نمایشگاه زیبایی South China با موفقیت به عنوان رویداد بزرگ صنعت زیبایی بسته شد

در اولین نمایشگاه SCBE ، غرفه داران با صحبت در مورد تجارت با موفقیت فرصت های تجاری را کشف کردند 20،000 بازدید کنندگان حرفه ای از سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ، ماکائو، تایوان و مارک های خارجی ، نمایندگی های عمده فروشی ، خرده فروشی ها ، سالن های زیبایی و سالن های ناخن ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مرزی ، سیستم عامل های تجارت الکترونیک اجتماعی و تولید کنندگان. بر اساس شنژن، موتور توسعه از گوانگدونگ-منطقه خلیج Greater Hong Kong-Macao ، SCBE توجه رسانه های مختلف را به خود جلب کرده است و بیش از 100 رسانه گزارش این رویداد بزرگ را داده اند.

متأثر از تأثیر دوگانه جابجایی در صنعت خرده فروشی سنتی ناشی از به روزرسانی جدید مصرف لوازم آرایشی و بیماری های همه گیر ، زنجیره تأمین به موضوع داغ صنعت زیبایی تبدیل شده است. از یک طرف ، بخش زنجیره تأمین تقاضا دارد. از طرف دیگر ، در سیستم زنجیره تأمین جهانی ، آزمایشاتی برای مقاومت در برابر ریسک و رقابت در بازار وجود دارد. بنابراین ، بخش زنجیره تأمین باید همیشه برای همگام شدن با زمان آماده باشد تا به گشودن سیستم کامل زنجیره صنعت کمک کند. با همکاری سازمانهای Informa Markets ، BolognaFiere و شانگهای Baiwen Exhibition Co.، Ltd. محصولات فناوری این حمایت دقیق SCBE است که مشارکت بسیاری از غرفه داران برجسته در داخل و خارج از کشور را از طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله زیبایی حرفه ای ، مراقبت شخصی و لوازم بهداشتی بلکه تجارت الکترونیکی مرزی ، زنجیره تأمین زیبایی و فن آوری جدید خرده فروشی.

صنعت تطبیق عالی کسب و کار شناخته شده است

بر اساس شنژن، پیشرو نوآوری در فن آوری ، اولین SCBE انتظارات را برآورده کرده است ، به لطف بینش عمیق خود در مورد بازار زیبایی همه گیر ، و منابع برتر زنجیره تأمین جهانی. در طول این نمایشگاه سه روزه ، SCBE تقریباً ترتیب کار داده است 100 جلسات تطبیق تجاری با کیفیت بالا بین غرفه داران انتخاب شده و خریداران حرفه ای با نیازهای خرید واضح از Amway ، Watsons ، Infinitus (چین) شرکت با مسئولیت محدود ، کارخانه DR (گوانگدونگ) Biotechnology Co.، Ltd، Nanjing Channel Dressy، CHARM ZENUS، Guangzhou Blue and White Porcelain Health Management Company، Ltd، و شنژن Creditbundle International Co. Ltd. (زیرمجموعه گروه ZTE). خریداران بحث تجاری و تطبیق تجارت را بسیار تشخیص داده اند.

آقای لیو جیانی ، مدیر برند گوانگژو ، شرکت مدیریت بهداشتی پرسلان سفید ، با مسئولیت محدود گفت ، “با تشکر از سازمان دهنده برای مطابقت تجاری که در آن تامین کنندگان مناسب را پیدا کرده ام. ما قبلاً یک سفارش را به اتمام رسانده ایم ، اما این تأمین کننده به طور کامل نیاز ما را برآورده نمی کند. در تطبیق مشاغل یک به یک سایت که توسط برگزار کننده تنظیم شده است ، من یک منبع بسیار مناسب پیدا کردم. علاوه بر این ، ترتیب سازمان بسیار ملاحظه است. من بسیار راضی هستم! “

آقای لو Guanbin ، معاون مدیر کل شنژن Creditbundle International Co ، گفت: “در هماهنگی کسب و کار که توسط برگزار کننده ترتیب داده شده است ، ما تامین کنندگان مناسب تری پیدا کرده ایم. ما قطعاً سال آینده دوباره دیدار خواهیم کرد و دوستان بیشتری را از صنعت برای دیدار با ما به ارمغان خواهیم آورد.” .Ltd.

برای غرفه داران ، SCBE بدون شک فرصت خوبی است که بتوانند با شرکای تجاری بالقوه خود ملاقات کنند و به نتایج همکاری خوبی برسند. شایان ذکر است که پلت فرم برنامه مینی معرفی شده توسط SCBE محبوبیت فوق العاده ای را از غرفه داران دریافت کرده است ، زیرا تا حد زیادی به خریداران کمک کرده است تا درک راحت و جامعی از غرفه داران و محصولات قبل از نمایش داشته باشند ، مبادلات و همکاری های تجاری سایت.

