدون دردسر برای جبران بودجه منحصر به فرد هر مشتری طراحی شده است. در سال 2000 با اجاره برای خرید جانباز تاسیس شده است ، لری ساتون ، RNR در 24 ایالت به 136 مکان رسیده است. این برند اخیراً در رتبه 100 لیست 100 برتر Franchise Gator قرار گرفت. RNR در شماره 265 مجله Entrepreneur Magazine 2020 Franchise 500 قرار دارد و توسط نیز شناخته شد شرکت مجله به عنوان یکی از سریعترین رشد خصوصی شرکتهای آمریکایی. RNR تایر اکسپرس به دنبال امتیاز گیرنده چند واحدی واجد شرایط است تا با بازارهای برتر در سراسر کشور ، حتی بیشتر در سطح ملی گسترش یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت حق امتیاز RNR ، لطفاً به سایت www.RNRfranchise.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه: ماریسا پاسیاس، روابط عمومی فیشمن ، [email protected]

SOURCE RNR تایر اکسپرس

لینک های مربوطه

www.rnrtires.com