علوم زیستی Willow تغییراتی را در تیم مدیریت خود اعلام کرد

کالری، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Willow Biosc علوم (“درخت بید” یا “شرکت“) (TSX: WLLW؛ OTCQB: CANSF) با ارتقاء دکتر ، تغییراتی را در تیم مدیریتی خود اعلام می کند. کریس ساویل به مدیر ارشد عملیات و عزیمت دکتر پیتر فشینی، رئیس ارشد علمی و دکتر جیل هیگل، معاون رئیس جمهور ، علوم کاربردی ، بلافاصله مؤثر است.

گفت: “دانش علمی گسترده كریس و كسب وكار اثبات شده علاوه بر ارزشمندی برای تیم رهبری اجرایی ما خواهد بود.” ترور پیترزرئیس جمهور و مدیر اجرایی “کریس نقش مهمی در موفقیتی که ویلیو تا به امروز به دست آورده است ایفا کرده است. او نیروی محرکه دستاوردهای علمی ما است ، از جمله توسعه آزمایشگاه پیشرفته و پیشرفته ما در آزمایشگاه مهندسی کرنش. کوه نما ، کالیفرنیا، و مذاکره در مورد مشارکتهای کلیدی که تجارت ما را به سمت تجاری سازی سوق خواهد داد ، از جمله مشارکت استراتژیک اخیر با Albany Molecular Research، Inc. “

دکتر. کریس ساویل از آن زمان با Willow بوده است آوریل 2019 در نقش معاون رئیس جمهور ، عملیات تجاری. دکتر ساویل قبل از پیوستن به ویلو ، در نقش رهبری ارشد در شرکت Intrexon ، یک شرکت زیست فناوری و Codexis ، Inc. ، یک شرکت مهندسی پروتئین کار می کرد. او یک شیمی دان بسیار با تجربه ، دانشمند سنجش توان بالا و مهندس پروتئین با پیشینه فنی قوی است. دکتر ساویل در چندین برنامه که منجر به فرآیندهای تولید تجاری بوده است ، رهبر تحقیق و توسعه بوده است. وی دکترای خود را در سال 2006 از دانشگاه مک گیل.

این شرکت آرزو می کند از دکتر Facchini و دکتر Hagel بخاطر مشارکت آنها در توسعه کرنش مخمر تولیدکننده کانابینوئید اختصاصی Willow تشکر کند و به شرکت اجازه دهد تا مقدماتی را قبل از انتظارات اولیه آغاز کند. با حرکت شرکت به مرحله مقیاس عملیاتی خود ، منابع جدیدی را برای مدیریت هرچه بیشتر این فرآیند اختصاص داده و در نتیجه کاهش آن را کاهش می دهد. کلگریمبلغ پایه انتظار می رود این تغییرات موجب صرفه جویی در هزینه سالانه سالانه شود 3 میلیون دلار و انتظار نمی رود که تأثیر توانایی Willow در تحقق زمان بندی سریع خود برای دستیابی به تجارت در نیمه اول سال 2021 را داشته باشد.

اخبار مرتبط  تولید کننده 81 ساله آمریکایی چند ابزار ضد میکروبی بدون سرب را برای ایمن نگه داشتن مردم و جمع آوری پول برای رفع گرسنگی راه اندازی کرده است

درباره Willow Biosc علوم Inc.

Willow یک شرکت بیوتکنولوژی کانادایی است که در آن مستقر است کلگری ، آلبرتا، که از ترکیبات گیاهی با خلوص بالا تولید می کند که بلوک های ساختمانی برای داروهای جهانی ، بهداشت و سلامتی و صنایع بسته بندی کالاهای مصرفی را فراهم می کند. تمرکز فعلی Willow در تولید کانابینوئیدها برای درمان درد ، اضطراب ، چاقی ، اختلالات مغزی از دیگر نشانه های مهم است. تیم علمی Willow سابقه ای اثبات شده در زمینه توسعه فناوری های تولید برای ترکیبات با خلوص بالا در درمان درد و سرطان را دارد. فرایند تولید Willow محصولی پایدار ، مقیاس پذیر و پایدار ایجاد می کند که امکان کشف و توسعه داروهای جدید در حال تغییر را فراهم می آورد.

اخبار مرتبط  Absen سری GS را با هدف بازار تبلیغات دیجیتال DOOH راه اندازی می کند

بیانیه های رو به جلو

این انتشار اخبار ممکن است شامل اظهارات آینده نگر از جمله نظرات ، فرضیات ، برآوردها و ارزیابی شرکت از برنامه ها و عملیات آینده و به ویژه اظهارات مربوط به: تأثیرات مدیریت و تغییرات عملیاتی بر زمان بندی مقیاس توسعه و تجاری سازی باشد. و عموماً عملیات Willow؛ و پس انداز هزینه ناشی از توزیع مجدد منابع است. هنگام استفاده در این خبر ، کلمات “اراده” ، “پیش بینی” ، “ایمان” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “” ممکن است “،” پروژه “،” باید “و عبارات مشابه در نظر گرفته شده است از جمله جمله هایی است که عبارت های آینده نگر را مشخص می کند. بیانیه های آینده نگر بر اساس انتظارات و فرضیات ساخته شده توسط این شرکت تأسیس می شود که شامل ، اما محدود به آنها نمی شود ، موفقیت مشارکتهای استراتژیک Willow ، اجرای موفقیت آمیز استراتژی تجاری سازی Willow و بازار محصولات Willow است. اظهارات رو به جلو در معرض طیف گسترده ای از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد و اگرچه شرکت معتقد است انتظارات حاصل از چنین اظهارات آینده نگر معقول است ، اما نمی توان اطمینان داشت که چنین انتظاراتی محقق می شود. هر یک از عوامل مهم می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر از جمله ، اما محدود به آنها نیست ، خطرات مرتبط با آن را شامل شود: صنعت کانابینوئید به طور کلی؛ موفقیت استراتژی های تحقیق و توسعه شرکت؛ نقض مالکیت معنوی؛ عدم بهره مندی از مشارکتها یا ادغام موفقیت آمیز در خریدها. اقدامات و ابتکارات دولتهای فدرال و استانها و تغییر در سیاست های دولت و اجرای و تأثیر این اقدامات ، ابتکارات و سیاست ها؛ محدودیت های واردات / صادرات و تحقیقات برای فعالیت های مبتنی بر کانابینوئید. اندازه بازار مصرف مواد مخدر و بزرگسالان کانابینوئید رقابت از دیگر شرکت کنندگان در صنعت؛ شرایط اقتصادی نامساعد ایالات متحده ، کانادا و جهانی. وقایع ناگوار جهانی و بحرانهای بهداشت عمومی ، از جمله شیوع COVID-19 فعلی. عدم رعایت مقررات خاص؛ عزیمت پرسنل مدیریت کلیدی یا عدم توانایی در جذب و حفظ استعداد. و سایر عوامل که هر از گاهی به طور کامل در گزارش ها و پرونده های تهیه شده توسط شرکت با مراجع نظارتی اوراق بهادار توضیح داده می شود. به استثنای قوانین مقرر ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد اظهارات آینده نگر ندارد.

اخبار مرتبط  سلطنتی کانادا نعناع با آخرین سری سکه های خود برای گردآورندگان ، 150 سالگرد سرزمین های شمال غربی را گرامی می دارد

SOURCE Willow Biosc علوم Inc.

پاسخی بگذارید