اخبار مرتبط  اتحاد سیاست الکل در کالیفرنیا (CAPA) فرماندار گاوین نیوزوم را مسئول پاسخ گویی COVID-19 در ساخت الکل "ضروری" دانست

خانم ویوی ، مدیر فروش شرکت گوانگژو ایست باکس ، با مسئولیت محدود نیز تطبیق مشاغل در محل را تشخیص داده و تحسین کرد. وی گفت: “من از برگزارکننده به دلیل ترتیب تطبیق مشاغل در محل که مشتریان بالقوه بسیاری را برای همکاری به همراه داشته است ، بسیار تشکر می کنم. این موثر است. از این فرصت ممنونم.”

مناطق ویژه به شرکت های زیبایی کمک می کند تا کانال های جدیدی برای سبقت از گوشه ها باز کنند

با بینش عینی تقاضای بازار و نقاط درد صنعت ، SCBE با دقت یک نمایشگاه متنوع را با مناطق ویژه مختلف ارائه می دهد که تلاش می کند منابع با کیفیت بالا و اطلاعات تکنولوژیک مرسوم را به طور دقیق تولید کند.

کانال زیبایی آفلاین که عمیقا تحت تأثیر همه گیری فعلی قرار دارد ، برای سبقت گرفتن در گوشه ای ، به شدت به فناوری خرده فروشی بالغ نیاز دارد. SCBE با شرکت نمایشگاه بین المللی شانگهای اگزلند دست مشترک است و یک شرکت جدید ایجاد کرده است آینده فروشگاه در محل برای منطقه بزرگ خلیج با فروشگاه خرده فروشی آینده به عنوان حامل برای نشان دادن فن آوری خرده فروشی چینی به طور فزاینده بالغ ، مانند سیستم مدیریت فروشگاه هوشمند و تجربه همهجانبه.

علاوه بر این ، LITTLE B از The Beast با SCBE و CENTDEGRÉS برای ایجاد “جعبه LITTLE B“نشان می دهد که چگونه خرده فروشان آفلاین می توانند با افزایش تجربه خرید از طریق مدل های نوآورانه تجاری ، مشتریان بیشتری را جذب کنند.

به غیر از حالت معاملاتی سنتی ، خریداران SCBE را تجربه کرده اند “پخش مستقیم KOL” که شامل بسیاری از شیک پوشان برای پخش مستقیم در محل برای ایجاد فروش در ابر و بازدید از نمایشگاه به صورت آفلاین است. در سال های اخیر ، جریان مستقیم کل صنعت KOL را بهم ریخته است. افزایش رسمی فروش پخش جریانی مستقیم ، کانالها و مدلهای فروش را به طور مخل تغییر داده است.

SCBE به ویژه راه اندازی کرده است منطقه زیبایی الکترونیکی برای کمک به مارک های مستقیم به بازارهای نوظهور. این منطقه سیستم عامل تجارت الکترونیکی مرزی شناخته شده تجارت خارجی مانند Shopee ، AliExpress ، Newegg ، Amazon و Wish را جمع کرده است که نمایندگان آنها همچنین در اجلاس تجارت الکترونیکی بین مرزی مدل های تجاری جدید خود را از بازارهای خارجی در حال ظهور به اشتراک گذاشتند برای صادرات

مناطق ویژه که به عنوان یوغ شکن برای صنعت زیبایی عمل می کنند ، نه تنها روندهای پیشرفته ، مدل های جدید و تفکر جدید را به ارمغان آورده اند ، بلکه همچنین در دوره پس از همه گیری ، امکانات بسیاری را ایجاد کرده و مسیر توسعه گسترده تری را برای زیبایی باز کرده اند. حرفه ای ها.

محتوای مرسوم ، مد روز ، بازدید را ارزش خریداران را داد

SCBE در این نمایشگاه به طور مفصل رویدادهای ویژه ای از جمله سمینارهای موضوعی و فعالیت های زنده را ترتیب داده و هدف آن ایجاد ایده های ارزشمند از طریق بحث بیشتر در مورد موضوعات داغ است.

آژانس پیش بینی روند WGSN از طریق بحث در مورد تغییر روند مصرف جهانی ، استراتژی های زیبایی آینده ، خرده فروشی های نوآورانه و استراتژی های نام تجاری ، در وهله اول نیازهای مشتری و سپس فرصت نوآوری را درک کردیم. داده جهانی مشاهدات جدیدی را درباره تغییرات رفتارهای مصرف کننده در زیرشاخه های صنعت زیبایی در دوران پس از همه گیری ارائه داده است.

