کیزیک همکاری مشترک با بنیاد پارکینسون را آغاز می کند

تاکستان ، یوتا، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Kizik ، a یوتاشرکت کفش پایه که انقلابی در صنعت کفش آسان و خاموش ایجاد کرد ، اعلام کرد که کمک مالی به بنیاد پارکینسون. کیزیک با بنیاد پارکینسون همکاری خواهد کرد تا کفش های Kizik® را در دسترس بیشتر کسانی که به بیماری پارکینسون مبتلا هستند ، قرار دهد و مأموریت بنیاد را برای بهتر کردن زندگی افراد مبتلا به پارکینسون انجام دهد.

“در کیزیک ، ماموریت ما این است که کفش و پوشیدن کفش را برای همه آسان تر کنیم – و به ویژه برای افرادی که با شرایطی زندگی می کنند که بستن کفش را دشوار یا غیرممکن می کند. ما افتخار همکاری با بنیاد پارکینسون را داریم و ما این را باور داریم همکاری ما را قادر می سازد زندگی را برای میلیون ها نفر از افراد مبتلا به بیماری پارکینسون آسان تر کنیم. ” مونته دیر، مدیر ارشد اجرایی کیزیک.

اخبار مرتبط  کاسیو برای انتشار مدل همکاری بین G-SHOCK و Rui Hachimura

برای افراد مبتلا به بیماری پارکینسون ، انجام کارهای روزمره دشوارتر می شود. لباس پوشیدن ممکن است روندی کندتر و پر زحمت باشد. عملکرد و طراحی Kizik’s F.A.S.T.® (فناوری کفش فعال شده با پا) می تواند به افراد مبتلا به پارکینسون کمک کند تا برخی از این چالش ها را برطرف کنند.

اخبار مرتبط  Vireo Health فروش سهام در راه حل های پزشکی پنسیلوانیا را به شرکت Jushi Holdings با در نظر گرفتن 37 میلیون دلار کامل کرد

درباره کیزیک

بر اساس تاکستان ، یوتا، KIZIK یک برند کفش الهام گرفته از فناوری است که کفش های هندزفری مد روز را با راه حل های طراحی مدرن اختراع می کند تا از طریق ثبت اختراع F.A.S.T. ، راحتی در زندگی روزمره را بهبود بخشد.® راه حل ها برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید KIZIK.com وwearKIZIK را دنبال کنید[TV4].

اخبار مرتبط  "من سگم را خیلی دوست دارم" اولین بار پوشش تصادفات حیوان خانگی را راه اندازی کرد

درباره بنیاد پارکینسون

بنیاد پارکینسون با بهبود مراقبت و پیشرفت تحقیقات در جهت بهبود ، زندگی افراد مبتلا به بیماری پارکینسون را بهتر می کند. در هر کاری که انجام می دهیم ، انرژی ، تجربه و شور جامعه جهانی پارکینسون خود را بنا می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لباس پوشیدن و لباس های سازگار برای افراد مبتلا به پارکینسون ، به Parkinson.org مراجعه کنید یا با شماره راهنمای رایگان بنیاد به شماره 1-800-4PD-INFO تماس بگیرید.

منبع Kizik

لینک های مربوطه

http://KIZIK.com