تو جک را می شناسی یک کلاس آشپزی جک فروت

ST لوئیس، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در پاسخ به تقاضای روزافزون برای کسب اطلاعات و استفاده از یک رژیم گیاهی ، اولین مرکز آموزش آشپزی و گیاهی کاملاً گیاهی – مرکز زندگی گیاهان (CPBL) – گیاه مجازی را ارائه می دهد کلاسهای آشپزی مبتنی بر! به کلاس آشپزی جک فروت آنها بپیوندید 9 سپتامبر – آنها حتی در حال ساخت دنده های BBQ گیاهی هستند!

کارین دوگان، AKA STL Veg Girl، از سال 2008 كه تشخيص و درمان سرطان داده شد ، شخصاً كلاسهاي آشپزي را تدريس مي كند. او سالها به رشد تجارت مبتنی بر خدمات خود پرداخت و سال گذشته در سال 2019 محل آجر و ملات خود – CPBL را افتتاح کرد.

اخبار مرتبط  کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

با ظهور COVID ، او اکنون در تلاش است کلاسهایی را بصورت مجازی برگزار کند و در نتیجه کلاسهای آشپزی ، گیاهی و سرگرم کننده ، آموزشی و تقویت کننده سیستم ایمنی را در سطح جهانی برگزار کند.

Dugan می گوید ، تقویم این مرکز در هفته های آینده پر می شود و شما می توانید با افزودن خود به خبرنامه دو بار ماهانه خود ، “اولین کسی باشید که می دانید”.

اخبار مرتبط  Foot Locker با افتتاح فروشگاه جدید ، از جوانان و فرهنگ کفش ورزشی در سنگاپور تجلیل می کند

Dugan ارتباط قوی با Forks Over Knives ، کمیته پزشک برای پزشک مسئول (PCRM) و پروژه Plantrician دارد که همه آنها با وجود ارائه کلاس ها و برنامه ها مشخص خواهد بود. اینها سازمان های معتبری در عرصه گیاهی هستند و مردم برای این نهادها ارزش قائل هستند. مجموعه سخنرانان ، تیم سازی شرکت ها ، کلاس های آشپزی و موارد دیگر در CPBL ارائه می شود. دوگان نیز نامگذاری کرده است جیمز لومیس، MD ، MBA PCRM به عنوان مدیر پزشکی مرکز.

اخبار مرتبط  معرفی فیلم و سریال های ایرانی

برای اطلاعات بیشتر ، به CPBL-STunities مراجعه کنید.

SOURCE مرکز زندگی گیاهی

لینک های مربوطه

https://www.stlpcl.org/