طرح Wild Harvest Initiative® / پارکها و حیات وحش تگزاس نتایج نتایج نظرسنجی اشتراک مواد غذایی وحشی را منتشر کرد

ابتکار برداشت وحشی®، یک برنامه از دیدگاه های حفاظت ، با همکاری پارک های تگزاس و اداره حیات وحش ، خوشحال است که نتایج نظرسنجی گوشت وحشی تگزاس را ارائه می دهد ، اولین بررسی از نظرسنجی در سراسر کشور که برای تعیین کمیت مزایای سنت های منحصر به فرد اشتراک مواد غذایی شکارچیان طراحی شده است. .

ST JOHN’S، NL، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در سال 2018 ، Conservation Visions ‘Wild Harvest Initiative® با همکاری پارک های تگزاس و اداره حیات وحش ، نظرسنجی اشتراک گوشت وحشی تگزاس را انجام داد. این نظرسنجی به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد مقدار غذایی که سالانه توسط شکارچیان تفریحی در تگزاس برداشت می شود و نحوه اشتراک این غذا با دیگران ، از جمله با موسسات خیریه مستقر در جامعه ، طراحی شده است.

نتایج نظرسنجی نشان می دهد که 97.7٪ از شکارچیان موفق در تگزاس ، بخش قابل توجهی از غذایی را که برداشت می کنند با دیگران تقسیم می کنند. این گوشت سالانه به طور متوسط ​​با 5.8 میلیون نفر تقسیم می شود. بیش از نیمی از افراد ذینفع اعضای جامعه هستند که در خارج از خانه شکارچی زندگی می کنند ، و این نشان می دهد که منافع اجتماعی شکار تفریحی فراتر از شکارچی و خانوار شکارچی است و تأثیرات مثبتی بر بسیاری از شهروندان دیگر دارد ، از جمله کسانی که خود شکار نمی کنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ژنراتور بادی برای خودروهای برقی تولید می کند (HTM-8817)

وی اظهار داشت: شکارچیان تگزاس علاقه زیادی به برداشت پایدار از حیوانات شکاری که دنبال می کنند دارند جان سیلوفسکی، مدیر بخش حیات وحش با بخش پارک ها و حیات وحش تگزاس. “چه این بازی بزرگ ، بازی کوچک یا گونه های عجیب و غریب باشد ، مدیریت کافی برداشت می تواند منجر به مازاد گوشت وحشی شود که می تواند با خانواده ، دوستان ، همسایگان یا سازمان های خیریه مانند” شکارچیان برای گرسنه “تقسیم شود. انگیزه برداشت بازی با بسیاری از شکارچیان امروزی در مورد غنائم نیست بلکه فرصتی برای تهیه گوشت سالم و سرگرم کننده برای سفره است. “

اخبار مرتبط  آب قلب بطری های آلومینیومی قابل استفاده مجدد سازگار با محیط زیست را برای مارک آب قلیایی بطری شده آنها راه اندازی کرد

حفاظت از چشم انداز ، از طریق ابتکار عمل وحشی خود® برنامه ، با هدف تعیین کمیت مزایای اشتراک گوشت وحشی در ایالات متحده و کانادا، بنابراین یک شاخص اشتراک اجتماعی ایجاد می شود. اجرای بررسی آینده با همکاری سایر آژانس های حیات وحش ایالتی و استانی برنامه ریزی شده است.

خلاصه ای از نتایج نظرسنجی اشتراک گوشت وحشی تگزاس در اینجا در دسترس است: گزارش کامل در اینجا موجود است: https://thewildharvestinitiative.com/initiative/wild-food- sharing-inding-findings-from-a-survey-on-the- اشتراک-و-مصرف-گوشت-برداشت-گوشت-در- -texas-august-2020 /.

درباره Conservation Vision Inc.

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار جهانی برای بازار کیوسک 2020-2025

Conservation Vision Inc. یک ابتکار حیات وحش است که توسط زیست شناس شناخته شده بین المللی ، مدافع حفاظت ، شین ماهونی. این به جهانی اختصاص داده شده است که حفاظت از آن مهم است. در جایی که از تنوع زیستی محافظت می شود ، از جمله تنوع تجربه فرهنگی بشر ؛ که در آن حفاظت و تابعیت به عنوان تفکیک ناپذیر تلقی می شوند. جایی که مسئولیت جهانی نسبت به طبیعت شناخته شود جایی که استفاده پایدار از منابع طبیعی از طریق دانش محافظت می شود. و در جایی که دولتها بر اساس خرد علمی و سنتی تصمیمات درستی در مورد حفاظت و تنوع زیستی می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حفاظت از چشم اندازها و ابتکار برداشت وحشی Wild ، لطفاً به سایت www.conservationvisions.com مراجعه کنید.

SOURCE Conservation Vision Inc.

لینک های مربوطه

http://conservationvisions.com/