Havtech با فروش تجهیزات تهویه مطبوع (ACES) و آزمایش سیستم های مکانیکی و تعادل ، Inc (MSTB) به یک اتحاد استراتژیک وارد می شود.

کلمبیا ، دکتر، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Havtech خوشحال است که اتحاد استراتژیک خود را با فروش تجهیزات تهویه مطبوع (ACES) و سیستم های مکانیکی آزمایش و توازن ، Inc (MSTB) اعلام می کند. ACES ، در سال 1971 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در ریچموند ، VA، به عنوان نماینده تولید کنندگان بسیار معتبر و ارائه دهنده راه حل های اتوماسیون ساختمان ، در صنعت به رسمیت شناخته شده است ویرجینیا مرکزی، آب جزر و مد، و روانوک بازارها

MSTB یک شرکت ملی دارای مجوز Balancing Balancing Bureau است که در زمینه انجام آزمایش های معتبر ، تنظیم و متعادل سازی سیستم های هوا و هیدرونیک HVAC و همچنین راه اندازی سیستم های ساختمانی فعالیت می کند.

Havtech و ACES هریک نمایندگی بسیاری از تجهیزات تهویه مطبوع ، اتوماسیون ساختمان ، کنترل ها و توزیع هوا در صنعت را دارند. “علاوه بر مشاغل مشابه ، Havtech ، ACES و MSTB دارای ارزش های اصلی مشابه شرکت هستند. این اتحاد استراتژیک توانایی هر شرکت را در ارائه خدمات استثنایی برای همه مشتریان از طریق تعهد ما به تخصص و راه حل های نوآورانه بهبود می بخشد.” جو روترینگ، رئیس جمهور در هاوتک.

اخبار مرتبط  توافق توزیع کننده امضای Polygiene و TK-Domashniy Tekstyl

Havtech و ACES به عنوان نمایندگان دایکین ، شماره یک شرکت تهویه مطبوع در جهان ، بیش از 70 سال تخصص در این زمینه را به منطقه ارائه می دهند. مدیر عامل شرکت Daikin Applied Americas مایک شوارتز از موفقیت هر دو طرف تمجید کرد: “ما از سال 1971 به تیم ACES افتخار می کنیم و اطمینان داریم که این رابطه جدید با هاوتک ، ACES را به یک رقیب جدی تر در منطقه خود تبدیل خواهد کرد.”

اخبار مرتبط  بنیاد حیوانات موریس برای تحقیقات سرطان حیوان خانگی 100K دلار از بنیاد پتکو و شرکت آبی بوفالو دریافت می کند

هاوتک قصد دارد ACES و MSTB را از نظر ساختاری جداگانه نگه دارد و به آنها اجازه دهد هویت و سازمان های خود را حفظ کنند. هاوتک تیم های مدیریتی فعلی هر دو نهاد را حفظ خواهد کرد و استقلال مستقلی را که تحت این ترتیب جدید برخوردار بوده اند به آنها اعطا خواهد کرد. در طی یک دوره طولانی مدت ، Havtech و دو نهاد همکاری را شناسایی کرده و بهترین روش ها را در زمینه های انتخاب شده که ارزش بیشتری برای مشتریان ما به ارمغان می آورد ، به اشتراک می گذارند. با این حال ، هدف این نیست که موفقیت هر یک از مشاغل را مختل کند.

اخبار مرتبط  شرکت لیبی برای اعلام نتایج مالی مالی در سه ماهه اول سال 2020 ، 19 ژوئن 2020 اعلام کرد

هاوتک در سال 1983 به عنوان نماینده تولید کنندگان در بازارهای تجاری و صنعتی تاسیس شد. امروز ، هاوتک سیستم های مهندسی و خدمات ساختمانی را در سراسر بزرگتر رهبری می کند بالتیمور و ایالت واشنگتن حوزه. آنها تخصص و نوآوری را در کنار هم قرار می دهند تا راه حلهای کارآمد و پایدار را متناسب با نیازهای خاص هر مشتری ارائه دهند. علاوه بر این ، هاوتک اخیراً ترمالتک را برای خدمت به آن اضافه کرده است پنسیلوانیا غربی بازار. برخلاف صنایع دیگر ، صنعت تهویه مطبوع همچنان در حال تغییر است و هاوتک نیز در کنار آن تغییر کرده است. سرمایه گذاری در فناوری های هوشمند و نوآورانه برای کمک به مشتریان در کارآیی ، تولید و سودآوری بیشتر.

مخاطب: جو روترینگ، (443) 812-4037

منبع هاوتک