لاک داون با پخت روزانه که به سرعت در حال تبدیل شدن به عادی جدید است ، یک ملت از نانوایان ایجاد کرده است

لندن، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – یک نظرسنجی ملی جدید که توسط انگلیس دوست دارد پخت و در کنار بیمارستان هلن و داگلاس هاوس در آکسفورد به دنبال بینش در مورد نگرش ها و رفتارهای نانواهای خانگی ملت باشد ، نشان داد که لاک داون باعث ناتوانی در همه ما شده است. 71٪ از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی آنلاین ملی آنلاین ادعا می کنند که اکنون بیش از یک بار در هفته در حال پخت هستند ، در حالی که قبل از قفل کردن فقط 31٪ از جمعیت انگلیس یک بار در هفته یا بیشتر پخت می کردند. 51٪ نمونه بیان می کند که آنها پخته می شوند خیلی بیشتر اکنون همه گیری را ارسال کنید که نشان می دهد عشق جدید ما برای ایجاد کالاهای پخته شده خودمان اینجاست که بماند.

آیا پخت فوتبال جدید است؟ در سال 2020 تعداد سه بار نان گوشت نر به عنوان کسانی که هفتگی فوتبال بازی می کنند وجود دارد.

به نظر می رسد که این اشتیاق اکنون در بین همه شریک است و نتایج نظرسنجی نشان می دهد این علاقه مندان به پخت و پز در سنین 18 تا 34 سال قرار دارند. بعلاوه ، 35٪ از خانه های شرکت کننده در نظرسنجی زیر 18 سال برای خانواده خود پخت دارند. Lockdown در حال پرورش نسل جدیدی از نانوایان خانگی اختصاصی است. این نظرسنجی با کمال تعجب نشان داد که 39٪ پاسخ دهندگان مرد نانوا هستند (این رقم برابر با 6.2 میلیون مرد است)! در حقیقت ، 53 درصد از پاسخ دهندگان مرد اظهار داشتند که حداقل هفته ای یک بار ، تا چند بار در هفته ، پخت می کنند. این رقم برابر با سه برابر 2 میلیون مرد هفته ای در انگلیس است که فوتبال بازی می کنند. بنابراین ، به نظر می رسد که دیگر نان شیرینی در دام خانم ها و خانواده ها نیست ، اما اکنون مردان و بزرگسالان جوان علاقه به پخت نان خانگی سنتی و غذاهای پخته شده را کشف کرده اند.

اخبار مرتبط  شرکت ماین CBD و نام تجاری شیوه زندگی برای جمع آوری کمک مالی برای بانک غذا Biddeford همکاری می کنند

ما در حال تبدیل شدن به یک ملت از نانوایان روزانه هستیم!

همچنین یک تنوع منطقه ای مشخص در دفعات پخت خانگی وجود دارد. جالب توجه است که به نظر می رسد این اشتیاق جدید برای پخت و پز در میان خانه های شرقی از محبوب ترین است انگلستان و ایرلند شمالی میدلندز شرقی که 50٪ هر روز پخت. در همین حال ، در جنوب غربی ، شمال شرقی ، میدلندز غربی و یورکشایر بیش از 50٪ پاسخ دهندگان اظهار داشتند که آنها هر هفته بیش از چند بار بپزید.

پخت این برای ایالات متحده خوب است و برای دیگران خوب است

این نظرسنجی همچنین نشان داد که پخت و پز یک امر کاملاً اجتماعی است و افراد به دلایل زیادی اقدام به پخت و پز می کنند. به طور کلی ، پخت به عنوان یک روش عالی برای اتصال با دیگران (همانطور که توسط 40٪ از پاسخ دهندگان گزارش شده است) و تسکین استرس (38٪) مشاهده می شود ، اما افراد همچنین به دلایل دیگری مانند لذت کامل فرآیند ، پخت و پز می کنند تا رفع خستگی قفل کردن ، و لذت بردن از ایجاد جالب توجه کار خود را. ما در حال پخت و پز بیشتر و بیشتر با هم هستیم ، تقریباً یک سوم پاسخ دهندگان می گویند که آنها با شریک زندگی خود پخت می کنند ، 40٪ با فرزندان و 16٪ با پدر و مادر.

