غاز کانادا تا سال 2025 استراتژی تأثیر پایدار را آغاز کرده و متعهد به خنثی شدن کربن است

  • بی طرفی کربن: میزان انتشار مستقیم گازهای گلخانه ای صفر مستقیم و غیرمستقیم (حوزه 1 و 2) تا سال 2025 از طریق برنامه های عملیاتی تهاجمی و ملموس که هدف آن کاهش انتشار بیش از 80 درصد از سطح فعلی است.
  • بازیافت شده خز: در سال 2022 ، کانادا غاز قصد دارد خزهای اصلاح شده را در زنجیره تأمین خود وارد کند ، که شامل شروع به تولید پارکها با استفاده از خز اصلاح شده و پایان دادن به خرید خز جدید است. این شرکت همچنین در نظر دارد در ماه های آینده برنامه خریدار مصرف کننده خز را آغاز کند.
  • استاندارد پایین مسئول (RDS): در سال 2019 ، با همکاری با Exchange Textile ، این شرکت حسابرسی های مربوط به رعایت اشخاص ثالث را در 100 درصد از تجهیزات تولیدی خود انجام داد و متعهد می شود كه تا سال 2021 صد درصد RDS را تأیید كنند.
  • بلوزین: متعهد شد تا 90 درصد پارچه های غاز کانادا را به عنوان bluesign® تأیید شده برای اقدامات مسئولانه و پایدار تا سال 2025 ، از 32 درصد در سال 2019 افزایش دهد.
  • بدون پلاستیک: از بین بردن پلاستیکهای یکبار مصرف در کلیه تجهیزات متعلق به کنترل غاز کانادا.

پایداری بیش از 60 سال است که بخشی اساسی در مدل کسب و کار غاز کانادا است و از تعهد بی دریغ خود برای ساخت محصولات با کیفیت برتر با استفاده از مواد باکیفیت و صنایع دستی شروع می شود. گزارش پایداری سال 2019 این شرکت اولین گام خود در سنجش و انتشار تأثیرات زیست محیطی و اجتماعی جهانی و تعهدات جدید و مداوم در حمایت از چهار SDG اصلی سازمان ملل است.

گزارش افتتاحیه همچنین ابتکارات دیرینه شهروندی شرکت را شامل مجموعه بین المللی قطبی خرس های بین المللی (PBI) آن ، برنامه مراکز منابع غاز کانادا و پروژه آتیگی را نشان می دهد ، همه با هدف پشتیبانی کانادا جوامع شمالی همچنین ، این گزارش جزئیات ابتکارات پایداری مبتنی بر کارکنان ، ارائه برنامه ها و تعهدات تأثیرگذار برای کاهش ردپای محیط زیست و تغییر عملیات را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  شرکت WD-40 تغییرات هیئت مدیره را اعلام می کند

وی گفت: “ما همیشه به ساختن كاری كه برای تیم ما مفید باشد ، ایمان داشته ایم ، برای جوامعی كه ما بخشی از آن هستیم و برای سیاره ، برای نسل های آینده”. دانی ریس، رئیس جمهور و مدیر عامل ، غاز کانادا. “مهم نیست که ما در طول 60 سال گذشته چه کاری انجام داده ایم ، ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم – جهان نمی تواند صبر کند. تعهدات تهاجمی ما که در اولین گزارش پایداری ما بیان شده است ، گامی است که ما برای تغییر روشی که انجام می دهیم انجام می دهیم. تجارت و اطمینان حاصل کنیم که ما در حال انجام همه کارهایی هستیم که می توانیم آینده ای را که می خواهیم ببینیم ایجاد کنیم.

به عنوان بخشی از استراتژی تسریع در تأثیر پایدار ، کانادا غاز نیز اعلام کرد که از همان سال به خنثی بودن کربن رسیده است مارس 2020 از طریق سرمایه گذاری در پروژه های جبران استراتژیک ، معادل 200٪ از انتشار گازهای گلخانه ای سالانه آن. این شرکت همچنان در این سطح جبران خواهد شد زیرا همچنان به تحول در فعالیتهای تجاری ادامه می دهد تا بتواند تا سال 2025 به 80 درصد اهداف کاهش انتشار خود برسد.

