خواننده شیکاگو موسیقی جدیدی منتشر می کند که به خشونت در جامعه می پردازد

آخرین تک آهنگ او “زندگی من را نگیر” درخواست صمیمانه او از جامعه برای جلوگیری از خشونت بی معنی است که زندگی بسیاری را تحت تأثیر قرار داده است. خواه خشونت انگیزه نژادی داشته باشد ، گستاخانه یا سیاه پوست سیاه باشد ، او امیدوار است که این آهنگ فریادی برای صلح باشد. “همه ما باید الهام گرفته و ارتقا یابیم. امید من این است که این آهنگ بتواند همه را تحریک کند تا در کنار هم محکم بایستند.” ایا ایتو.

“زندگی من را نگیرید” که توسط Smashtown Records تولید شده است ، با نویسندگی مشترک ایا ایتو و تونیا جانسون در امواج غربی از غرب میانه شنیده شده است. به تازگی ، ویدیوی جذاب این آهنگ اولین پخش تلویزیونی خود را در ABC7 هنگام پخش ویژه برنامه نود و یکمین رژه سالانه Bud Billiken ، بزرگترین رژه آمریکایی های آفریقایی آمریکایی ، انجام داده است. “مهم است که این ترانه در حال حاضر در آب و هوای امروز پخش شود. در حالی که ما با یک بیماری همه گیر روبرو هستیم ، جای تأسف است که علاوه بر این ، ما دائماً در مورد کشته شدن کودکان بی گناه و از بین بردن زندگی به دلیل اعمال خشونت آمیز بی معنی ، می شنویم. ما می خواهیم زندگی های نجات یافته و مردم را ببینیم. ” رئیس جمهور دارنل جانسون، Smashtown Records.

اخبار مرتبط  Taco Cabana® از طریق برنامه ناهار رایگان خود به تغذیه کودکان کمک می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی برنامه ریزی مصاحبه یا اجرا با آن ایا ایتو، لطفا تماس بگیرید:

روبی لین، روابط عمومی
323.400.2788

برای تماشای اولین نمایش جهانی فیلم اینجا را کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=yo_kwatBSpk&feature=youtu.be

درباره: Blazian Sensation “ایا ایتو“یک ترانه سرا قابل توجه با صدای فوق العاده شگفت انگیز است. بومی اهل توکیو ژاپن، آیا خواننده و ترانه سرا چند ژانر است. این خواننده ژاپنی و آفریقایی تبار فقط در بیست و چهار سالگی به عنوان یک نیروی طبیعت لقب گرفته است. با توانایی آواز خواندن به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی و ژاپنی ، Aya در این کشور گشت و گذار داشته است و در بسیاری از مکان ها اجرا می شود که افراد زیادی را به خود جذب کرده است. برای سالهای زیادی ، این شخصیت برجسته با اجرای روحیه و صدای پویای خود باعث جنجال مردم شده است. آیا به دلیل زیبایی مطلق و استعداد انکارناپذیرش مورد ستایش قرار گرفته است. اواخر ماه اوت ، او اولین بار در تلویزیون در برنامه ویژه ABC7 از رژه Bud Billiken رژه رفت. آیا با اجرای تک آهنگ خود ، “زندگی من را نگیر” که توسط SmashTown Records منتشر شده است ، در حالی که به اقدامات خشونت آمیز بیهوده ای که این کشور را آزار داده است ، باعث می شود بسیاری از زندگی ها به ناحق گرفته شود ، قلب خود را با آواز به جهان ریخت. این سرود فریادی است برای جوانان آفریقایی آمریکایی که از آنها می خواهد که کشتن یکدیگر را متوقف کنند.

اخبار مرتبط  Checkout.com با یک دور تأمین مالی 450 میلیون نفری ، ارزیابی خود را سه برابر می کند و به گسترش جهانی خود سرعت می بخشد

«زندگی من را نگیر» برای پخش در همه سیستم عامل های دیجیتال در دسترس است.

SOURCE Smashtown Records