Ithra دبی با The Link نقطه عطف دیگری را رقم زد که اکنون در موقعیت نهایی 100 متری سطح زمین قرار دارد

شرکت توسعه دهنده و املاک و مستغلات موفق طی 12 روز یکی از سنگین ترین آسانسورهای منطقه را با حدود 8500 تن انجام داد. بیشتر از 110 جرثقیل مخصوص و جک های هیدرولیکی تقویت شده در این عملیات مورد استفاده قرار گرفت که نیاز به تلاش مشترک تیمی از متخصصان جهانی در زمینه های ساخت ، مهندسی و پیمانکاری داشت.

قسمت اول The Link اکنون در موقعیت نهایی خود قرار دارد. دومین بالابر 900 تنی ، برنامه ریزی شده برای اکتبر ، ساختار The Link را برای رسیدن به طول نهایی 226 متر تکمیل می کند ، که منجر به لیست شگفتی های مهندسی می شود و رکورد طولانی ترین ساختمان جهان را می شکند.

اخبار مرتبط  برندگان جایزه سالانه 71 سال کریستوفر شجاعت ، فضل و رحمت را جشن می گیرند

آقای ایسام گالاداری ، مدیر و مدیر عامل شرکت Ithra دبی ، گفت: “نمادین One Za’abeel و The Link from Ithra Dubai اعجاب مهندسی و طراحی مدرن هستند ، ادای احترامی به مانیفست دبی و عظمت شهر. نبوغ بی حد و حصر نشان داده شده در این پروژه ، بازدیدکنندگان از سراسر جهان را به خود جلب می کند و بهترین ها را در تجارت و اوقات فراغت ارائه می دهد. یکی از زعبیل بزودی وارد لیست شگفتی های منتسب به آن می شود دبی

اخبار مرتبط  افتتاح GRAND: Gourmet Spot با یک نسخه جدید جدید برگشته است

با نمای دیدنی 360 درجه از دبی، لینک به گردشگران و ساکنان انتخاب بی نظیری از ناهار خوری خوب ، پذیرایی مجلل و سرگرمی را ارائه می دهد ، و دارای یک اتاق مشاهده ، سالن بدن سازی ، آبگرم ، استخر شنا ، سالن رقص و تراس در پشت بام است.

این پروژه که برای استفاده های مختلف در نظر گرفته شده ، برنده جوایز زیادی است و انتظار می رود تا پایان سال 2021 تکمیل شود ، پیشتاز دبی – خود شهر منبع الهام برای محصولات ارائه شده است.

این پروژه شامل فضای اداری عالی ، 263 واحد مسکونی لوکس ، بستری برای مغازه ها ، 497 اتاق هتل فوق العاده لوکس ، آپارتمان هایی با خدمات هتل و اولین استراحتگاه شهری جهان One & Only است. او همچنین قصد دارد گواهینامه طلای LEED را مطابق با اعلامیه چشم انداز 2021 امارات و اهداف توسعه پایدار بدست آورد.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار ضد عفونی کننده دست ایالات متحده 2020-2027 ، براساس نوع ، فرم محصول ، برنامه ، کانال توزیع و تجزیه و تحلیل رقبا

نمادین One Za’abeel دروازه ورود به منطقه مالی است دبی، DIFC ، با اتصال هوایی به مرکز تجارت جهانی دبی.

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1247256/Ithra_Dubai_The_Link.mp4
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1247243/Ithra_Dubai_Logo.jpg

مخاطب:

یارا بو هادر
971503188309
[email protected]

www.onezaabeel.com

منبع Ithra دبی

لینک های مربوطه

https://www.ithradubai.com

منبع Ithra دبی