Ty Warner ، خالق Beanie Babies ، در حمایت از پاسخ بشردوستانه بین المللی United Way در پاسخ به COVID-19 ، یک بازار خرس نسخه محدود را معرفی می کند.

وارنر گفت: “جهان به امید احتیاج دارد و این خرس کوچک می تواند منبع لبخندی باشد که همه ما آنقدر بد می خواهیم.” – همکاری با United Way Worldwide ، بزرگترین سازمان غیر انتفاعی جهان ، یک افتخار واقعی است. این بازرگان افزود: این سازمان بیش از 135 سال در جوامع سراسر جهان امید امید داشته است.

بیانیه وارنر به دنبال تصمیم وی در ماه گذشته مبنی بر افتتاح هتل Four Seasons در نیویورک برای پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی درگیر در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 بود و از این طریق اسکان رایگان در اختیار آنها قرار می گرفت. علاوه بر اولین طلسم امروز ، وارنر امید را برای متخصصان بهداشت امروز در هتل فراهم می کند و از طرف United Way Worldwide بودجه اضافی نیز تأمین می کند.

Hope Bear در فروشگاه هایی با کالاهای اساسی مانند داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی ، در سراسر جهان برای خرید در دسترس خواهد بود. خرس عروسکی در هنگام خرید مواد غذایی و سایر موارد ضروری برای خرید در دسترس خواهد بود. یک اسباب بازی مخمل خواب دار را می توان به صورت آنلاین در Ty.com سفارش داد.

اخبار مرتبط  مجموعه کارشناسان GFSI با مصاحبه های ایمنی مواد غذایی جدید باز می گردد

– شعب یونایتد راه در سراسر جهان با خستگی ناپذیر تلاش می کنند تا در مواجهه با همه گیری های ویرانگر COVID-19 ، در صورت نیاز به خدمات بشردوستانه و پشتیبانی مالی لازم از آسیب پذیرترین جمعیت ، در مقابل همه گیری های ویرانگر COVID-19 ، ارائه دهند. سوزان مک کورمیکرئیس جمهور متحد راه در سراسر جهان ایالات متحده. رئیس جمهور افزود: “ما با راه اندازی Ty خرس Hope در بازار بسیار جابجا شدیم و درآمد حاصل از فروش طلسم به آسیب پذیرترین جمعیت کمک می کند تا در طول بحران جهانی خدمات مالی و اجتماعی لازم را دریافت کنند.”

علاوه بر انتقال وجه از فروش خرس عروسکی امید وارنر با افتتاح هتل دوبله های هتل چهار فصل در نیویورک به طور رایگان برای متخصصان مراقبت های بهداشتی درگیر در این مبارزه ، از کارمندان در اولین خط مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 در نیویورک پشتیبانی می کند.

– بسیاری از کارمندان در نیویورک پس از جابجایی های 18 ساعته مجبور شدند مدت زمان زیادی را به مسافرت برسانند ، در طی این مدت آنها مراقب بیماران مبتلا به COVID-19 بودند. وارنر اظهار داشت ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ما نیاز به اسکان نزدیکتر به محل کار دارند تا بتوانند در آنجا استراحت کنند و دوباره احیا شوند تا بتوانند خدمات بیشتری به بیماران کشورمان ارائه دهند. این تاجر افزود: “ما با فروتنی اتاق های هتل چهار فصل در نیویورک را باز کردیم و برای قهرمانان خود اسکان دادیم.”

اخبار مرتبط  بازار سیستم نظارت بر قند مستمر تا سال 2027 به 14.54 میلیارد دلار خواهد رسید

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرس Hope در این آدرس کسب کنید: https://shop.ty.com/

درباره شما وارنر

شما ترسناک یک تولید کننده اسباب بازی آمریکایی و صاحب هتل های لوکس در سراسر جهان است. او رئیس ، مدیر اجرایی اصلی و بنیانگذار شرکت Ty ، بزرگترین تولید کننده مخمل خواب دار در جهان است. به عنوان یک خیرخواه ، بیش از 300 میلیون دلار به خیرین بسیاری اهدا کردید ، از جمله صندوق گرسنگی کودکان ، ویژوال جهانی ، بانک اسباب بازی ، بانک بین المللی اسباب بازی ، نمایش امروز ، شبکه اعجاز کودکان ، عملیات آزادی عراق ، اسباب بازی برای اسباب بازی ها ، بنیاد پرنسس ولز ، بنیاد آندره آگاسی ، صلیب سرخ آمریکایی ، نجات کودکان ، بنیاد ایدز کودکان الیزابت گلاسر ، پلیس NY و صندوق بیوه آتش ، خانه رونالد مک دونالد، ایالات متحده ، کلینیک مایو و یونیسف.

اخبار مرتبط  Eastside نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز پنجشنبه ، 12 نوامبر 2020 گزارش می کند

درباره راه متحد

United Way برای سلامت ، آموزش و ثبات مالی هر شخص در هر جامعه می جنگد. این سازمان با حمایت 2.9 میلیون داوطلب و 9.8 میلیون نیکوکار در جهان ، 4.7 میلیارد دلار هر سال جمع می کند که بزرگترین سازمان غیرانتفاعی بودجه خصوصی در جهان است. ما در 1800 اجتماع در بیش از 40 کشور و قلمرو جهان کار می کنیم تا راه حلهای پایدار برای مشکلاتی ایجاد کنیم که ذینفعان ما باید با آن روبرو شوند. شرکای United Way شامل شرکت های بین المللی ، ملی و محلی ، سازمان های غیرانتفاعی ، دولت ها ، سازمان های مدنی و مذهبی و همچنین معلمان ، رهبران اتحادیه ها ، خدمات ارائه خدمات درمانی ، سالمندان ، دانشجویان و موارد دیگر می باشد. اطلاعات بیشتر در مورد United Way را می توان در UnitedWay.org یافت. ما از شما دعوت می کنیم تا فعالیت های ما را در توییتر دنبال کنید:UnitedWay و #LiveUnited.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1158293/Ty_Inc_COVID_19.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1076096/Ty_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

Ty.com

SOURCE Ty Inc.

پاسخی بگذارید