ساعت آفتابی برای شرکت در رویداد مجازی Alliance Global Partners

کالگری ، AB، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Sundial Growers Inc. (Nasdaq: SNDL) (“ساعت آفتابی”) امروز اعلام کرد که به عنوان بخشی از کنفرانس شاهدانه مصرف کننده Alliance Global Partners ، در یک رویداد مجازی شرکت خواهد کرد.

زاخاری جورج، مدیر ارشد اجرایی Sundial ، در جلسات یک به یک شرکت خواهد کرد 29 سپتامبر 2020.

کنفرانس شاهدانه مصرف کننده مجازی Alliance Global Partners یک کنفرانس مجازی با 25 شرکت پیشرو در صنایع شاهدانه و CBD از سراسر جهان است. تمام جلسات عملاً از طریق جلسات یک به یک در طول روز انجام می شود. در این مراسم رئیس سابق مجلس نمایندگان ایالات متحده ، جان بوئنر، به عنوان سخنران اصلی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کنفرانس به سایت www.allianceg.com/events مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  ریکو از HD PENTAX-D FA * 85mm F1.4ED SDM AW برای دوربین های دیجیتال SLR K-Mount خبر داد

درباره شرکت Sundial Growers Inc.

Sundial یک شرکت سهامی عام است که سهام مشترک آن با نماد “SNDL” در Nasdaq معامله می شود. Sundial یک تولید کننده مجاز است که با استفاده از امکانات پیشرفته داخلی ، شاهدانه کار می کند. رویکرد رشد مدولار “صنایع دستی در مقیاس” ، ژنتیک برنده جایزه و استادکاران باتجربه ما را از یکدیگر متمایز می کند.

اخبار مرتبط  شرکت Darling Ingredients Inc. نتایج مربوط به سه ماهه دوم سال 2020 را گزارش می کند

عملیات کانادایی ما شاهدانه شاهدانه را با استفاده از رویکرد “اتاق” اختصاصی ، با 470،000 فوت مربع فضای کل برای کشت کشت می کند.

نمونه کارها با نام تجاری Sundial شاملبرگ بالا،حشیش آفتابی،پالمتووعلفزارها. کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده ما را قادر می سازد نه تنها رشد حشیش ، بلکه تجارب استثنایی مصرف کننده و مشتری را نیز ایجاد کند.

اخبار مرتبط  OPPO با هدفون Enco W31 انقلاب صوتی بی سیم را در خاورمیانه به ارمغان می آورد

ما با افتخار آلبرتان ، دفتر مرکزی در کلگری ، AB، با عملیات inOlds ، AB ، و Rocky View County ، AB.

SOURCE Sundial Growers Inc.

لینک های مربوطه

www.sundialgrowers.com