دهم جوایز و مدل سازی AHMA و نمایش موی تبادل فرهنگ مو، سازماندهی مشترک با آسیای مو انجمن استادان (AHMA) دعوت کرد وال تیم سفیر و استادان نماینده آرایشگری در گوانگدونگ برای پیوستن به آرایشگران جوان بالقوه برای اجرای نمایش مو با جلوه های هنری و بصری. آموزشگاه طراحی تصویر MGP یک عملکرد ابتکاری از آرایش براق ایجاد کرد که در آن هنرمندان مشهور آرایش ، استادان آرایش و کارشناسان با میلیون ها طرفدار روند جدید آرایش را ارائه می دهند. مهمان از گردشگری فرهنگی و خلاقیت پکن چین ، آموزشی ویبولیتین ، PPW و دوستان کاکائو ایده مرزی جدیدی از ادغام صنعت صدور مجوز و زیبایی را به اشتراک گذاشته است.

اخبار مرتبط  Disrupt-X در مشارکت با Intel IoT Alliance راه اندازی Ignite Shield

وقایع مختلف در سه روز غنی و پر از مطالب قابل اعتماد بود. SCBE همچنین برنامه مینی برنامه ای را به صورت زنده پخش کرده و با رسانه های تأثیرگذار مانند Daily Chemicals ، C2CC ​​، Hair8.net و YMX دست به دست می دهد تا پخش مستقیم آنلاین را برای شرکت کنندگان بیشتر صنعت در اشتراک گذاری انجام دهد. تمام این فعالیت ها بیش از 200000 بازدید جمع کرده است.

غرفه داران و خریداران اولین SCBE را کاملاً تأیید کردند. آقای فنگ ییکسینگ ، مدیر کل شرکت محصولات زیبایی و مانیکور Yangjiang Paston ، با مسئولیت محدود در این نمایشگاه چیزهای زیادی به دست آورده است. وی گفت ، “تحت همه گیری امسال ، من از برگزار کننده برگزاری SCBE در شنژن که از اهمیت بالایی برخوردار است. در این نمایشگاه ، ما با مشتریان صادق بسیاری ملاقات کرده ایم که قصد همکاری زیادی دارند. این حرکت جدیدی را در توسعه شرکت ما ایجاد کرده است. “

خانم Fan Qingqing ، مدیر کل شرکت Guangzhou Mas Beauty Bio Tech Co. ، Ltd برای شرکت در این نمایشگاه با درجه عالی که نه تنها تأمین کنندگان جدید مناسب پیدا نکرده است ، بلکه اطلاعات بسیاری از روند را از چندین انجمن دریافت کرده است ، احساس خوشبختی می کند. وی گفت ، “به طور کلی ، نمایشگاه بسیار رضایت بخش است. من برخی از تأمین کنندگان جدید را پیدا کرده ام. من همچنین در یکی از انجمن های داخل سایت با دقت گوش داده و اطلاعات و دانش بازار را کسب کرده ام.”

SCBE فوق العاده هرگز پایان نمی یابد و دوران شکوفایی صنعت زیبایی ارزش انتظار را دارد

SCBE بدون شک به عنوان اولین نمایشگاه زیبایی حرفه ای در منطقه Greater Bay ، صنعت زیبایی را در این منطقه و حتی در کل کشور تقویت کرده است. با هدف قرار دادن نسل جدید گروه های مصرف کننده ، کانال های خرده فروشی جدید و کل زنجیره تأمین زیبایی ، SCBE افتتاحیه یک پلت فرم زنجیره تامین زیبایی یک مرحله ای را برای صنعت ایجاد کرده است ، فاصله بین غرفه داران و خریداران را کاهش داده و به آنها در دستیابی به تجارت عالی کمک کرده است. تطابق. برگزاری موفقیت آمیز SCBE باعث نشاط بیشتر بازار زیبایی و دستیابی به موفقیت های بیشتر برای مارک ها ، توزیع کنندگان و خرده فروشان

SCBE بعدی در طول برگزار می شود 29 تا 31 ژوئیه 2021 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های شنژن. SCBE خواهد شد مشتاق دیدار بازدید کنندگان دوباره در این صنعت جمع شدن

برای اطلاعات بیشتر و فعالیت ها ، لطفا به وب سایت SCBE مراجعه کنید: www.southchinabeautyexpo.com

یادداشت ها برای ویراستاران:

تصاویر با وضوح بالا را در لینک زیر بارگیری کنید: https://we.tl/t-M9WQkRsESN

درباره برگزار کننده:

نمایشگاه زیبایی جنوب چین توسط Informa Markets ، BolognaFiere و Shanghai Baiwen Exhibition Co. Ltd.

