FUJIFILM با لنز XF 50mm f / 1 R WR سرعت را به ارمغان می آورد. اطلاعات بیشتر در عکس ویدئویی B&H

لنز FUJIFILM XF 50mm f / 1 R WR

https://www.bhphotovideo.com/c/product/1583635-REG/fujifilm_xf_50mm_f_1_r.html

ویژگی های کلیدی

  • قالب X-Mount Lens / APS-C
  • 76 میلی متر (معادل 35 میلی متر)
  • دامنه دیافراگم: f / 1 تا f / 16
  • یک عنصر تشریحی

فراتر از سرعت ، 50 میلی متر f / 1 همچنین دارای یک طراحی نوری پیشرفته است که شامل یک عنصر کروی و دو عنصر پراکندگی بسیار کم برای کاهش انواع انحرافات و وضوح بالا و ارائه دقیق است. یک پوشش Super EBC نیز وجود دارد ، که بازتاب سطح را کنترل می کند و هنگام کار در نور شدید ، کنتراست را بهبود می بخشد. 50mm f / 1 همچنین دارای یک طراحی مقاوم در برابر هوا است که با بسیاری از دوربین های X System FUJIFILM مطابقت دارد و اجازه کار در شرایط نامناسب را می دهد.

اخبار مرتبط  طراحی ماسک شفاف جدید محافظت برتر و اتصال انسانی را فراهم می کند

فوجی فیلم لنز فوق العاده سریع 50 میلیمتری را به سری X اضافه می کند https://www.bhphotovideo.com/explora/videos/photography/fujifilm-adds-an-ultra-fast-50mm-f1-lens-to-x- سلسله

لنز FUJIFILM XF 50 mm f / 1 R WR – نگاه اول https://youtu.be/_GIQmhY6KmU

درباره عکس ویدئو B&H

B&H به عنوان بزرگترین منبع عکاسی ، ویدئویی و تجهیزات صوتی جهان ، همچنین رایانه ها ، هواپیماهای بدون سرنشین و سرگرمی های خانگی و قابل حمل ، در سراسر جهان به دلیل فروش دقیق ، دانش و خدمات عالی به مشتری از جمله حمل و نقل سریع و قابل اعتماد شناخته شده است. B&H بیش از 45 سال است که رضایت مشتریان در سراسر جهان را جلب کرده است.

اخبار مرتبط  افتخار دانشکده هنرهای آشپزی Escoffier 1،500+ فارغ التحصیلان در مراسم شروع مجازی

بازدید کنندگان از وب سایت می توانند به انواع فیلم های آموزشی و مقالات روشنگرانه دسترسی پیدا کنند. کانال YouTube B&H از محتوای آموزشی بی نظیری برخوردار است. فیلم های سرگرم کننده و آموزنده ما دارای نمای کلی محصولات متخصصان داخلی ما هستند. می توانید سخنرانی های B&H Event Space را از بسیاری از برجسته ترین متخصصان جهان و مصاحبه با برخی از پویاترین شخصیت های فناوری مشاهده کنید. با عضویت در کانال YouTube B&H در اینجا به این منبع هیجان انگیز ضربه بزنید. علاوه بر فیلم ها ، وبلاگ B&H Explora اطلاعیه های محصول جدید ، بررسی چرخ دنده ها ، راهنماهای مفید و اخبار فناوری نوشته شده توسط کارشناسان محصول و متخصصان صنعت و همچنین پادکست های برنده جایزه ما را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

وقتی تو هستی منهتن، گشتی در B&H Photo SuperStore ، واقع در 420 Ninth Avenue بزنید. چرخ فلک فنی در تمام طول سال در پیشخوان ها و کیوسک های B&H می چرخد. B&H Photo SuperStore با صدها محصول به نمایش درآمده ، مکانی برای آزمایش و مقایسه همه جدیدترین تجهیزات است.

اطلاعات تماس

هنری پوزنر

B&H Photo Video ، Pro Audio
212-615-8820
https://www.bhphotovideo.com/

منبع B&H عکس

لینک های مربوطه

www.bhphotovideo.com