Good Foods قرعه کشی “بازگشت به کتاب ها” را آغاز می کند

طی شش هفته آینده ، معلمان تشویق می شوند که برای برنده شدن در یک بسته جایزه متشکل از یک کارت هدیه Target به ارزش ” 150 دلار برای لباس های کلاس خود در این سال ، و همچنین مجموعه ای از چیزهای خوب آشپزخانه برای لذت بردن از خانه. هر هفته یک برنده وجود خواهد داشت و به امید اینکه برنده هفته آینده باشد ، مصرف کنندگان تشویق می شوند که وارد این مسابقه شوند.

وی گفت: “فصل بازگشت به مدرسه زمان مناسبی برای بزرگداشت معلمان است ، اما امسال معلمان شایسته تجلیل از آنها هستند.” مندی باتوملی، مدیر بازاریابی محتوا در Good Foods. “ما مشتاقانه منتظر مسابقه های” بازگشت به کتاب ها “هستیم که معلمان شگفت انگیز سراسر کشور را همراه با غذاهای مغزی بسته بندی شده مناسب برای ادامه کار معلمان و دانش آموزان در طول سال تحصیلی روشن می کند.”

اخبار مرتبط  اولین ارائه های Bimekizumab فاز 3 داده ها نشان دهنده برتري پوست از دارونما و استرلارا در هفته شانزدهم در بزرگسالان مبتلا به پسوريازيس پلاك متوسط ​​تا شديد

هدف از قرعه کشی جشن گرفتن و به رسمیت شناختن معلمان در سراسر کشور و همچنین بالا بردن محصولات Good Foods به عنوان یک میان وعده سالم برای دانش آموزان و خانواده ها در طول سال تحصیلی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای خوب و الهام بخش برای شما ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید http://goodfoods.com/، یا مارک را دنبال کنید فیس بوک، Pinterest، و اینستاگرام.

اخبار مرتبط  گروه املاک سایمون برنامه انتشار سه ماهه دوم درآمد 2020 و تماس کنفرانسی

درباره غذاهای خوب
Good Foods، LLC پیشرو در ارائه محصولات سالم و کاملاً طبیعی مانند گوآکامول ها ، شیرجه ، سالاد و پانسمان است. Good Foods تنقلات و وعده های غذایی مناسبی را ایجاد می کند که با مواد اولیه واقعی ، فاقد مواد نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی تهیه می شوند. محصولات این برند با استفاده از فرآوری فشار بالا که از فشار آب سرد استفاده می کند ، غذاها را ایمن نگه می دارد و در اوج طراوت است ، بسته بندی می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به GoodFoods.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی بهبود یافته را برای کباب کردن در فضای باز (BGF-2388) ایجاد می کند

منبع غذاهای خوب