ارسال های CPSC به وب سایت خود فراخوانید

واشنگتن، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – CPSC امروز اعلام می کند فراخوان زیر با همکاری شرکت ذکر شده در زیر ارسال شده است. فراخوان ها را می توان در سایت www.cpsc.gov مشاهده کرد.

توجه: به دلیل شرایط خارق العاده ای که در رابطه با COVID-19 وجود دارد ، برخی از روشهای درمانی مشخص شده در اطلاعیه های مطبوعاتی ممکن است در حال حاضر در دسترس نباشند. مصرف کنندگان باید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت های فراخوان تماس بگیرند. لازم به یادآوری است که شرکتهای CPSC و فراخوان مصرف کنندگان را ترغیب می کنند نه برای استفاده از محصولات فراخوان شده

اخبار مرتبط  استویا ، الکلهای قندی ، آسپرتام ، سیکلمات ، ساکرالوز ، ساخارین ،. ACE-K ، دیگران

درباره CPSC ایالات متحده
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم به محافظت از مردم در برابر خطرات غیر منطقی صدمه یا مرگ ناشی از استفاده از هزاران نوع کالای مصرفی است. کشته ها ، جراحات و خسارت های مالی ناشی از حوادث محصولات مصرفی بیش از این هزینه ها را به ملت تحمیل کرده است 1 تریلیون دلار سالانه فعالیت CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی طی 40 سال گذشته به کاهش میزان مرگ و جراحات مرتبط با محصولات مصرفی کمک کرده است.

اخبار مرتبط  ابتکار کامیون آینده

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات مشروط به فراخوان داوطلبانه اعلام شده توسط سازنده یا فراخوان اجباری سفارش شده توسط کمیسیون منع می کند.

برای اطلاعات نجات دهنده:
– به CPSC.gov مراجعه کنید.
– برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید.
– ما را در فیس بوک ، اینستاگرامUSCPSC و توییتر دنبال کنید USCPSC.
– گزارش یک محصول خطرناک یا آسیب مربوط به محصول در www.SaferProducts.gov.
– با شماره تلفن 800-638-2772 CPSC تماس بگیرید (TTY 301-595-7054 TTY).
– با یک متخصص رسانه تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  Braces Army Salvation Army برای طوفان لورا دسته 4

SOURCE کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov