مطبوعات Vine Leaves Press 10 هزار دلار مسابقه رسانه های اجتماعی شخص ثالث را برای خوانندگان شعر اعلام کرد

ملبورن، استرالیا، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – به دستور یک اسپانسر ناشناس ، 10000 دلار (USD) به یک خواننده از اعطا می شود برنامه ای در صورت صبح توسط Phill Provance، از ناشر استرالیایی Vine Leaves Press منتشر خواهد شد. مسابقه رسانه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام در همان روز برگزار می شود برنامه ای در صورت صبح، 29 سپتامبر 2020، و تا نیمه شب دویدن 16 آوریل 2021، هنگامی که صاحب پست با بیشترین واکنش ، جایزه را دریافت کند.

حامی مالی که مایل به ناشناس ماندن است ، جایزه مسابقه را از عشق به آن اهدا می کند Phill Provance’s با این شرط که خوانندگان مجبور به خرید نیستند کار کنند برنامه ای در صورت صبح برای شرکت و ورودی از خوانندگانی که نسخه های خود را از کتابخانه های محلی یا دوستانشان وام می گیرند ، واجد شرایط هستند. با این وجود ، در حالی که قطعاً Vine Leaves Press به تعداد لازم از كتاب چاپ خواهد كرد ، این شركت به خوانندگان یادآوری می كند كه ممكن است نسخه های كتابخانه كم باشد و مسائل پستی اخیر به دلیل COVID-19 باعث تاخیر در حمل و نقل در تمام تابستان شده است. در نتیجه ، هرکسی که می خواهد در مسابقه شرکت کند ، توصیه می شود نسخه ای را قبل از رونمایی از کتاب رزرو کند.

اخبار مرتبط  کرنی کاترین بلک را به عنوان شریک منصوب می کند ، و در زمینه تحول و رشد برای شرکت های خرده فروشی و مصرف کننده تخصص اضافه می کند

علاوه بر این ، اسپانسر مسابقه مستلزم این است که شرکت در آن برای هر کسی در سراسر جهان که می تواند از طریق PayPal جایزه قانونی دریافت کند ، آزاد باشد و شرکت کنندگان به درخواست واکنش نسبت به پست های خود از هرچه بیشتر دوستان ، خانواده و همسایگان تشویق می شوند. طبق قوانین اسپانسر ناشناس ، تنها قوانینی که وجود دارد این است که فقط یک پست در فیس بوک یا اینستاگرام به عنوان ورودی هر شرکت کننده محسوب می شود ، پست ها باید عمومی باشند و هر پست باید شامل (1) یک عکس از صاحب پست و قهرمان او ، (2) نقل قول مورد علاقه صاحب پست از برنامه ای در صورت صبح، و (3) هشتگ #APlanInCaseOfMorning. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه ، شرکت کنندگان توصیه می شود به APlanInCaseOfMorning.com مراجعه کنند.

اخبار مرتبط  مدرسه راک از هفته محل برگزاری مستقل پشتیبانی می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ای در صورت صبح، Phill Provance یا Vine Leaves Press ، لطفا با روزنامه نگار تماس بگیرید استو هوکرون در [email protected] یا با شماره تلفن 732-261-8372 تماس بگیرید.

تصاویر مرتبط

vine-leaves-press-logo.png
آرم مطبوعات Vine Leaves
پیروزی 10000 دلار برای خواندن یک طرح در مورد صبح از Vine Leaves Press

اخبار مرتبط  معرفی 4D ShoeTech - استودیوی نمونه دیجیتال 4D ساخته شده برای آینده

SOURCE Vine Leaves Press