ANSI نسخه استاندارد استانداردهای کمیسیون مستقل انتخابات را برای اولین بار ارائه می دهد

نیویورک، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – انستیتوی استاندارد ملی آمریکا (ANSI) – نهاد عضو ایالات متحده در کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) از طریق کمیته ملی ایالات متحده (USNC) – امروز در دسترس بودن محصول جدید با ارزش افزوده IEC معروف به نظر داده شده نسخه خط قرمز (CMV).

اولین مورد موجود برای وسایل برقی خانگی و مشابه – ایمنی – قسمت 1: الزامات عمومی ، IEC 60335-1: 2020 CMV، از طریق وب سایت فروشگاه ANSI و پلت فرم اشتراک ANSI ، Standards Connect.

مزیت نسخه های Redline نظر داده شده

با نسخه Redline Commented ، ذینفعان می توانند نظرات مربوط به تغییرات عمده بین نسخه قبلی و نسخه جدید انتشارات ، از جمله توضیحات کمیته و منطق تغییرات را مشاهده کنند. CMV همچنین می تواند شامل اطلاعاتی در مورد تأثیر تغییرات بر روی کاربرد و کاربرد استاندارد باشد. CMV ها از یک بسته تشکیل شده اند که شامل نسخه جدید انتشارات و نسخه Redline با نظر می باشد.

اخبار مرتبط  شرکت بازرسان انرژی از سال 2020 جایزه ENERGY STAR® Leader Leader را تولید می کند که 20٪ از خانه های ENERGY STAR In the Nation را تولید می کند

با افزودن نظرات درباره تغییرات عمده ، CMV ها نسخه پیشرفته نسخه سنتی IEC Redline (RLV) هستند که فقط تغییرات بین نسخه قبلی و نسخه جدید را برجسته می کنند.

طی چند هفته آینده ، CMV های اضافی زیر توسط IEC منتشر و از طریق ANSI در دسترس قرار می گیرند:

  • IEC 60112: 2020 ، روش تعیین میزان اثبات و شاخصهای ردیابی مقایسه ای مواد عایق جامد – پیش بینی اوایل سپتامبر
  • IEC 60335-2-24: 2020 ، لوازم برقی خانگی و مشابه آن – ایمنی – قسمت 2-24: نیازهای خاص برای وسایل برودتی – پیش بینی اوایل سپتامبر
  • IEC 60079-10-1: 2020 ، جوهای منفجره – قسمت 10-1: طبقه بندی مناطق – جوهای گاز منفجره – پیش بینی اوایل ماه اکتبر
اخبار مرتبط  فلوریدا وحشی صداهای طبیعی #WildWednesday را اعلام کرد

درباره ANSI

م Nationalسسه استاندارد ملی آمریكا (ANSI) یك سازمان غیرانتفاعی خصوصی است كه مأموریت آن ارتقا quality رقابت جهانی آمریكا و كیفیت زندگی آمریكا از طریق ارتقا، ، تسهیل و محافظت از كامل بودن سیستم استاندارد داوطلبانه و ارزیابی انطباق است. عضویت آن متشکل از مشاغل ، جوامع حرفه ای و انجمن های صنفی ، توسعه دهندگان استاندارد ، سازمان های دولتی و سازمان های مصرف کننده و کارگری است.

این موسسه منافع گوناگون بیش از 270،000 شرکت و سازمان و 30 میلیون متخصص در سراسر جهان را نمایندگی و در خدمت آنها است. ANSI نماینده رسمی ایالات متحده در سازمان بین المللی استاندارد سازی (ISO) و از طریق کمیته ملی ایالات متحده ، کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک (IEC) است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ansi.org مراجعه کنید.

درباره USNC

کمیته ANSI ، USNC به عنوان کانون اصلی احزاب ایالات متحده است که علاقه مند به توسعه ، انتشار و استفاده از استانداردهای مربوط به جهانی برای صنعت الکترونیک هستند. این کمیته همچنین در ارزیابی انطباق با استانداردها ، انجام کار در زمینه هایی مانند آزمایش ، صدور مجوز و اعتبار فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  Forever Stamp رنگ پررنگ را برای فصل تعطیلات فراهم می کند

به عنوان نماینده ایالات متحده در IEC و بسیاری از نهادهای استاندارد منطقه ای مرتبط ، USNC یک مجرا برای جامعه جهانی تنظیم استاندارد برای موقعیت های فنی و سیاسی ناشی از ایالات متحده است و مسائل را از صحنه جهانی برای بررسی ، بررسی و بررسی به ایالات متحده می آورد. و پاسخ مشارکت شدید ایالات متحده در IEC برای رقابت ملی و ادامه رشد و نوآوری در صنایع الکتروتکنیکی ایالات متحده حیاتی است.

SOURCE موسسه استاندارد ملی آمریکا

لینک های مربوطه

https://www.ansi.org