درباره INFORMA MARKETS (www.informamarkets.com)

Informa Markets Beauty دارای شبکه گسترده ای است که توسط رویدادهای B2B در 11 شهر واقع شده است آسیا (بانکوک، چنگدو، شهر هوشی مین، هنگ کنگ، جاکارتا، کوالالامپور، مانیل، بمبئی، شانگهای، شنژن، توکیو) ، سریعترین بازارهای جهان. با گسترش بیشتر قدرت خود ، Beauty Portfolio اکنون شامل یک رویداد جدید B2B در میامی 2021 در خدمت ساحل شرقی و ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی و جزایر کاراییب مناطق بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. ما از طریق نمایشگاه های حضوری ، خدمات دیجیتالی هدفمند و راه حل های عملی عملی ، به شرکت کنندگان بازار در سراسر جهان فرصت تعامل ، تجربه و تجارت می دهیم. ما خریداران و فروشندگان را در بیش از ده مورد عمودی جهانی ، از جمله داروسازی ، غذا ، فناوری پزشکی و زیرساخت ها متصل می کنیم. ما به عنوان پیشروترین شرکت سازنده بازار در جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده کرده و فرصت ها را باز کرده و به آنها کمک می کنیم تا 365 روز سال را رونق ببخشند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  به افتخار روز زمین ، SodaStream اهداف بلندپروازانه پایدار را از طریق کمپین زیست محیطی "فقط به اشتراک نگذار ، مراقب باش" با متخصص رسانه های اجتماعی رندی زاکربرگ اعلام کرد

درباره BOLOGNAFIERE GROUP (www.bolognafiere.it)

گروه BolognaFiere پیشرو در نمایشگاه های تجاری در زمینه لوازم آرایشی ، مد ، معماری ، ساختمان ، هنر و فرهنگ است. این گروه دارای 75 نمونه رویداد در ایتالیا و 25 رویداد در خارج از کشور ، به ویژه Cosmoprof Worldwide Bologna ، مهمترین نقطه اجتماع متخصصان زیبایی در جهان ، در سال 1967 تاسیس و در بولونیا برگزار شد ، ایتالیا. برای نسخه 2019 ، Cosmoprof بیش از 265،000 شرکت کننده از بیش از 150 کشور جهان را با 10٪ افزایش متخصصان خارجی و 3،033 غرفه دار از 70 کشور جهان ثبت نام کرد. پلت فرم Cosmoprof با رویدادهای خود در بولونیا ، در سراسر جهان گسترش می یابد ، لاس وگاس، بمبئی، و هنگ کنگ ، چین (با Cosmoprof Worldwide Bologna ، Cosmoprof North America ، Cosmoprof India و Cosmoprof Asia). اخیراً پنجمین نمایشگاه شبکه اعلام شده است: Cosmoprof CBE ASEAN ، در تایلند، در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در تمرکز خواهد کرد جنوب شرقی آسیا. در سال 2020 ، نمایشگاه زیبایی جنوب چین ، نمایش جدیدی در شنژن ، چین، در ماه جولای برگزار شد. پلت فرم Cosmoprof نفوذ خود را در تقویت می کند اروپا، با تشکر از خرید گروه آلمانی بهداشت و زیبایی ، در آمریکای جنوبی، با تشکر از همکاری با Beauty Fair -Feira Internacional De Beleza Profissional.

در باره شانگهای BAIWEN EXHIBITION CO LTD (www.cbebaiwen.com)

شانگهای Baiwen نمایشگاه شرکت یک شاخه از Informa (FTSE 100) ، بزرگترین بزرگترین نمایشگاه جهان ، و همچنین سازمان دهنده نمایشگاه زیبایی چین (CBE) است ، چین نمایش مشهور زیبایی. بایوان با بیش از ده سال تجربه در برنامه ریزی و برپایی نمایشگاه های با کیفیت ، افتخارات کیفیت ، حرفه ای و اقتدار را به دست آورده است. نمایشگاه زیبایی چین با فضای نمایش سالانه 260،000 مترمربع ، یکی از سه نمایش برتر زیبایی در جهان است. CBE به عنوان پلت فرم تجارت بین المللی که زنجیره تامین کامل محصولات زیبایی را پوشش می دهد ، شامل سه نمایشگاه است ، به این ترتیب نمایشگاه بین المللی مراقبت از پوست و شستشو چین ، نمایشگاه بین المللی محصولات مراقبت از پوست و مو در شانگهای و نمایشگاه مواد بسته بندی و ماشین آلات شیمیایی بین المللی شانگهای . بایوان در حال حاضر واحد رئیس انجمن صنعت نمایشگاه شانگهای و معاون رئیس انجمن شیمی روزانه شانگهای است. افتخارات CBE اهدا شده است شانگهای نام تجاری معروف ، نمایشگاه مارک شانگهای ، خدمات نام تجاری شانگهای و غیره

SOURCE South China Beauty Expo (SCBE)

لینک های مربوطه

http://www.southchinabeautyexpo.com/