موج بعدی در کیف های قابل استفاده مجدد

OceanCycle ، تاسیس شده توسط رابرت گودوین و رایان شونیکه، یک شرکت اجتماعی است که از طریق تهیه ، صدور گواهینامه و استفاده مجدد از مواد برای جلوگیری از آلودگی پلاستیک اقیانوس ، اقتصاد دایره ای را تصور می کند. OceanCycle مواد اولیه مورد استفاده برای تولید کیسه های OceanWise، را از طریق نقاط بازیافت ، از طریق فرآیند بازیافت و تبدیل از پوسته به گلوله ، تأیید کرده است. “با ایجاد یک بازار برای پلاستیک های بازیافتی محدود به اقیانوس ، ما می توانیم به جمع آوری پلاستیک در کشورهایی که فاقد زیرساخت اولیه بازیافت هستند برای ایجاد شغل و ایجاد درآمد که می تواند برای خرید مواد غذایی ، هزینه تحصیل و صرفه جویی در آینده استفاده شود ، انگیزه ایجاد کنیم. می گوید ” رایان شونیکه، بنیانگذار OceanCycle.

فرد میر در حال خرده فروشی کیف های OceanWise in در چهار طرح مختلف است. این کیسه های بزرگ قالب فضای بسته بندی زیادی را فراهم می کنند و هر یک از آنها دارای موضوعی مرتبط با اقیانوس با پیام رسانی است که همه را ترغیب می کند تا با کاهش آلودگی پلاستیک به تمیز نگه داشتن اقیانوس های ما کمک کنند. “کروگر ، شریک خرده فروشی دیرینه ما ، از نظر اینکه در این برنامه با کدام یک از بقالان شریک خواهیم بود ، یک انتخاب آشکار بود. آنها تعهد طولانی مدت به پایداری را نشان داده اند و به طور فعال در تلاشند تا بازیافت بسته بندی انعطاف پذیر را در مجموعه برچسب های خصوصی خود افزایش دهند. ما برای اولین بار ارائه کیف های OceanWise in بسیار هیجان زده هستند فرد میر فروشگاه ها و منتظر گسترش برنامه OceanWise across در سراسر کشور هستند. ” استیون باتزوفین، مدیر کل و بنیانگذار شرکت Earthwise Bag Company ،

اخبار مرتبط  سفیران روبیک برای تفریح ​​#FastFriday فشار می آورند

کیف های OceanWise in در دسترس خواهند بود فرد میر فروشگاه ها به طور انحصاری پس از انتشار. برچسب های مراقبتی ، حاوی کد QR همراه با دستورالعمل های ویدئویی در مورد نحوه تمیز کردن و ضد عفونی کردن این کیسه خاص ، به هر کیسه دوخته می شود. بنابراین حتماً موج بعدی را در کیف های چندبار استفاده سوار کنید … و کیف قابل استفاده مجدد OceanWise today خود را امروز تهیه کنید!

اخبار مرتبط  Sommelier تایید شده: Laurent-Perrier Cuvée Rosé

در وب سایت ما بیشتر بیاموزید: https://earthwisebags.com/pages/clean-ocean-initiative

شرکت Earthwise Bag در سال 2005 در تاسیس شد لس آنجلس به عنوان پاسخی به آلودگی کیسه های پلاستیکی که در پارک های محلی ، سواحل و آبراهه ها دیده می شود. ما برنامه ای از کیسه های قابل استفاده مجدد سبک ، با دوام ، ایمن و غیر سمی را توسعه دادیم. طی 15 سال گذشته ، برنامه های ما همچنان گسترش یافته اند و شامل ده ها سبک کیف ، چندین گزینه نمایش و پیشنهادات منحصر به فرد مانند کیف های دارای مجوز ورزشی هستند. برنامه های ما یک خرده فروشی از کیف های قابل استفاده مجدد را با راه حل هایی برای هر گوشه فروشگاه از کیسه های حمل تا عایق بندی شده ، شراب ، محصولات ، ناهار و کیسه های دیگر از جمله بسته های جعبه ای ، کیف های فصلی ، مجوزهای ورزشی ، موارد مرتبط و موارد دیگر به خرده فروشان ارائه می دهند.

فروشگاه های فرد میر، بر اساس پورتلند ، اوره، خرید یک مرحله ای را در 132 فروشگاه چند بخشی خود در چهار ایالت غربی ارائه می دهد. بیش از 38000 فرد میر همکاران به مشتریان کمک می کنند تا مواد غذایی ، پوشاک و کالاهای عمومی کالاهای خود را در آن پر کنند آلاسکا، آیداهو، اورگان و واشنگتن. اندازه فروشگاه ها از 65000 تا 200،000 فوت مربع است و بیش از 250،000 محصول را زیر یک سقف حمل می کنند. علاوه بر این ، فرد میر بیش از کمک می کند 6 میلیون دلار هر ساله از طریق کمک های مالی از گرسنگی صفر | بنیاد زباله صفر ، و همچنین کمک های مالی محصول ، کمک های نقدی ، کمک های مالی و جوایز جامعه. فرد میر همچنین هر ساله بیش از 7 میلیون پوند غذا از طریق برنامه نجات غذا به بانک های محلی غذا اهدا می کند. فروشگاه های فرد میر بخشی از شرکت کروگر است برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت ما به آدرس www.fredmeyer.com دیدن کنید.

اخبار مرتبط  سلامت مردان بار دیگر با افتخار بهترین جایگاه Eggland با 2020 جایزه بهترین غذای مردان

OceanWise ™ و The Next Wave in Reusable Bags arks علائم تجاری ثبت شده Earthwise Bag Company Inc. ، یک شرکت Bunzl در آمریکای شمالی است.

SOURCE Earthwise Bag Company، Inc.

لینک های مربوطه

http://earthwisebags.com