شرکت Leatt در کنفرانس مجازی LD 500 حاضر می شود

کیپ تاون ، آفریقای جنوبی، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Leat Corporation (OTCQB: LEAT) ، توسعه دهنده و بازاریاب برجسته تجهیزات حفاظتی و محصولات جانبی برای بسیاری از انواع ورزش ، به ویژه ورزشهای با سرعت بالا ، امروز اعلام کرد که شان مکدونالد (مدیر عامل) و دکتر کریستوفر لیات (بنیانگذار و رئیس) شرکت Leatt در کنفرانس سرمایه گذاران LD 500 در مورد جمعه 4 سپتامبر در 10:00 صبح EDT.

این شرکت برای جلسات یک به یک با سرمایه گذاران و تحلیلگران از طریق در دسترس خواهد بود سه شنبه 8 سپتامبر از طریق سه شنبه ، 15 سپتامبر 2020 برای مرور ارائه و انجام یک جلسه پرسش و پاسخ.

اخبار مرتبط  بانک غذای منطقه ای لس آنجلس تقریباً 300،000 دلار کمک هزینه ای دریافت می کند

برای تعیین یک جلسه ، لطفا تماس بگیرید مایکل میسون در [email protected].

نمایه Leatt Corporation را در اینجا مشاهده کنید: https://www.ldmicro.com/profile/LEAT

درباره شرکت Leatt

شرکت Leatt تجهیزات محافظتی شخصی و محصولات جانبی را برای انواع ورزشها ، به ویژه ورزشهای حرکتی شدید توسعه می دهد. Leatt-Brace® یک سیستم بریس گردن برنده جایزه است که برای هر کسی که کلاه ایمنی تصادف می کند ، به عنوان نوعی محافظ ، استاندارد طلایی محسوب می شود. برای شرکت کنندگان در ورزشهای شدید یا موتور سیکلت سواری ، دوچرخه ، دوچرخه کوهستان ، وسایل نقلیه تمام زمین ، اتومبیل برفی و سایر وسایل نقلیه طراحی شده است. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.leatt.com.

اخبار مرتبط  یک داستان از دو میخچه چهار برگ (جلد 3) اکنون در آمازون موجود است

Leatt® را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

SOURCE Leatt Corporation

لینک های مربوطه

http://www.leatt.com