نسخه ویژه IFA 2020 – برای اولین بار از زمان شروع بحران ویروس کرونا ، یک نمایشگاه جهانی تجارت اختصاص داده شده به لوازم الکترونیکی مصرفی درهای خود را باز می کند

“پس از همه این وقایع لغو شده ، صنعت ما به فوریت به این بستر نیاز دارد تا بتواند نوآوری های خود را به نمایش بگذارد. وقایع مجازی البته مفید هستند ، اما فاقد ارتباط عاطفی هستند “، گفت جنس هایتکر، مدیر

امسال س mainال اصلی این است: چه نوآوری هایی در موفقیت کسب خواهند کرد عادی جدید از وضعیت پس از COVID 19؟

با توجه به اهمیت جدید خانه های ما و رونق لوازم خانگی ، تمرکز اصلی بر روی برنامه های کاربردی و محصولات خانه هوشمند است که به طور مثبت بر راحتی زندگی تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، تمرکز بر روی فناوری های پیشرفته مانند اینترنت اشیا، ، 5G ، واقعیت ترکیبی ، هوش مصنوعی و رباتیک است که در عصر کار و فناوری جهان را تغییر شکل می دهد. یادگیری دیجیتال ، پزشکی از راه دور و بهداشت دیجیتال.

اخبار مرتبط  مرکز خدمات کنترل آفات محافظت از آفات ایالات متحده در گسترش Murfreesboro، TN؛ در حال رشد در میان همه گیر

تعداد شرکت کنندگان محدود است ، زیرا بهداشت و ایمنی در اولویت اول است. با این وجود ، رویدادهای زنده غیرمجازی بر عملکردهای اصلی B2B IFA متمرکز خواهند شد.

نوآوری های میان بخشی در SHIFT Mobility در IFA NEXT ارائه می شود. برای اولین بار ، سیستم عامل هایی برای فناوری هایی که تحرک ما را تغییر می دهند (SHIFT) و همچنین برای محصولات ، مفاهیم و راه حل هایی که به آینده شرکت های با فناوری پیشرفته ، استارتاپ ها و موسسات تحقیقاتی (IFA NEXT) اختصاص دارد ، در نظر گرفته شده اند. ترکیب خواهد شد و یک شبکه خبره را تشکیل می دهد.

اخبار مرتبط  بازگشت به بودجه دوستانه Eyemart Express به لیست چک لیست بهداشت چشم در مدرسه

این م componentsلفه های این رویداد برای بازدید کنندگان حرفه ای است. نمایندگان رسانه ها می توانند جدیدترین محصولات IFA ، جلسات مطبوعاتی و سخنرانی های اصلی را در کنفرانس های مطبوعاتی بین المللی IFA تجربه کنند.

در مرکز پخش جهانی، TVT.media ، شریک رسانه ای ، بسیاری از تصاویر متحرک را برای روزنامه نگاران IFA 2020 به صورت رایگان در دسترس قرار می دهد.

اخبار مرتبط  NH based، Outdoor Living Startup برای پخش در برنامه تلویزیون ملی برای کیت های شومینه مدرن و DIY برای ارتقاgrade فضای زندگی حیاط خلوت شما

http://www.ifa-gbc.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1230119/IFA_Smart_City.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1230117/IFA_2020_Logo.jpg

مایکل مولر-جاگر
TVT.media
تلفن. : +49 (0) 173-2515900
پست الکترونیک : [email protected]

SOURCE TVT.media GmbH