Hound’s Tree اولین اتاق کارخانه شراب سازی و شراب خواری شهر نیویورک را افتتاح می کند

نیویورک، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – نیویورک Hound’s Tree Estate هیجان زده است که از افتتاح نمایشگاه شراب سازی و شراب سازی در گل سرسبد خود خبر می دهد بروکلین ، نیویورک. به طور پایدار و توسط عمدتاً شراب ساز سی ساله و مدیر تاکستان کار می شود الکس روزانلی، Hound’s Tree یک نیروی پویا در جنبش شراب جدید آمریکایی است که برای نسل جدید شراب های محلی ، چشم انداز تازه و انرژی ابتکاری را در سواحل شرقی به ارمغان می آورد.

شراب سازی نیویورک ایستاده برای شراب نیویورک

افتتاحیه امروز در ویلیامزبورگ ، نبش خیابان بدفورد و جنوب 3rd خیابان ، Hound’s Tree اولین و تنها اتاق شراب فروشی و شراب فروشی در است شهر نیویورک.

در تاکستان 30 جریب خود در North Fork لنگر انداخته است لانگ آیلند، درخت Hound’s Tree بروکلین محل کار به عنوان اتاق مزه و کارخانه شراب سازی برای پروژه جوان است. عملیات شراب سازی پاییز سال گذشته با تولید محصول سال 2019 آغاز شد ، در حالی که در ابتدا برنامه Tasting Room قرار بود مارس گذشته افتتاح شود.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی ماشین چمن زنی سواری در CAGR بیش از 4٪ در دوره 2020-2025 رشد کند

اتاق طعم و مزه دارای طیف گسترده ای از شراب های املاک است که با انتخاب مجموعه ای از شراب از سایر تولید کنندگان در سراسر کشور ، قاب شده است. ایالت نیویورک، در تلاش برای ایجاد یک اتصال در دسترس با انگور محلی به عنوان یک کاتالیزور برای اکتشاف مجدد از نیویورک، و شراب ساحل شرقی.

علاوه بر لیست شراب گسترده خود ، که جامع ترین انتخاب را ارائه می دهد نیویورک شراب موجود ، Hound’s Tree همچنین یک منوی کوچک محلی با صفحه های کوچک با تمرکز روی صدف های محلی ، محصولات تازه و صفحات پنیر و غذاهای خشک ارائه می دهد که همگی از مزارع مستقل در نیویورک حوزه.

اخبار مرتبط  مزرعه Sea Buckthorn کاملاً مخلوط روغن طبیعی امگا را به راه انداخت

ایجاد شرابهای کلاسیک مکان

مأموریت Hound’s Tree که در سال 2015 تاسیس شد ، انتقال احساسی از مکان خاص آن است نیویورک. برای تولید شرابهایی که همچنان به کاوش و گسترش ایده آب و هوای کلاسیک ، خنک ، زمین جدید جهان ادامه می دهند.

یک باغ انگور و شراب ساز و مهمتر از همه ، مزارع Hound’s Tree’s که دارای سه دهه انگور هستند ، با توجه به احیای سایت منحصر به فرد خود ، دوباره نیرو می گیرند. واقع در جاده اورگان آرزو در ماتیتوکدر فاصله کمتر از 1000 متری بلوف و 100 فوت بالاتر از Long Island Sound قرار دارد ، آب و هوای خنک دریایی و خاک های یخبندان عمیق ، ظرافت و مواد معدنی ذاتی شراب را هدایت می کند.

فلسفه شراب سازی Hound’s Tree که تقریباً به طور کامل با میوه های Estate در North Fork و همچنین با تولید کنندگان شریک انتخاب شده در Finger Lakes و Niagara Escarpment برای بطری های مجزا کار می کند ، مواد معطر ، ساختار ظریف و مواد معدنی عمیق را بررسی می کند. نیویورک مناطق خوش آب و هوا.

اخبار مرتبط  محصولات پورا D'OR را در حالی که در طول قرنطینه ماندن در نظر بگیرید

جزئیات Hound’s Tree Brooklyn

نشانی: خیابان 335 بدفورد (در خیابان سوم جنوبی) ، بروکلین نیویورک 11211
ساعت ها: دوشنبه تا جمعه 5-11 عصر؛ شنبه-خورشید 12 شب تا 11 شب
تلفن: (929) 295-0352
منو: لیست کامل شراب را می توانید در اینجا مشاهده کنید.
ظرفیت: 34 صندلی (فقط در فضای باز)
طرح: فضای داخلی و انتقال بیرونی سرسبز به طور یکپارچه از طریق درب های شیشه ای کف به سقف با دکوراسیون مخلوط روستایی با مدرن ، یادآور انتهای شرقی لانگ آیلند.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.HoundsTreeWines.com یاHoundsTreeWines را در اینستاگرام دنبال کنید.

SOURCE شراب های درخت Hound

لینک های مربوطه

https://houndstreewines.com/