واردات برادران زیاد ، اهداکنندگان مواد غذایی لبنانی را برای کمک به قربانیان ویرانی بیروت گرد هم می آورد

تیم زیاد در حال حاضر در است بیروت سازماندهی محرک توزیع غذا و هماهنگی کمکهای مالی هشت معروف ترین شرکتهای محلی تولید مواد غذایی در لبنان از جمله Al Rabih ، Castania ، Grapeful ، Mechaalany ، Second House Gourmet Foods ، Al Forno ، Msallem و Ziyad. کمک های مالی توسط شرکای غیرانتفاعی مورد اعتماد ما توزیع می شود.

مدیرعامل زیاد نمر زیاد گفت که این انگیزه برای تقویت روحیه و روحیه مردم در نظر گرفته شده است بیروت و لبنان.

“با تلاش محلی ما همراه با شرکای خود در لبنان، ما امیدواریم که بتوانیم جوامع خود را توانمند کنیم ، به اقتصاد محلی کمک کنیم و نگاهی اجمالی به امید آینده بهتر داشته باشیم. “

“ما معتقدیم که امید با غذا شروع می شود. ما می خواهیم با تهیه غذای ویژه با کیفیت بالا که امیدواریم آنها را در این شرایط سخت راحت کند ، به بیروت یادآوری کنیم که آنها برای ما مهم هستند. ما همچنین می خواهیم آنها بدانند که فراموش نمی شوند و دنیا به آن اهمیت می دهد. زیاد واقعاً اهمیت می دهد و ما می خواهیم تمام تلاش خود را برای تقویت اراده آنها در جهت بازسازی ، بازسازی و حرکت به جلو انجام دهیم. این روح لبنانی است. “

اخبار مرتبط  Planet Hollywood Resort & Casino اکنون باز است

نمر زیاد اضافه می کند ، “ما به ویژه از تولیدکنندگان مواد غذایی که در این تلاش با ما همکاری می کنند سپاسگزاریم. همه آنها متعهد شده اند که کمک کنند و ما به مشارکت و پشتیبانی آنها بسیار افتخار می کنیم.”

ماهر چبرو، یک متخصص مشهور غذا ، سرآشپز و عضو مهم تیم زیاد در بیروت نظارت بر سیستم پشتیبانی را بر عهده دارد.

اخبار مرتبط  تغذیه Noble Foods فعالیتهای بسته بندی Betty Lou's، Inc. را بدست می آورد.

“لبنانی بودن ، این از قلب من ناشی می شود اما عضو آن هستم برادران زیاد، همچنین ناشی از روحیه حمایت جامعه است که زیاد در طول سالها ایجاد کرده است ، و من افتخار می کنم که بخشی از آن هستم. ماهر چبرو گفت: در یک زمان پر از ضرر و درد فراوان ، ما وقف لذت و آرامش غذا خوردن با هم به خانواده ها هستیم.

واردات برادران زیاد یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان غذاهای خاورمیانه و مدیترانه ای در ایالات متحده است که محصولات خود را در بیش از 2500 فروشگاه مواد غذایی قومی و بیش از 10 هزار خرده فروش اصلی مواد غذایی در آمریکا توزیع می کند.

اخبار مرتبط  هدف از سیستم خواب HOGO: "آرامش کامل"

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واردات برادران زیاد و کمپین حمایت از آنها در بیروت ، به آنها در سایت اینترنتی www.Ziyad.com/beirut مراجعه کنید و در شبکه های اجتماعیziyadbrand دنبال کنید. مواد غذایی اهدایی بصورت آنلاین در سایت Ziyad.com قابل مشاهده است ، از جمله عکسهای اضافی و تصاویر بسته بندی اهدای غذا.

یادداشت به سردبیران:
هر دو نمر زیاد که در شیکاگو و ماهر چبرو که در بیروت برای مصاحبه در دسترس هستند

اطلاعات رسانه ها: ماریسا زیاد ، 708-307-5965
[email protected]

SOURCE واردات برادران زیاد