برنامه های دخانیات VELO Pouch Premarket برای بررسی توسط Reynolds به FDA ارسال شد

WINSTON-SALEM، N.C.، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Reynolds American Inc. (“رینولدز”) امروز ارسال گروهی از برنامه های محصولات دخانیات Premarket (“PMTA”) را به سازمان غذا و داروی ایالات متحده (“FDA”) برای درخواست سفارشات بازاریابی VELO اعلام کرد. کیسه ها اعطای این سفارشات بازاریابی باعث می شود که این محصولات پس از بررسی FDA در بازار باقی بمانند.

VELO نام تجاری این گروه برای محصولات خوراکی مدرن است که برای ارائه گزینه های ابتکاری به مصرف کنندگان دخانیات بزرگسال برای محصولات دخانیات قابل احتراق و بدون دود طراحی شده است. کیسه VELO که با نیکوتین مشتق شده از توتون ساخته می شود اما فاقد برگ توتون است ، یک کیسه کوچک و سفید است که بین لثه و لب یک مصرف کننده تنباکو بزرگسال قرار می گیرد. بر خلاف غوطه وری سنتی ، نیازی به تف به محصول و بوی ماندگار نیست. گروه کاربردهای ارسالی شامل سطوح مختلف قدرت نیکوتین و دو طعم برای محصولات کیسه ای VELO است.

همانند موارد ارسالی قبلی PMTA ، این برنامه های تجاری اختصاصی تجزیه و تحلیل محصولات ، اطلاعات مربوط به خطرات بهداشتی انسان و ارزیابی هایی را نشان می دهد که این کیسه های VELO برای محافظت از سلامت عمومی مناسب هستند – از جمله ارزیابی در مورد مصرف کنندگان و مصرف کنندگان محصولات دخانیات ، FDA را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  24 اکتبر روز بازیافت ترموستات عطارد است

“VELO یک فضای ابتکاری برای ما است تا مشخص کنیم مصرف کنندگان دخانیات بزرگسال در مرحله بعدی چه می خواهند – بنابراین ارسال گروه نهایی PMTA های مارک VELO یک قدم بعدی عالی برای کمک به اطمینان از مصرف کنندگان دخانیات بزرگسال است که محصولات قابل قبول مصرف کننده را در دسترس دارند که گزینه های سبک زندگی را برای آنها فراهم می کند. سطوح مختلف نیکوتین که منطقی است ، “اظهار داشت معاون اجرایی رینولدز و رئیس امور علمی و تنظیم مقررات ، دکتر جیمز فیگلار. “با شروع ارزیابی FDA از PMTA های جمعی صنعت ما بعد از 9 سپتامبر مهلت قانونی ، حیاتی است که آژانس نظارتی ارشد ما همچنان به اعمال محصولات تنباکو در بازار غیرقانونی که پس از آن معرفی شده است ، ادامه دهد 8 آگوست 2016

اخبار مرتبط  فرصت های بازار صنعت سرامیک در پروژه های ساخت داخل چین را در هتل پلاس - HDE 2020 به میزبانی Sinoexpo Informa Markets کشف کنید

PMTAs برای کیسه های VELO بخشی از ارسال های مستمر رینولدز به FDA است که به دنبال سفارش بازاریابی است ، به دنبال برنامه های کاربردی برای قرص های VELO و سیستم های تحویل الکترونیکی نیکوتین Vuse Vibe ، Ciro و Solo. روند PMTA به FDA اجازه می دهد ارزیابی کند که آیا این محصولات به عنوان بخشی از ماموریت بهداشت عمومی FDA باید در بازار باقی بمانند یا خیر. در حالی که این برنامه ها شامل اطلاعات ریسک نسبی هستند ، باید توجه داشت که سفارشات بازاریابی درخواستی هیچ ادعایی درباره ریسک اصلاح شده ندارند.

درباره Reynolds American Inc.
Reynolds American Inc. یک شرکت تابعه غیرمستقیم و کاملاً متعلق به British American Tobacco p.l.c. و شرکت مادر آمریکایی R. T. Reynolds Tobacco Company است. Santa Fe Natural Tobacco Company، Inc.؛ شرکت آمریکایی Snuff ، LLC؛ R. J. Reynolds Vapor Company؛ و کنتاکی BioProcessing ، شرکت

  • شرکت دخانیات R. J. Reynolds (RJRT) دومین شرکت دخانیات بزرگ ایالات متحده است. مارک های RJRT شامل نیوپورت، شتر و بازار مال.
  • Santa Fe Natural Tobacco Company ، Inc تولید و فروش محصولات Natural American Spirit در ایالات متحده.
  • شرکت آمریکایی Snuff ، LLC دومین تولید کننده بزرگ محصولات دخانیات بدون دود در کشور است. مارک های برجسته آن Grizzly و Kodiak هستند.
  • R. J. Reynolds Vapor Company (RJRV) محصولات بخار و محصولات خوراکی مدرن ، از جمله VUSE ، VELO و REVEL را به بازار عرضه می کند.
  • Kentucky BioProcessing ، Inc تحقیق و توسعه مربوط به بیان پروتئین و استخراج از گیاهان تنباکو را انجام می دهد.
اخبار مرتبط  ماه خیاطی قرارداد ملی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت رینولدز آمریکایی و شرکت های عامل آن ، لطفاً به سایت www.reynoldsamerican.com مراجعه کنید.

از نظر اجتماعی درگیر شوید

توییتر: https://www.twitter.com/RAI_News
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/rj-reynolds/
فیس بوک: https://www.facebook.com/ReynoldsAmericanInc/

منبع Reynolds American Inc.

لینک های مربوطه

www.reynoldsamerican.com