بازار ناودان باران به ارزش 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار ناودان باران با کاربرد (مسکونی ، تجاری) ، نوع مواد (آلومینیوم ، فولاد ، وینیل ، فایبرگلاس ، سایر) و منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، MEA ، آمریکای جنوبی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، اندازه بازار ناودان باران تخمین زده می شود که باشد 7.0 میلیارد دلار در سال 2020 پیش بینی شده است که به 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 2.5٪.

بروشور PDF را بارگیری کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=194158351

مرور TOC عمیق در “بازار ناودان باران”

85 – میزها
44 – ارقام
147 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا:
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/rain-gutter-market-194158351.html

افزایش فعالیت های تعمیر و نگهداری در مناطق توسعه یافته ، همراه با رشد صنعت ساخت و ساز ، افزایش تقاضا برای برداشت آب باران ، تقاضای ناودان باران را برانگیخته است. علاوه بر این ، افزایش آگاهی مصرف کننده در مورد برداشت آب باران ، افزایش خسارات ناشی از طوفان و باران های بیش از حد. و افزایش نگرانی های بهداشتی و ایمنی در سراسر جهان نقشی اساسی در رشد بازار ناودان باران دارد.

بازار ناودان باران شامل تأمین کنندگان کمتر ردیف I و II مانند جبل الطارق صنایع و لینداب. با این وجود ، اکثریت بازیگران محلی به دلیل تقسیم بازار در سطح منطقه وجود دارد. این تأمین کنندگان امکانات تولید خود را در مناطق مختلف در سطح منطقه پخش می کنند. COVID-19 بر کسب و کار آنها نیز تأثیر گذاشته است. چندین شرکت کوچک تولیدکننده ناودان باران به دلیل COVID-19 تحت تأثیر قرار گرفته است. کارشناسان صنعت معتقدند که COVID-19 در سال 2020 می تواند 20-30٪ در صنعت ساختمان تأثیر بگذارد. این همچنین به یک اثر گلوله برفی در بازار ناودان باران تبدیل می شود. این امر می تواند منجر به کاهش هزینه های جایگزینی و سرمایه گذاری های جدید در ساختار ساختمان خارجی و ناودان های باران همراه با کند شدن فعالیت ساخت و ساز شود.

اخبار مرتبط  شرکت های Lowe's ، سهام سهم نقدی سه ماهه را 9٪ به 0.60 دلار در هر سهم افزایش می دهند

انتظار می رود که نیاز بیشتر به ساخت مسکن و تعداد بیشتری از خانه های منفرد که هر ساله ساخته می شود ، منجر به اشغال بخش مسکونی بخش عمده ای از سهم بازار ناودان شود.

انتظار می رود بخش مسکونی از نظر ارزش بیشترین سهم بازار را داشته باشد. این سهم بیشتر به افزایش ساخت مسکن و تقاضای زیاد برای برداشت آب باران از کاربردهای مسکونی نسبت داده می شود.

درخواست نمونه صفحات:
https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=194158351

تخمین زده می شود که قطعه مواد فایبرگلاس سریعترین رشد ماده باشد.

سریعترین رشد مواد فایبرگلاس به مزایای مختلف آن نسبت به مواد دیگر از جمله دوام بالا و هزینه های ناچیز نگهداری نسبت داده می شود. برآورد می شود که مواد آلومینیوم و فولاد بیشترین سهم بازار را از نظر ارزش داشته باشند. رشد این بخش را می توان به قیمت کمتر و رقابتی و دوام نسبت داد.

آسیا و اقیانوسیه به احتمال زیاد به عنوان بالاترین رشد بازار ناودان باران ظاهر می شود.

اخبار مرتبط  چادر نیویورک از هدیه دادن عروسی قهرمان بهداشت و درمان خبر داد

آسیا پیش بینی می شود که اقیانوس آرام با بالاترین رشد در حال رشد باشد ، رشد زیاد به افزایش فعالیت های ساختمانی در حال توسعه نسبت داده شده است آسیا و اقیانوسیه کشورهایی مانند ، هند، اندونزی، تایلند و غیره افزایش توفان ها ، بارندگی زیاد و بدترین شرایط آب و هوایی از دیگر عوامل محرک تقاضای ناودان باران در منطقه است.

لینداب (سوئد) ، صنایع جبل الطارق (ایالات متحده) ، KMEW Co. Ltd (ژاپن) ، گروه ساختمان Braas Monier (انگلستان) ، شرکت Senox (ایالات متحده) بازیگران اصلی در بازار جهانی ناودان باران هستند.

10٪ سفارشی سازی رایگان در این گزارش دریافت کنید:
https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=194158351

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار ساختمان و ساخت و ساز

گزارش های مرتبط:

بازار بام بر اساس نوع (مواد و مواد شیمیایی) ، کاربرد (مسکونی ، تجاری ، غیر مسکونی) و منطقه (آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، و خاورمیانه & آفریقا) – پیش بینی های جهانی تا سال 2026
https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/roofing-market-226133434.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

اخبار مرتبط  تاکستان انگور کارکنان را تشویق می کند تا با زمان خالی از پرداخت و ساعات کوتاه برای انتخابات 2020 رای دهند

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال ردیابی بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و با ارائه تحقیقات پیش از آن ، به آنها کمک کند ابتکارات و اختلالات خود را زود به بازار بکشند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/rain-gutter-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/rain-gutter.asp

SOURCE MarketsandMarkets