برای خواندن گزارش کامل ، به آدرس: canadagoose.com/s կայունability/

درباره غاز کانادا
در یک انبار کوچک در تورنتو ، کانادا در سال 1957 ، غاز کانادا به یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان پوشاک لوکس عملکرد تبدیل شده است. هر مجموعه ای از خواسته های ناهموار قطب شمال و با الهام از نوآوری بی امان و کاردستی غیر سازنده مطلع می شوند. از سردترین مکان های روی کره زمین تا پایتخت های مد جهانی ، مردم مفتخر به پوشیدن محصولات غاز کانادا هستند. غاز کانادا یک رهبر شناخته شده برای ساخت آن در کشور است کانادا تعهد ، و شریک طولانی مدت شرکت بین المللی خرس های قطبی است. برای اطلاعات بیشتر به canadagoose.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Natura & Co ضرب و شتم انتظارات بازار و عملکرد بازار جهانی CFT که نتیجه نتایج دیجیتالی است ، بهتر عمل می کند

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو
این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات آینده نگر است. این جملات آینده نگر به طور کلی با استفاده از کلماتی مانند “پیش بینی” ، “انتظار” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “ممکن” ، “اراده” ، “ایمان” ، “تخمین” و “پیش بینی” قابل شناسایی است. ، “” هدف “،” پروژه “و کلمات دیگر با معنای مشابه. این بیانیه های آینده نگر به موضوعات مختلفی می پردازند و لزوماً براساس تعدادی از عقاید ، برآوردها و فرضیات بنا شده اند که ما از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی مناسب و معقول می دانیم. به ویژه ، این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است ، بدون محدودیت ، با توجه به (i) استراتژی و چشم انداز تأثیر پایدار ما. (ii) اهداف اساسی استراتژی و برنامه های ما برای پیشبرد چنین اهدافی. (iii) برنامه های ما برای مدیریت تأثیرات زیست محیطی ما ، از جمله هدف انتشار گازهای گلخانه ای ، تعهد ما برای کاهش ضایعات و استفاده از پلاستیک ، برنامه های ما برای استفاده از خز احیا و متوقف کردن خرید خز جدید ، و تعهد ما در کاهش انتشار کربن. و (v) زمان برآورد شده برای دستیابی به اهداف کاهش محیط زیست ، انرژی و زباله.

هر بیانیه آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی در معرض خطرات و ابهاماتی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر معنایی با آنچه بیان می شود یا دلالت دارد با این بیانیه متفاوت باشد. خطرات و ابهامات قابل استفاده از جمله ، انتظارات ما از صنعت و روندهای فصلی ، برنامه کاری و استراتژیهای رشد ما ، از جمله توانایی ما برای گسترش موفقیت آمیز خطوط تولید و گسترش بین المللی ، وقایع ژئوپلیتیکی جهانی و سایر اختلالات ، توانایی ما برای پیش بینی شرایط موجودی است. به ویژه با گسترش کانال مستقیم مصرف کننده ، توانایی ما در اجرای استراتژی های رشد ، توانایی ما در پیشبرد تغییر در تنظیمات ترجیحی مصرف کننده ، توانایی ما برای حفظ استحکام مارک و محافظت از مالکیت معنوی ، توانایی پیش بینی دقیق ما نتایج ما ، خطرات مرتبط با تأثیر بیماری همه گیر ، مانند شیوع COVID-19 (کروناویروس) ، و همچنین خطرات مشخص شده در عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در فرم 20-F برای سال مالی به پایان رسید 31 مارس 2019و به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، و کمیسیون های اوراق بهادار یا مقامات نظارتی اوراق بهادار مشابه در هر استان و قلمرو کانادا (“مقامات تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا”) ، و همچنین اطلاعات دیگری که ما به SEC و مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا ارسال می کنیم. کلیه اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، صریحاً در کل آنها با اظهارات احتیاطی موجود در این بخش ، صلاحیت دارند. خوانندگان هشدار می دهند که اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند. با توجه به این خطرات ، نتایج می توانند از نظر معنادار با آنچه بیان شد ، دلالت یا استنباط از اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی متفاوت باشد. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعات فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند ، و ما هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هر یک از این بیانیه ها نداریم.

اخبار مرتبط  CBD سوزی با کمپین ویدیویی جدید شفاف می شود

منبع غاز کانادا

پاسخی بگذارید