روز تاریخی به عنوان Trulieve غذاهای خوراکی را در فلوریدا معرفی می کند و به اولین بیمار خود خدمت می کند

همانطور که اولین دسته ها آزمایش می شوند و محموله ها شروع به تأسیسات کشت و تولید می کنند کوینسی ، فلوریدا، تالاهاسی فروشگاه اولین کسی بود که تحویل کالا را دریافت کرد و مواد غذایی خوراکی را به قفسه های فروشگاه معرفی کرد. تالاهاسی داروخانه یک مکان تاریخی است به عنوان اولین درمانگاه MMTC در این کشور که چهار سال پیش به یک بیمار ماری جوانای پزشکی خدمت می کند ، همچنین اولین کسی است که با بیرون آمدن این قوانین از DOH گل دودی را دریافت و فروخته است. مارس 2019. فروش امروز علامت دیگری در ایالت است و مناسب است که در خانه آن باشد فلوریدا سرمایه، پایتخت.

اولین فروش انجام شد آرنولد لاوسون، یک بیمار محلی لاوسون نه تنها یک Truliever طولانی مدت صبور و وفادار است بلکه کهنه کار و عضو برنامه TruVet این شرکت است. لاوسون در مورد انجام اولین خرید اظهار داشت: “من از حضور در روزهای خاص Trulieve بسیار هیجان زده هستم. به عنوان یک بیمار و به عنوان عضوی از انجمن ، برای دولت مهم بود که این نوع شاهدانه پزشکی را برای بیمارانی مانند من آزاد کند. دسترسی به دارویی که به آسانی مصرف می شود ، به روشی سنجیده شده ، دسترسی بهتر به دارویی را که اثبات شده برای بیماری های من اثبات شده است ، برای من فراهم می کند. “

راه افتادن 27 آگوست، هنگامی که وزارت بهداشت فلوریدا دستورالعمل های نهایی را اعلام کرد ، Trulieve کار بر روی ارسالی به ایالت برای تأییدیه برای شروع تولید برخی از خطوط تولید را آغاز کرد. Trulieve دارای یک آشپزخانه 10،000 فوت مربع با درجه تجاری در مرکز تولید خود در کوینسی ، فلوریدا، یکی از تنها چهار شرکت شاهدانه در ایالت دارای آشپزخانه معتبر.

پرتاب نرم امروز در گل سرسبد تالاهاسی فروشگاه فقط ابتدای راه اندازی این هفته است. علاوه بر خط تولید مارک های خود از TruGels ، TruNanoGels و TruChocolates ، Trulieve با شرکای تجاری ویژه خوراکی Binske ، Bhang ، District Edibles و Love’s Oven همکاری کرده است تا پیشنهادات خوراکی خود را شامل کوکی ها ، براونی ها و سایر محصولات برای مشتریان Trulieve گسترش دهد ، در انتظار تأیید وزارت بهداشت.

اخبار مرتبط  گروه Hozpitality وب سایت جدید و مهمان نوازی مهمان نوازی و Hozpitalityplus را دوباره راه اندازی کرد

وی گفت: “این یک روز بزرگ است – نه فقط برای Trulieve ، بلکه برای جامعه Truliever ما.” کیم ریورز، مدیر عامل Trulieve. “بیش از سه سال است که تقاضای زیادی برای دارو در این قالب وجود دارد و همچنین گیجی از بیمارانی که به فروشگاه های ما در سراسر ایالت مراجعه می کنند و به دنبال مواد خوراکی و یک روش تجویز متناسب با آنها و سبک زندگی آنها هستند. ما در همه بیماران بیمار داریم جمعیت شناسی با میانگین سنی در اوایل دهه 50 ؛ بسیاری از این بیماران درخواست خوراکی کرده اند ، زیرا کلاله کمی با آنها در ارتباط است ، اغلب هضم آنها آسان تر است و همچنین یک گزینه دارویی است که طعم خوبی نیز دارد. امروز ما قادر به ارائه مواد خوراکی هستیم به عنوان گزینه دیگری برای فلوریدا بیماران حشیش پزشکی ، و ما منتظر هیجان هستیم که فروشگاه های خود را ذخیره کنیم. “

انتشار اولیه عطر و طعم Trulieve TruGel آن در تمشک آبی است. Trulieve تاییدیه سایر طعم دهنده های میوه TruGel و TruNanoGel و همچنین TruChocolate در شیر و طعم دهنده های شکلات تلخ را دریافت کرده است. مارک های شریک که انتظار می رود پس از تأیید DOH ، این گزینه ها را با مارک Trulieve پیوند دهند.

