یاقوت سرخ شده ظرفیت آن را 300٪ در انتاریو ، کانادا گسترش می دهد

این شرکت ساخت یک میلیون دلار سرمایه گذاری در تاسیسات ، که از پیشرفته ترین فناوری اتوماسیون برخوردار خواهد بود و مشاغل جدید زیادی را در منطقه ایجاد می کند. حرکت به سمت این تاسیسات جدید با رشد کلی شرکت و مشتریان آن و همچنین روند شدید در صنعت صورت می گیرد.

“با افزایش تاخیرهای حمل و نقل اخیر در سراسر جهان ، ما احساس کردیم بیش از هر زمان دیگری لازم است توانایی های مرزی را افزایش دهیم ، محصولات را به بازارهای محلی به مشتریان نزدیک کنیم. گسترش ما در کانادا م componentلفه اصلی این طرح مهم است ” رافائل زاکینوف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ruby Has.

اخبار مرتبط  10 دلار + میلیارد دلار در سراسر جهان مواد لازم برای تهیه غذاهای خوشمزه تا سال 2027

اعلامیه کانادایی نشان دهنده سومین توسعه در سال جاری برای Ruby Has است ، که در پی حرکت به یک بزرگتر ، 374K مربع فوت. مرکز تحقق در لاس وگاس، و همچنین اضافه کردن یک مرکز جدید در کنتاکی. شبکه Ruby Has همچنین شامل مراکز تحقق غنی از ویژگی در نیویورک، نیوجرسی و لس آنجلس، موقعیت شرکت به عنوان یک نیروگاه ملی و بین المللی برای تحقق تجارت الکترونیکی و رشد بیش از حد مستمر.

اخبار مرتبط  The Fresh Market، Inc. انتصاب جیم هنی به عنوان مدیر ارشد مالی را اعلام می کند

درباره یاقوت دارای تحقق است:

Ruby Has یکی از سریعترین رشد ارائه دهندگان تحقق تجارت الکترونیکی است (که توسط Crain’s Fast 50 در سال های 2018 ، 2019 و 5000 برای پنج سال متوالی رتبه بندی شده است) برای مارک های مستقیم و خرده فروشان به مصرف کننده. Ruby Has پلت فرم برجسته تحقق جهانی است که یک اکوسیستم زنجیره تامین پایان به پایان در سطح شرکت را بدون در نظر گرفتن اندازه از مارک های همه کانال ارائه می دهد. روبی هاس با فناوری پیشرفته ، یکپارچه سازی یکپارچه و تعهد سازش ناپذیر به کیفیت ، صنعت تدارکات شخص ثالث (3PL) را رهبری می کند. با مکان های انبار در نیویورک، نیوجرسی، کالیفرنیا، نوادا، کنتاکی و کانادا، Ruby Has با حمل و نقل سریعتر و کاهش هزینه ها رد پای ملی راه حل های تحقق را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، rubyhas.com

اخبار مرتبط  تغییر در مدیریت گروه آلفا لاوال

مخاطب:
کارول شولر
[email protected]
612-281-7030

یاقوت سرخ دارای تحقق است

لینک های مربوطه

https://rubyhas.com