این مکان امن برای صرف وقت است و برای شما خوب است

TurfMutt بیش از یک دهه است که از اهمیت مناظر مدیریت شده و سایر فضای سبز که برای سلامتی و سعادت انسان حیاتی است ، حمایت می کند.

قیصر گفت: “ما در حال اتصال به حیاط خانواده هستیم به شکلی که سالهاست شاهد آن نیستیم.” وی خاطرنشان کرد که زمان سپری شده در فضای سبز مانند حیاط شما واقعاً برای شما خوب است.

کیسر گفت: “تحقیقات نشان می دهد که وقت گذراندن در خارج استرس را برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان کاهش می دهد.” با اجتماعات محدود در بسیاری از مناطق و بسیاری از افراد مشتاق دیدن خانواده و دوستان ، امن ترین مکان برای گذراندن یک عصر پاییز برای جبران و معاشرت حیاط شماست.

با خود و دیگران ارتباط برقرار کنید. با بیرون رفتن از کامپیوتر ، تلویزیون و تلفن هوشمند خود را از برق جدا کنید. قطع ارتباط با الکترونیک ، لیست کارها و چرخه اخبار به شما امکان می دهد دوباره با طبیعت ، خانواده و دوستانتان ارتباط برقرار کنید.

اخبار مرتبط  گروه نوآوری های Mydecine توافق قطعی را برای به دست آوردن بسترهای نرم افزاری پیشرفته دیجیتال Telehealth از سلامت Mindleap Health امضا می کند

کالری بیشتری بسوزانید. یک پیاده روی سریع در اطراف بلوک یا چند دقیقه کار در حیاط می تواند به شما کمک کند وزن اضافی “COVID 15” را که بسیاری هنگام پناه دادن به خانه در هنگام بیماری همه گیر اضافه کرده اند ، کاهش دهید. ورزش و تحرک در دمای سردتر نیز کالری بیشتری می سوزاند.

تقویت شادی بگیرید. بعدازظهرهای پاییز در حیاط برای جذب آفتاب و ویتامین D طبیعی بسیار مناسب است ، که می تواند روحیه شما را بهبود بخشد و سلامت عمومی را پشتیبانی کند.

به چشمان خود استراحت دهید. ما وقت زیادی را صرف تماشای صفحه نمایش می کنیم – در تلویزیون ، کامپیوتر ، رایانه لوحی و تلفن های هوشمند. این می تواند چشمان ما را بیش از حد تحریک کرده و منجر به نزدیک بینی شود. فقط با قدم زدن در بیرون ، به چشمان خود فرصتی می دهید تا آرام شوند و تمرکز خود را بیشتر کنند ، زیرا آنها به زمین روبرو و منظره اطراف خود نگاه می کنند.

اخبار مرتبط  کتاب جدید Carmen Silvia Zempoalteca Gutiérrez Amor y Arte Desde Mi Cocina ، خلاصه ای دلچسب از دستور العمل های خوشمزه و دلچسب برای هر مناسبت ایالات متحده آمریکا - انگلیسی USA - español

انرژی خود را تقویت کنید. بر اساس تحقیقات انجام شده ، گذراندن اوقات در طبیعت و تنفس هوای تازه سطح انرژی را در 90 درصد مردم افزایش می دهد.

مغز خود را تحریک کنید. کارهای حیاط پاییز در هوای خنک تر ، مانند حفاری در کاشت تخت ، مالچ پاشی برگ ، هوادهی خاک و کاشت درخت یا بوته برای مغز شما مفید است. تحقیقات نشان می دهد که افراد هنگام خنک شدن دما کارها را بهتر انجام می دهند. به یک قدم زدن سریع در اطراف محله بروید یا چند دقیقه کار در حیاط انجام دهید.

پیوند YouTube با نمایش اسلاید: https://youtu.be/2sSTjMCTa5s

درباره TurfMutt
TurfMutt توسط بنیاد TurfMutt موسسه تجهیزات برق در فضای باز (OPEI) ایجاد شده است و از سال 2009 به بیش از 70 میلیون کودک ، مربی و خانواده رسیده است. TurfMutt از طریق مواد درسی که با Scholastic تهیه شده است ، به دانش آموزان و معلمان می آموزد که چگونه “سیاره را نجات دهند ، یک حیاط” در یک زمان.” TurfMutt یک USGBC رسمی است® شریک آموزشی و بخشی از آزمایشگاه جهانی یادگیری آنها. TurfMutt یک منبع آموزشی در مدارس روبان سبز وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده ، وزارت انرژی ایالات متحده ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده ، سیب سبز ، مرکز مدارس سبز ، اتحاد کودکان در فضای باز ، توسعه ملی آموزش انرژی (NEED) است پروژه ، تغییرات اقلیمی به صورت زنده ، پتفایندر و خدمات ماهی و حیات وحش ایالات متحده. در سال 2017 ، مجموعه ویدئویی انیمیشن TurfMutt برنده جایزه آرزو Cynopsis Kids Imagination برای بهترین سریال بینابینی شد. زیستگاه شخصی و خانگی TurfMutt در تقویم های شورای زیستگاه حیات وحش 2017-2019 به چشم می خورد. اطلاعات بیشتر در www.TurfMutt.com.

اخبار مرتبط  127a نسخه نمایشگاه کانتون تکمیل شده است ، و یک مکانیسم جدید تجارت آنلاین را ایجاد کرده است

مخاطبین رسانه ای
آمی نایبرگر-میلر، چهار برگ PR به نمایندگی از OPEI ، 703-887-4877 ، [email protected]
دبی مایستر، چهار برگ PR به نمایندگی از OPEI ، 240-988-6243 ، [email protected]

SOURCE TurfMutt Foundation؛ موسسه تجهیزات برق در فضای باز (OPEI)

لینک های مربوطه

http://www.opei.org