درباره Trulieve

Trulieve یک شرکت “بذر برای فروش” به صورت عمودی است و اولین و بزرگترین شرکت شاهدانه پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve کلیه محصولات خود را در داخل تولید و تولید می کند و این محصولات را به فروشگاه های (داروسازی) با مارک Trulieve در سراسر کشور توزیع می کند. ایالت فلوریداو همچنین مستقیماً از طریق زایمان در منزل به بیماران. Trulieve نیز فعالیت می کند کالیفرنیا، ماساچوست و کانتیکت. Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا با نماد TRUL و در بازار بهترین بازار OTCQX با نماد TCNNF معامله می شود.

اخبار مرتبط  Purple Innovation، Inc. از راه اندازی پیشنهادات عمومی ثانویه سهام مشترک طبقه A خبر می دهد

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین نباید هیچ فروشی از اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد انجام شود. به موجب اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) ، یا قوانین اوراق بهادار هر ایالت ایالات متحده و ممکن است در داخل ارائه یا فروخته نشود ایالات متحده (همانطور که در آیین نامه S تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده است) مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشد یا به موجب معافیت از چنین الزامات ثبت شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، به اینجا مراجعه کنید www.Trulieve.com.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این خبر را بررسی ، تأیید یا تأیید نکرده است.

اظهارات رو به جلو
این نسخه خبری شامل اطلاعات و بیانیه های آینده نگر است ، که ممکن است شامل اطلاعات و بیانیه هایی در مورد یا استنباط تجارت آینده ، عملیات ، عملکرد مالی ، چشم اندازها و سایر برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اعتقادات باشد. شرکت و اظهارات مربوط به گزارش و پاسخ شرکت به آن. کلماتی مانند “انتظار” ، “ادامه” ، “اراده” ، “پیش بینی” و “قصد” یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر براساس پیش بینی ها و انتظارات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده و روندهای مالی است که به عقیده مدیریت ممکن است بر وضعیت مالی ، نتایج عملیات ، استراتژی تجاری و نیازهای مالی آن و نیز بر اساس فرضیات و تحلیل های خاص شرکت در با توجه به تجربه و درک روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار در آینده و سایر عواملی که مدیریت معتقدند مناسب هستند. اطلاعات و اظهارات رو به جلو شامل مفروضات و خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث وقایع ، نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی شرکت شود ، از وقایع آینده ، نتایج ، عملکرد ، متفاوت باشد و دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با اطلاعات و بیانیه های آینده نگر در اینجا. اگرچه شرکت معتقد است كه هرگونه اطلاعات و گزاره های آینده نگر در اینجا منطقی است ، اما با توجه به استفاده از مفروضات و خطرات قابل توجه و عدم اطمینان موجود در چنین اطلاعاتی و اظهاراتی ، نمی توان اطمینان داشت كه چنین اطلاعات و گزاره های آینده نگر ثابت خواهد شد که دقیق است ، و بر این اساس به خوانندگان توصیه می شود که به ارزیابی خود از چنین خطرات و عدم اطمینان اعتماد کنند و نباید به چنین اطلاعات و اظهارات آینده نگرانه اعتماد کنند. هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگر در اینجا از تاریخ این گزارش صورت می گیرد ، و مگر اینکه مطابق با قوانین لازم باشد ، شرکت هیچ تعهدی را بر عهده نمی گیرد و از هرگونه قصد به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اطلاعات و اظهارات آینده نگرانه در اینجا یا به روزرسانی دلایل صرف نظر می کند. که رویدادها یا نتایج واقعی می توانند متفاوت باشند یا متفاوت از آنچه در هر اطلاعات و اظهارنظرهای آینده نگر در این مقاله پیش بینی شده است ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع یا نتایج آینده یا در غیر این صورت ، مگر اینکه مطابق قوانین لازم باشد.

اخبار مرتبط  مواد غذایی برگ افرا به روزرسانی COVID-19 را در گیاه Brandon ارائه می دهد

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.

لینک های مربوطه

https://www.trulieve.com/