The Fresh Market، Inc. انتصاب جیم هنی به عنوان مدیر ارشد مالی را اعلام می کند

GREENSBORO ، N.C.، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بازار تازه ، Inc (“بازار تازه” ، “TFM” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که منصوب شده است جیم هینی به عنوان مدیر ارشد مالی (CFO) ، موثر است 2 سپتامبر 2020، جایگزین کردن اودین شین، که به عنوان مدیر مالی استعفا داده است. بازار تازه از آقای شین برای خدمات خود به عنوان مدیر مالی در دو سال گذشته تشکر می کند و بهترین آرزوها را برای کارهای آینده او دارد.

آقای هانی بیش از 30 سال تجربه در زمینه امور مالی در برخی از برجسته ترین شرکتهای جهان ، Disney Cruise Line ، Sea World Entertainment، Inc و Carnival Cruise Line دارد. اخیراً ، هینی به عنوان مدیر ارشد مالی کارناوال کروز لاین ، بزرگترین اپراتور سفر دریایی در 5 سال گذشته خدمت کرده است. پیش از آن هنی 3 سال به عنوان مدیر مالی شرکت Sea World Entertainment نظارت بر سازمان مالی این شرکت را سپری کرد. قبل از آن آقای هانی 17 سال را در دیزنی گذراند و در آنجا نقش اصلی را در راه اندازی و رشد تجارت دریایی دیزنی داشت. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه فنی تگزاس و همچنین کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه فلوریدا.

وی گفت: “از طرف هیئت مدیره ، من بسیار خوشحالم كه از جیم در تیم The Fresh Market استقبال می كنم.” جیسون پاتر، مدیر ارشد اجرایی ، “جیم سابقه استثنایی در مهمان نوازی و امور مالی دارد و یک مدیر ثابت با تجربه قابل توجه در چرخش های عملیاتی و مشاغل صاحب سهام خصوصی است.”

اخبار مرتبط  #TheGreatAmericanTakeout سهام با کارت هدیه بزرگ آمریکا هدیه می دهد

درباره بازار تازه ، شرکت
از سال 1982 ، The Fresh Market، Inc به میهمانان کمک کرده است تا غذاهای روزمره را با استفاده از محلول های صرفه جویی در وقت صرف غذا ، مواد بی نظیر و غذاهای خوشمزه برای هر مناسبت ، فوق العاده کنند. از محصولات تازه و گوشت و غذاهای دریایی استثنایی گرفته تا کالاهای پخته شده با امضا و هزاران گزینه ارگانیک ، این خرده فروش ویژه مواد غذایی چیزی را برای لذت هر کام فراهم می کند. در حال حاضر بازار تازه 159 فروشگاه را در 22 ایالت در سراسر ایالات متحده اداره می کند ، این امر به مهمانان الهام می گیرد تا طعم های جدید را کشف کنند و با اطمینان آشپزی کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.thefreshmarket.com مراجعه کنید یا شرکت را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و Pinterest.

اخبار مرتبط  FMI و Seam Partner برای ایجاد بستر زنجیره تأمین مواد غذایی دیجیتالی شده

مخاطب: نیکول چابوت، [email protected]

منبع The Fresh Market، Inc.