کارشناس LinkedIn و مارک شخصی در اینجا برای ذخیره نمایه های دیجیتال ما: جسیکا زویگ

675 میلیون نفر در LinkedIn وجود دارند اما فقط 4 یا 5 میلیون نفر از آنها در حد بالقوه خود استفاده می كنند. جسیکا می تواند به افراد با این منبع کمک کند تا بتوانند شغل خود را کنترل کنند و با تخصص زیر به عنوان یک خبره آنلاین فعالیت کنند:

  • درک آداب و روشهای LinkedIn
  • درخواست های اتصال و زبان شخصی سازی برای جلب توجه شغل رویایی خود
  • چگونه نمایه LinkedIn خود را بهینه کنیم – مشاهده نمایه های دیگران فعالیت شماره یک در LinkedIn است
  • نکاتی برای عکس روی جلد ، عکس ، عنوان و خلاصه برای ایجاد یک داستان بزرگ که حرفه ای است اما شخصیت شما را نیز نشان می دهد
  • نحوه نوشتن شرح شغلی جذاب که دارای داده و نتایج باشد – LinkedIn فقط حداکثر 2000 کاراکتر به شما می دهد تا هر شرح کار را با دقت خلاصه کنید
  • بهترین راه برای موقعیت شغلی خود در LinkedIn
  • قدرت ایجاد محتوا در LinkedIn برای ایجاد خود به عنوان یک متخصص در زمینه خود – به علاوه اهمیت ارسال منظم محتوای منحصر به فرد
اخبار مرتبط  Deako Lighting برای تهیه سوئیچ های روشن Plug-N-Play به D.R. Horton Homes Across U.S.

درباره جسیکا: موفقیت های وی ستایش فوق العاده او را به همراه داشته است ، INC عنوان “بهترین بازاریاب دیجیتال برای تماشای” را به خود اختصاص داده است ، و فوربس او را “یک متخصص مارک شخصی” نامگذاری کرده است ، و شیکاگو تریبون او را یکی از “10 کارآفرین برای دنبال کردن” خوانده است. ”

اخبار مرتبط  Interface، Inc. برای پخش کنفرانس نتایج نتایج سه ماهه اول سال 2020 از طریق اینترنت

زویگ ، سخنران و مجری پویا و بسیار مورد توجه ، در مراحل ملی و بین المللی از جمله مراحل Google ، Mindvalley ، Microsoft ، دانشکده مدیریت Kellogg ، BumbleBizz ، Pinterest ، Blackstone Investments و Virgin صحبت کرده است.

زوایگ همچنین کارگاه ها و مغز متفکران را تسهیل کرده و قدرت مارک شخصی را به شرکت هایی مانند Heineken آموزش داده است. ایالات متحده آمریکا، مارس ، نایک ، ردبول، BBMC Mortgage Bank ، Bank of America و Dornbracht برای ذکر چند مورد.

در سال 2019 ، زوایگ برای کتاب خود ، قرار داد کتاب را با انتشارات SoundsTrue ، چاپ MacMillan ، امضا کرد. راهنمای بدون مزخرف برای افزایش ارزش خود و ارزش خالص خود با صرفاً بودن شما. این کتاب در سال منتشر خواهد شد ژانویه 2021.

جسیکا دارد 126 کیلوگرم پیروان در اینستاگرام، میزبان پادکست دارای امتیاز برتر The SimplyBe است. Podcast ، کتابی در سال 2021 با انتشارات SoundsTrue منتشر شده است ، و در Refinery29 ، Create & Cultivate ، Inc ، NBC ، و دیگران ، به نمایش در آمده است. درباره جسیکا بیشتر بدانید اینجا!

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر متعهد به پشتیبانی و تخصص مالی به نفع جوامع و کارمندان در طول بیماری همه گیر CVID-19 شد

جسیکا همچنین می تواند در مورد مارک شخصی در فضای دیجیتال و رسانه های اجتماعی صحبت کند تا تخصص شما در اینترنت ترجمه کند!

لطفا ایمیل کنید [email protected] اگر در بازار کار فعلی به دنبال تخصص در مورد LinkedIn یا نام تجاری شخصی هستید.

منبع جسیکا زویگ