وال مسابقه “با استعدادترین ریش در آمریکا” را برای اولین بار آغاز کرد

استرلینگ ، بیماری، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ریش گرفتید ، استعدادی دارید؟ میلیون ها مردی که دست خود را بالا بردند خوش شانس هستند. Wahl ، رهبر آراستگی مردان ، فکر می کند که همه ما می توانیم از برخی از سرگرمی های خوب استفاده کنیم ، بنابراین به احترام آنها روز جهانی ریش (5 سپتامبر 2020) این اولین بار است ‘با استعدادترین ریش در آمریکا’ مسابقه جوایز در مجموع شامل می شود 40000 دلار، نیازی به ذکر نیست که یک زرادخانه از وسایل نظافت Wahl برای داشتن بهترین حالت ریش (و عملکرد) بهترین حالت را دارد.

وی گفت: “وال اختصاص داده است تا دنیا را به مکانی” ریش دار “تبدیل کند استیون یده، معاون رئیس بخش برای وال “این به چه معناست؟ ما با تمرکز بر سرگرمی ها و دستاورد هایی که دنیا را به یک مکان بهتر برای زندگی یا ریش تبدیل می کنند ، بر روی چیزهای خوب تمرکز می کنیم. هدف ما این است که این مسابقه ما را با لذت و مثبت متحد کند. “

نحوه ورود به مسابقه “با استعدادترین ریش در آمریکا”

از جانب 5 سپتامبر – 25 ، 2020 ، مردان دارای ریش می توانند ویدیویی از استعداد خود را در صفحه ورود به مسابقه به آدرس http://bit.ly/WahlMostTalentedBeard ارسال کنند ، آنها همچنین می توانند با مراجعه به صفحات Facebook یا Instagram در سایت WahlGrooming @ به این صفحه بروند. ممکن است بپرسید چه نوع استعدادی؟ هر چیزی ، واقعاً این می تواند آواز ، رقص ، شعبده بازی ، ورزش های رزمی ، بطن شکنی یا مواردی باشد که هیچ کس تاکنون نشنیده است.

هیئتی از متخصصان موی صورت Wahl 10 نامزد نهایی چهره فازی را بر اساس استعداد ، خلاقیت و ریش آراسته انتخاب می کنند. هر فینالیست برنده خواهد شد 500 دلار به علاوه یک دستگاه اصلاح کننده فولاد ضد زنگ Wahl Lithium Ion و یک کیت استارتر از خط جدید ریش مراقبت از ریش Wahl. در اواسط ماه اکتبر ، وقتی آرا public عمومی به تعیین سرنوشت فینالیست ها در یک رویارویی فولیکولی کمک می کند ، همه چیز بسیار هیجان انگیز است. جوایز شامل:

 • 1خیابان محل: 20000 دلار و عنوان “مرد وهل سال”
 • 2دوم محل: 10000 دلار
 • 3rd محل: 5000 دلار

اراده استعداد بزرگ از آنجا می آیند یک شهر کوچک؟

لیست Wahl “بیشترین شهرهای دوستدار صورت در آمریکا” مورد علاقه همیشگی pogonophiles یا کسانی که عاشق ریش هستند. مطالعه تحقیقاتی سالانه ، که از سال 2014 آغاز شد ، مکالمات شبکه های اجتماعی مربوط به مثبت بودن موهای صورت را تحلیل می کند. اخیراً مکان های برتر متعلق به شیکاگو در سال 2019 ، فیلادلفیا در سال 2018 و دالاس در سال 2017

Yde توضیح داد: “امسال مانند سالهای دیگر نبود ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم تحقیقات را به دقت تنظیم کنیم و بر روی روند ایمن سازی ریش ها در خانه ، تمرکز کنیم.” “ما با کمال تعجب متوجه شدیم که در سال 2020 قطب نما برای شور موی صورت به سمت شهر کوچک آمریکا نشانه رفته است.”

محل تولد سبیل های برنده آمریکا حدس هر کسی است ، اما احتمال دارد برخی از مدعیان جدی در این کشور زندگی کنند 2020 10 شهر برتر “دوستانه ترین موهای صورت در آمریکا”:

 1. پالم بیچ ، فلوریدا
 2. Pelham Manor، N.Y.
 3. Hoboken ، N.J.
 4. کیپ می ، N.J.
 5. کرانبری ، نیوجرسی
 6. پیمونت ، کالیفرنیا
 7. خلیج جنوبی ، فلوریدا
 8. خلیج کوس ، سنگ معدن.
 9. واشنگتن ، نی سی
 10. امس ، آیووا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه “با استعدادترین ریش در آمریکا” ، از جمله قوانین رسمی ، به سایت WahlUSA.com مراجعه کنید.

یادداشت ویراستار: روش تحقیق در “شهرهای دوستدار مو در صورت در آمریکا” شامل تجزیه و تحلیل عمیق مکالمات رسانه های اجتماعی از 1 مارس-اوت. 19 ، 2020. مکالمات با کلمات کلیدی مربوط به رشد ریش در طی همه گیری ، از جمله #letsgrowtogether ، #coronabeard و # ریش قرنطینه ، از نظر جغرافیایی تدوین شده است. سپس شهرها براساس میانگین سرانه مکالمات رتبه بندی شدند. (منبع: Sprout Social)

درباره Wahl Grooming
جشن 101 سالگی آنST سالگرد ، وال همچنان به مردان کمک می کند تا با محصولات نوآورانه تولید شده برای تعریف و ارتقا category طبقه آرایش مردان ، بهترین حالت را داشته و احساس کنند. این شرکت با اولین قیچی برقی کاربردی عملی در سال 1919 این استاندارد را تعیین کرد و بعداً با اولین اصلاح کننده موی صورت در جهان باتری باتری خود را تقویت کرد. وال با معرفی یک سری کامل از محصولات مراقبت شخصی از جمله روغن ریش ، شامپو و شستشوی بدن از نقطه عطف صد ساله خود عبور می کند. این تعهد ممتد به تعالی است که جایگاه Wahl را به عنوان مارک تجاری جهانی در زمینه راه حل های نظافت مردان تثبیت کرده است. برای اطلاعات بیشتر به WahlUSA.com مراجعه کنید.

منبع وال

لینک های مربوطه

https://wahlusa.com


اخبار مرتبط  اسمیت و وسون برندها ، شرکت اعلام می کنند تاریخ ضبط و توزیع برای برندهای خارجی آمریکا ، شرکت Spin-Off