نمایشگاه زیبایی چنگدو چین (بهار) 2020 با 655 غرفه دار ، 42،935 خریدار از صنعت زیبایی چین استقبال کرد

آقای تانگ دگائو ، رئیس انجمن آرایشگری و زیبایی چین ، گفت: “به عنوان بهترین نمایشگاه زیبایی در چین غربی، CCBE دارای نفوذ صنعت و با خدمات حرفه ای است. داشتن فرصت ملاقات با همتایان صنعت و دریافت سفارشات فروش در این لحظه فشار صنعت را تا حدودی کاهش داده است. افتتاح CCBE باعث افزایش اعتماد به نفس این صنعت و برنده شدن غرفه داران و بازدید کنندگان شد. “

آقای می گوید: “صنعت زیبایی منتظر افتتاح CCBE در ژوئن گذشته بود. برای صنعت ، خوشبختانه خوشحال شدم که بالاخره فرصتی برای جمع شدن ، لمس و احساس محصولات و دیدن دوستان در صنعت فراهم شد.” کوی هونگبو، مدیر کل CCBE. “بنابراین ، برای هر کس در صنعت که آخرین رویداد ما را از دست داده باشد ، شما هنوز یک فرصت دیگر در اکتبر امسال دارید!”

اخبار مرتبط  EnergyWare خریداری شده توسط JOX Energy LLC در خرید استراتژیک

برخی از نکات برجسته نسخه پاییز شامل موارد زیر است:

  • مدل “4 + 1”: مدل “4 + 1” هسته اصلی CCBE است. این بستری است برای خریداران تجارت برای تهیه محصولات از زیبایی حرفه ای ، مراقبت شخصی ، زیبایی پزشکی ، سالن حرفه ای و غرفه داران بین المللی.
  • منطقه خرید مد: “منطقه خرید مد” بستری را برای توسعه تجارت 2C در اختیار غرفه داران قرار می دهد.
  • یک بستر جامع برای نمایش روند صنعت زیبایی: ادامه هدف CCBE نسخه بهار امسال – تقویت صنعت بهبود و افزایش اعتماد به نفس صنعت زیبایی ، نسخه پاییز همچنین کمک به “یافتن راهی برای خروج” است. با سازمان دهی کنفرانس ها و همایش ها ، مسابقات ، نمایش مهارت ها ، CCBE یک بستر مناسب برای نمایش روندها و آخرین فن آوری های صنعت خواهد بود.

44هفتم CCBE (پاییز) روشن خواهد بود 22-24 اکتبر 2020 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی جدید چنگدو سیتی. ورود برای خریداران تجارت آزاد است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، لطفاً به http://www.meibohui.com مراجعه کنید یا حساب رسمی WeChat را دنبال کنید: cdmeibohui

اخبار مرتبط  تقویم ظهور عاشقان شراب برای سومین بار بازمی گردد و همچنان به تشویق تعطیلات ادامه می دهد

برای سوالات مطبوعاتی ، لطفا با ما تماس بگیرید:

چی شی
+86 28 6793 6356
[email protected]

خانم جین پیائو
+86 21 2326 3698
[email protected]

– پایان –

درباره نمایشگاه زیبایی چنگدو چین

نمایشگاه زیبایی چینگدو چین (CCBE) جامع ترین پلت فرم زیبایی برای است غرب چین متخصصان صنعت زیبایی برای تهیه محصولات جدید و همزمان شبکه سازی و ارتقا network مهارت های خود و بروزرسانی روند بازار زیبایی.

این جایی است که مارک ها ، توزیع کنندگان ، تامین کنندگان محصولات آرایشی ، مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، ناخن ، محصولات اسپا و سلامتی به سالن زیبایی و تجهیزات و ملزومات زیبایی برای گردآوری محصولات ، شبکه سازی و رشد تجارت خود برای سال آینده گرد هم می آیند.

اخبار مرتبط  700 هزار محصول برای اولین بار در 128th نمایشگاه کانتون ، پذیرای پیشرفت تکنولوژی

از زمان راه اندازی 23 سال پیش ، CCBE به عنوان مهمترین نمایشگاه تجارت زیبایی در صنعت شناخته شده است غرب چین.

درباره بازارهای اطلاعات

Informa Markets برترین سازمان دهنده نمایشگاه جهان است که بیش از 550 مارک برتر نمایشگاه B2B را در خود جای داده است ، از جمله 15 زمینه اصلی شامل فناوری ، تغذیه و بهداشت ، بیوشیمی و داروسازی ، علوم زندگی ، زیبایی ، معماری ، حمل و نقل ، دریایی ، غذا و هتل ، مبلمان ، کشاورزی ، تولید و صنعت پیشرفته ، جواهرات و پوشاک ، قایق بادبانی ، فرهنگ پاپ و غیره

منبع CCBE

لینک های مربوطه

http://www.meibohui.com