Harborside Inc. اعطای کمک هزینه سهام را اعلام می کند

اوکلند ، کالیفرنیا و تورنتو، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Harborside Inc (“Harborside” یا “شرکت”) (CSE: HBOR) امروز اعلام کرد که گزینه هایی (هر یک “گزینه”) را برای خرید مجموع 2،235،000 سهام رأی دهنده تابع شرکت اعطا کرده است. (“SVS”) به برخی مدیران و افسران شرکت. هر گزینه در یک شرکت SVS در سرمایه شرکت با قیمت تمرینی برای هر SVS قابل اجرا است: (i) قیمت پایانی SVS در 8 ژوئن 2020 (آخرین تاریخ معامله بلافاصله قبل از توقف معاملات SVS) ؛ (ii) قیمت بسته شدن SVS در 2 سپتامبر 2020؛ و (III) قیمت بسته شدن SVS در 3 سپتامبر 2020. گزینه ها پنج سال از تاریخ اعطای اعتبار منقضی می شوند و منوط به داشتن شرایط واگذاری هستند. کلیه گزینه ها مطابق با طرح تشویقی سهام Harborside که توسط هیئت مدیره شرکت در تاریخ تصویب شد ، اعطا شدند 30 ژوئن 2020 (طرح”). یک نسخه از این طرح در زیر مشخصات SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  فروش سهام توسط دلاراماما خودی

برای اطلاع از آخرین اخبار ، فعالیت ها و پوشش رسانه ای ، لطفاً به وب سایت شرکت Harborside در مراجعه کنید http://www.investharborside.com یا با ما در ارتباط باشید LinkedIn، فیس بوک، و توییتر.

درباره Harborside:
Harborside Inc. یکی از قدیمی ترین و معتبرترین خرده فروشان شاهدانه در کالیفرنیا است که سه داروخانه بزرگ در منطقه خلیج سانفرانسیسکو را کار می کند ، یک داروخانه در منطقه پالم اسپرینگز مجهز به تنها درایو حشیش از طریق پنجره شاهدانه جنوب کالیفرنیا ، یک داروخانه در اورگان و تاسیسات کشت و تولید در سالیناس ، کالیفرنیا. Harborside نقش مهمی در ایمن سازی و دسترسی به شاهدانه برای جامعه گسترده و متنوعی از مصرف کنندگان کالیفرنیا داشته است. هاربورساید که توسط استیو DeAngelo و عروسی لباس در سال 2006 تاسیس شد ، یکی از شش مجوز پزشکی شاهدانه پزشکی اعطا شده در ایالات متحده را به خود اختصاص داد و امروز دارای مجوزهای حشیش برای خرده فروشی ، توزیع ، پرورش ، مهد کودک و تولید است. Harborside در حال حاضر یک شرکت فهرست شده در بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) است که با نماد “HBOR” معامله می شود. اطلاعات اضافی در مورد Harborside در نمایه SEDAR Harborside در www.sedar.com در دسترس است.

اخبار مرتبط  vYv افزودن مایکل کاتودال را به عنوان عضو هیئت مدیره بنیاد آرتریت اعلام کرد

CSE محتوای این خبر را نه تأیید کرده و نه رد کرده است. نه CSE و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

SOURCE Harborside Inc.