مرکز واکس اروپا توسط مجله کارآفرین به عنوان “حق رای دادن به رشد برتر” نامگذاری شد

PLANO ، تگزاس، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مرکز واکس اروپا، یک مارک تجاری رایج پیشرو در زمینه مراقبت شخصی که خدمات واکس خبره ای را از متخصصان مجاز ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که هر مهمان که از در عبور می کند احساس اطمینان می کند اخیراً در رتبه بندی قرار گرفته است کارآفرین اولین لیست حق امتیاز برتر رشد مجله. این لیست 150 شرکتی را که بیشترین رشد مثبت واحد حق رای دادن را دارند ، به رسمیت می شناسد آمریکای شمالی در طی یک دوره سه ساله ، بر اساس داده های ارائه شده برای کارآفرینفرانشیز 500® رتبه بندی به لطف رشد استثنایی خود ، مرکز واکس اروپا در رتبه 49 قرار گرفت.

“ما هیجان زده ایم که نه تنها به عنوان حق رای دادن در رشد ، بلکه به عنوان تنها شرکت موم محور در این رتبه بندی بسیار رقابتی شناخته می شویم. این افتخاری است که نشان می دهد رشد مداوم نه تنها اولین در بازار است ، بلکه هنوز هم در بازار است. رهبر ، “مدیر عامل مرکز اروپایی موم گفت ، دیوید برگ. در حالی که COVID-19 به دلیل تعطیلی چندین ماهه همه مراکز ، بر برنامه ها و فعال سازی های سال 2020 ما تأثیر گذاشت ، ما استقامت کردیم و بر ادامه تغییر بنیاد فناوری خود تمرکز کردیم تا بتوانیم رشد را در سال های آینده تسریع کنیم. برگ گفت: “ما افتخار می کنیم که امسال با چالش های قابل توجهی در کسب و کار روبرو شده ایم و از پس آنها برآمده ایم.”

اخبار مرتبط  ریوویانا فودز بیش از 22،000 کیسه برنج را به آتش نشانان برونکس اهدا می کند که در خط مقدم مبارزه با COVID-19 قرار دارند

جیسون فیفر ، مدیرمسئول کارآفرین می گوید: “با حفظ رشد مداوم و پایدار طی چندین سال ، این حق رای دادن نشان داده است که آنها سیستم هایی را برای حمایت از امتیاز دهندگان خود در اختیار دارند و به موفقیت در آنها کمک می کنند.” “اکنون از آنجا که این شرکت ها و سایر شرکت ها در سراسر کشور با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند ، ممکن است رشد خود را کند ببینند ، اما این موفقیت موفقیت می تواند مهمتر از هر زمان دیگر باشد.”

برای تعیین رتبه بندی Top Growth Franchises در سال 2020 ، کارآفرین به بررسی امتیازات هر شرکت در ایالات متحده و کانادا در طی یک دوره سه ساله پرداخت (از جولای 2016 به جولای 2019؛ با توجه به تغییرات سریع ، اثرات COVID-19 در نظر گرفته نشد). برای احراز صلاحیت ، شرکتها باید حداقل 5 واحد در سال رشد مثبت داشته باشند. آنها بر اساس فرمولی رتبه بندی شدند که رشد مثبت مثبت ایالات متحده و کانادا را در طول سه سال و همچنین عواملی که بر رشد تأثیر منفی می گذارند مانند خاتمه ، غیرقانونی و سایر تعطیلات در نظر گرفته است.

اخبار مرتبط  زنان به تمبر رای می دهند تا از جنبش حق رای گیری تاریخی یاد کنند

برای مشاهده مرکز واکس اروپا در رتبه بندی کامل ، به اینجا مراجعه کنید کارآفرین.com/franchises/topgrowth. همچنین نتایج را می توان در شماره ماه سپتامبر مشاهده کرد کارآفرین، حراج 1 سپتامبرخیابان.

درباره مرکز موم اروپا
European Wax Center (EWC) یک مارک تجاری برتر مراقبت شخصی است که در سال 2004 تاسیس شده است. آنها خدمات واکس خبره ای را از متخصصان واکس معتبر ارائه می دهند ، و اطمینان حاصل کنند که هر مهمان که از در عبور می کند احساس اطمینان می کند – در EWC و خود. EWC با استفاده از آموزش عالی ترین متخصصان زیبایی در صنعت ، در حریم خصوصی سوئیت های اپیلاسیون تمیز و شخصی ، تجربه اپیلاسیون درجه یک و حرفه ای را به مهمانان ارائه می دهد. آنها بسیار مطمئن هستند که همه افراد تجربه EWC را دوست دارند ، مرکز واکس اروپا به هر میهمان جدید یک موم رایگان ارائه می دهد. EWC با نوآورانه و امضای Comax Wax continues به انقلابی در گروه اپیلاسیون ادامه می دهد. این ترکیب اختصاصی با بالاترین کیفیت مواد تشکیل شده است تا پوست را صاف کرده و اپیلاسیون را به تجربه ای دلپذیر و بدون درد تبدیل کند. EWC برای کمک به افزایش و گسترش خدمات اپیلاسیون پس از ترک مرکز ، مجموعه کاملی از محصولات اختصاصی را در گروه های مراقبت از پوست ، بدن و ابرو ارائه می دهد. European Wax Center نام تجاری شماره 1 تخصصی مراقبت شخصی موم در است ایالات متحده، و شبکه آن اکنون شامل بیش از 750 مرکز در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله نحوه دریافت رایگان واکس خود ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.waxcenter.com.

اخبار مرتبط  خدمات پستی ایالات متحده با خزانه داری 10 میلیارد دلاری CARES مؤسسending اعطای وام به توافق رسیده است

SOURCE مرکز واکس اروپا

لینک های مربوطه

www.waxcenter.com