Blackmer اعلام می کند پمپ های درایو مغناطیسی پره کشویی سری MAGNES

DOWNERS GROVE ، بیماری، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بلكمر ، بخشی از PSG ، یك شركت Dover (NYSE: DOV) ، و یك رهبر جهانی در پمپ های ویژه و فن آوری های متقابل متقابل ، خوشحال است كه در دسترس بودن پمپ های مغناطیسی پره ای کشویی سری MAGNES سری جدید خود را اعلام می کند. پمپ ها آخرین پیشرفت در فن آوری درایو مغناطیسی بدون مهر و موم را نشان می دهند.

پمپ های سری Blackmer MAGNES دارای ویژگی های ابتکاری طراحی هستند که ترکیبی منحصر به فرد از انعطاف پذیری ، عملکرد و قابلیت اطمینان را ارائه می دهند. نتیجه محصولی است که نقاط معمول درد عملیاتی ، از جمله دویدن خشک غیر منتظره را حل می کند. پمپاژ مایعات با مواد جامد ؛ دست زدن به مایعات با بخارهای روده ای و شرایط بد ورودی و محدوده عملکرد پمپ انعطاف ناپذیر ، در حالی که همچنین از لحاظ فنی کارایی بالایی از مواد شیمیایی خطرناک را در کاربردهای شدید ارائه می دهد.

پمپ های سری Blackmer MAGNES پمپ های چرخشی با جابجایی مثبت هستند که از یک درایو مغناطیسی بدون مهر و موم پویا استفاده می کنند و یک محلول پمپاژ بدون نشت برای مایعات سخت مهر و موم ، گران ، ارزشمند ، خطرناک و خطرناک ارائه می دهند. طراحی پمپ محرک مغناطیسی پره دوار آن ترکیبی از مزایای بدون نشت پمپ درایو مغناطیسی با مزایای بی شماری از فناوری پره کشویی است ، از جمله خود بتونه کاری ، خط کشی ، بازیابی محصول ، قابلیت نامحدود خشک کردن ، مدیریت مواد جامد ، نازک / انعطاف پذیری ضخیم ویسکوزیته ، نگهداری آسان ، NPSHr کم تا صفر ، بازده پمپ 70٪ تا 90٪ و انعطاف پذیری عملیاتی منحنی کامل.

اخبار مرتبط  افراد مشهور و تأثیرگذار در تاریخ 5 ماه مه برای "GivingTuesdayNow" برای "Take 5 Together #forStJude" متحد می شوند

پمپ ها در حال حاضر در یک مدل 3 اینچی در هر دو نوع چدن شکل و از جنس استنلس استیل در دسترس هستند ، انتظار می رود یک مدل 4 اینچی در ژانویه 2021. پمپ های سری MAGNES از پوسته مهار کامپوزیتی غیرفلزی و اختصاصی برخوردار هستند که مقاومت اتصال یک پوسته فلزی دیواره نازک و قابلیت اطمینان یک طرح بدون جریان گردابی را فراهم می کند. برخلاف گزینه های پمپ جایگزین که باید با یک BEP تنظیم شوند ، پمپ های درایو مغناطیسی سری MAGNES از قدرت و انعطاف پذیری برخوردارند تا شرایط مختلف سیال و سیستم را تغییر دهند. پمپ های MAGNES با یک طراحی اختیاری درایو بسته به حالت اختیاری در دسترس هستند که امکان تنظیم سریع و آسان سیستم را فراهم می کند ، و فرایندهای هم زمان را از بین می برد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Blackmer ، لطفا به blackmer.com بروید. Blackmer یک نام تجاری در PSG ، یک شرکت Dover است. برای اطلاعات بیشتر در مورد PSG ، لطفا به psgdover.com بروید.

در باره سیاه کننده:

سیاه کننده® پیشروترین ارائه دهنده جهانی جابجایی مثبت و با کیفیت بالا ، توربین احیا کننده و پمپ گریز از مرکز و فن آوری کمپرسور رفت و برگشتی برای انتقال مایعات و گازها است. برای بیش از یک قرن ، نام Blackmer به معنای عملکرد بی نظیر محصول ، خدمات و پشتیبانی برتر ، نوآوری به موقع و تعهد به رضایت کامل مشتری بوده است. پمپ ها و کمپرسورهای Blackmer که توسط شبکه توزیع کنندگان و سازندگان تجهیزات اصلی در سراسر جهان پشتیبانی می شوند ، در بسیاری از برنامه ها در بازارهای فرآیند ، انرژی و نظامی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرند. سیاه پوست ، دفتر مرکزی آن گرند رپیدز ، میشیگان، ایالات متحده ، بخشی از PSG ، یک شرکت دوور است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Blackmer ، لطفا به blackmer.com بروید.

اخبار مرتبط  در روز جهانی گردشگری معده در 18 آوریل به ما بپیوندید

درباره PSG:

PSG یک متخصص جهانی پمپ و راه حل توزیع کننده و تولید کننده پیشرو پمپ ها ، سیستم ها و فناوری کنترل جریان مربوطه برای انتقال ایمن و کارآمد مایعات و مواد حیاتی و با ارزش است. دفتر مرکزی آن در Oakbrook Terrace، IL، ایالات متحده آمریکا ، PSG از چندین مارک کلاس جهانی ، از جمله Abaque تشکیل شده است، All-Flo ، آلماتک®، سیاه®، ابری®، EnviroGear®، گریسولد®، سیستم های آبی ، Mouvex®، نپتون، کواتروفلو و وایلدن®. محصولات PSG در سه قاره تولید می شوند ، آمریکای شمالی، اروپا و آسیا، در تاسیسات پیشرفته ای که ساخت ناب دارند و دارای گواهینامه ISO هستند. PSG بخشی از بخش پمپ و راه حل های شرکت Dover است. برای اطلاعات بیشتر در مورد PSG ، لطفا به psgdover.com مراجعه کنید. PSG: جایی که نوآوری جریان دارد.

اخبار مرتبط  سیستم استراحت HOGO با هدف ارائه "استراحت عالی"

درباره دوور:

Dover یک تولید کننده جهانی و ارائه دهنده راه حل های متنوع با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتالی و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تجهیزات برودتی و غذایی ارائه می دهیم. داور مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری را برای هدایت بازارهایی که ما خدمت می کنیم ترکیبی می کند. تیمی متشکل از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، با داشتن طرز تفکر مالکیت ، با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه را که ممکن است تعریف کند. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت عنوان “DOV” معاملات می کند. اطلاعات بیشتر در dovercorporation.com در دسترس است.

تماس PSG:
مارک پیک
(616) 475-9330
[email protected]

DoverMedia تماس:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk ، معاون اصلی ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذاران
(630) 743-5131
[email protected]

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com