کمپانی Wick and Glow Candle دهه 90 را با نام تجاری جدید Candle کانال می کند

نیویورک، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – کمپانی Wick & Glow Candle خوشحال است که با دو مجموعه “چیزی شبیه آهنگ عاشقانه” و مجموعه پاییز “برای روح شما” افتتاح رسمی خود را اعلام می کند.

مشترکاً توسط تبلیغات و عاشق تحقیق و توسعه ایجاد شده است برندی شکارچی و شریک زندگی اش خاویر موندن، هر شمع با دست بسیار معطر ریخته می شود ، و به دلیل یک آهنگ R&B کلاسیک الهام گرفته شده است. با نام هایی مانند “بیایید خنک شویم” (چای سفید و زنجبیل) ، “احساس خوبی دارد” (پارچه تازه) ، “دوباره نفس بکش” (Cedarwood en Blanc) و غیره ، شمع های مخلوط شده به صورت کاملاً تمیز می سوزند و ساعت ها دوام می آورند. هر سفارش همراه با یک لیست پخش از آهنگ های دهه 90 برای کمک به ایجاد یک تجربه حسی اضافی است.

اخبار مرتبط  Zepp یک همراه سلامتی منحصر به فرد را راه اندازی می کند

هانتر می گوید: “عشق ما به R&B عمیق است و عشق ما به شمع نیز همینطور.” “هدف این است که شمع هایی ایجاد کنید که احساس خوبی به شما بدهد و ذهنی شما را کمی به گذشته برگرداند. ما لیست پخش را اضافه کردیم تا تجربه سوختن شمع را افزایش دهیم و به مشتریان خود در ایجاد شور و نشاط کمک کنیم.”

اخبار مرتبط  قفل های Luxer One Lockers در عصر جدید خرده فروشی بدون تماس

شمع های Wick & Glow از 9.50 دلار-45.00 و در سایت www.wickandglow.com در دسترس هستند. گزینه های عمده فروشی برای عروسی ها ، مهمانی ها ، استراحتگاه ها و غیره در دسترس است.

برای دیدن تصاویر ، اینجا را کلیک کنید: https://photos.app.goo.gl/3QMHgFFr2Es2F4BJA

تماس با رسانه:
مرجانی شوک
[email protected]

عکسها:
https://www.prlog.org/12836611

اخبار مرتبط  صنعت جهانی ویتامین های آدامس تا سال 2026

اطلاعیه مطبوعاتی توزیع شده توسط PRLog

SOURCE Wick and Glow Candle Company، LLC

لینک های مربوطه

https://www.wickandglow.com