اخبار مرتبط  شرکت Poshmark ، Inc ارسال محرمانه پیش نویس بیانیه ثبت نام برای پیشنهاد اولیه پیشنهادی عمومی

این نتایج نظرسنجی نشانگر بسیار مثبتی برای موفقیت یک طرح جمع آوری کمک مالی است – مسابقه “Bake It” Til You Make It – Virtual Bake Off “که توسط بیمارستان هلن و داگلاس هاوس با مشارکت بریتانیا عاشق پخت و پز برگزار می شود: چاه خانه ناشناخته جعبه های پخت خانواده. این مسابقه همچنین هفته ملی پخت را در تاریخ 18 برگزار می کندهفتم اکتبر. هرکسی که برای شرکت در آن ثبت نام کند جعبه پخت شیرینی بریتانیا را دوست دارد

Greg Wixted یکی از بنیانگذاران بریتانیا عاشق پخت است: “ما افتخار می کنیم که با این خیریه شگفت انگیز شریک هستیم و در” پخت مجازی مجازی “شرکت می کنیم. من نمی توانستم به یک راه بهتر برای کشور فکر کنم برای این م charسسه خیریه شگفت انگیز. بسیار جالب است که از نظرسنجی ما ببینیم که بسیاری از کودکان ، بزرگسالان و خانواده ها دوباره در حال پخت و پز هستند و ما منتظر برخی از ورودی های خارق العاده هستیم! ما به عنوان یک شرکت معتقد به مردم قبل از سود ، ما متعهد هستیم برای حمایت از مردم در آگاهی از نانوایی و همچنین پشتیبانی از خانه هلن و داگلاس هاوس با تهیه جعبه های پخت ما به شرکت کنندگان در مسابقه. “

برای کودکان یا نانوایان تازه کار که می خواهند وارد شوند اما باید مهارت های پخت و پز خود را با مسواک بزنند ، بریتانیا عاشق پخت است و یک سری دوره های آنلاین پخت رایگان را برای کمک به همه در یادگیری مهارت های جدید ، پخت دستور العمل های جدید و هیجان انگیز یا پخت غذاهای مورد علاقه خود ارائه می دهد. این دوره ها از طریق کانال YouTube آنها در دسترس است یا از وب سایت آنها بازدید می کنید تا اینفوگرافیکی از نکات برجسته اصلی این نظرسنجی را بارگیری کنید.

اخبار مرتبط  TBM و Bioworks ماسک های Bio Face Cool و Bio Face Lite ، ساخته شده با نخ زیست توده را برای ارائه احساس طراوت اعلام می کنند

همانطور که همه گیر جهانی Covid-19 به وجود آمد و با افزایش زمان در خانه برای همه خانواده ها ، یکبار دیگر در زندگی خانوادگی انگلستان قرار گرفت ، بریتانیا Loves Baking یک پاسخ ابتکاری به این شرایط تغییر یافته است. اجازه دادن به مصرف کنندگان برای دسترسی سخت به مواد اولیه و الهام پخت مستقیم به درب منازل آنها و به عنوان خانه پخت خانواده شناخته می شود. نانوایان در سراسر انگلستان ، از جمله بسیاری از مشتریان مشهور ، در حین قفل کردن از جعبه های پخت شرکت لذت برده اند. در آنجا جعبه های پخت فصلی تمام مواد اولیه خشک و محیطی را برای کمک به یادگیری مهارت های جدید پخت و ایجاد خوراکی های شگفت انگیز نانوایی و شیرینی پزی در خانه فراهم می کنند.

“پختن آن” تا شما آن را درست کنید – پخت مجازی “ مسابقه در هجدهم اکتبر برگزار می شود و شرکت کنندگان این فرصت را دارند که مهارت های پخت مجازی خود را به هیئت داوران مشهور از جمله کاریشا پیتوا از Crème De La Cakes ، ارائه شده در سازندگان کیک افراطی کانال 4 ، مولی رابینز از Sugar and Crumbs ، تهیه شده در سازندگان کیک افراطی کانال 4 و یک دختر محلی امیلی مارتین، یک ستاره پخت و پز 14 ساله که در حال پخت و پز است و به یاد دوست خود ایزی که در بیمارستان درگذشت بیش از 4700 پوند برای خیریه با پخت کیک جمع کرده است. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت: https://www.helenanddouglas.org.uk/event/bake-it-til-you-make-it/.

منبع انگلیس عاشق پخت است