با نورپردازی Kichler کار خود را از فضای خانه بالا ببرید

روشنایی مناسب باعث افزایش بهره وری می شود

هنگام کار یا یادگیری در خانه ، خیلی راحت می توانید محیط اطراف خود را راحت و حواس پرت کنید. یک فضای کاری یا اداری کاملاً روشن و اختصاصی که همه می توانند از آن استفاده کنند – چه کارهای حرفه ای باشد و چه آموزش مجازی از طریق بزرگنمایی روی رایانه. فضایی برای خلق هنرها و صنایع دستی ؛ یا گوشه خواندن با کتاب یا تبلت – تمرکز بهتر و حداقل خستگی چشم را فراهم می کند.

ابتدا لایه نوری را در نظر بگیرید تا روشنایی هر سانتی متر از فضای کار شما را به ارمغان بیاورد. برای رسیدن به این هدف ، یک عنصر روشنایی محیط مانند Kichler Lighting Zeo LED 10 “Flush Mount in Brushed Nickel را انتخاب کنید. در مرحله بعد ، نور لهجه ای مانند Ellerbeck ™ 1-Light Wall Sconce به رنگ سیاه را اضافه کنید تا به شخصیت و استعداد اضافه کنید. طرح روشنایی خود را انتخاب کنید. در آخر ، برای بهبود عملکرد ، روشنایی کار مانند نور نوار LED 8T Kichler را انتخاب کنید. نور نوار را می توان در زیر کابینت ها یا ایستگاه های کاری نصب کرد ، و به شما امکان می دهد انواع مختلفی از درجه حرارت رنگ و لومن یا شدت نور را در آن بگنجانید. علاوه بر این ، یک سوئیچ کم نور نیز به شما امکان می دهد بر اساس ترجیح خود ، محیط اطراف خود را با نور نرم یا روشن کنید.

اخبار مرتبط  لیپیدور نتیجه مثبت مطالعه امکان سنجی را برای تولید محصولات محلی شاهدانه پزشکی بر اساس فناوری AKVANO® این شرکت اعلام کرد

فضای خود را سفارشی کنید

علاوه بر قابلیت ها ، هنگام طراحی یک محیط کار طولانی مدت در خانه ، استفاده از عناصر سبک و راحتی خود مهم هستند.

شخصیت خود را با قطعات متناسب با سبک و تنظیمات طراحی خود بیان کنید. برای نگاهی به خانه مزرعه ای که اظهارنظر می کند ، لوستر Botanica 5-Light در Anvil Iron را امتحان کنید یا اگر تمایل به احساسات بیشتر در اواسط قرن دارید ، سبک “sputnik” مانند لوستر 8-نور آرمسترانگ سیاه را اضافه کنید.

اخبار مرتبط  کانابیس خلاق برنده جایزه طلای خلاق هرمس برای طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی می شود

Kichler Lighting همچنین گزینه هایی برای کمک به ایجاد یک محیط کار راحت دارد. برای افزودن جریان هوا ، یک فن سقفی مانند فن Starkk LED 52 “در Satin Black به دلیل خطوط تمیز و محکم آن ، در فضای داخلی خود ادغام کنید. برای ظاهری صنعتی تر ، فن Hatteras Bay ™ LED 52” را در آهن سندان امتحان کنید.

دمای رنگ و اثر نور

نور مناسب همچنین می تواند شگفتی هایی برای سلامتی ایجاد کند. مطابق با مجله معمار، انسان ها برای کار با یک برنامه 24 ساعته تکامل یافته اند و تنظیم می شوند تا به نشانه های نور طبیعی پاسخ دهند. این بدان معنی است که ، در حالی که نور LED نور طبیعی روز را تکمیل می کند ، با استفاده از کم نور برای مدیریت نور می توان طلوع و غروب خورشید را شبیه سازی کرد و بدن ما را در یک ریتم طبیعی در تمام ساعات اولیه صبح و عصر نگه داشت. این جلوه های نوری واقعاً تفاوت را در سبک زندگی و فضای شما ایجاد می کند.

اخبار مرتبط  128th نمایشگاه کانتون از 15 تا 24 اکتبر بصورت آنلاین برگزار می شود

در خانه ، فضای کار خود را کنترل کنید تا دمای مناسب رنگ برای نور خود را کشف کنید. دمای رنگ همبسته یا CCT ، در درجه کلوین تعریف می شود ، با رنگ های گرم مربوط به مقدار CCT پایین تر (2400K) ، و نور خنک تر یا مایل به آبی با مقادیر CT بالاتر همراه است (10،000K) Kichler Lighting خاطرنشان می کند که 3000K، یک رنگ سفید خنک و خنک ، به دلیل نزدیک بودن به نور صبحگاه برای فضاهای کاری ایده آل است. نکته حرفه ای: برای ایجاد محیط و راحتی ، اطمینان حاصل کنید که از دمای رنگ یکسان در سراسر اتاق استفاده کنید.

برای کسب راهنمایی بیشتر در مورد اینکه چگونه نورپردازی می تواند فضای کاری بهینه را ایجاد کند ، به kichlerlighting.com مراجعه کنید.


SOURCE روشنایی کیچلر

لینک های مربوطه

http://www.kichlerlighting.com