Absen سری GS را با هدف بازار تبلیغات دیجیتال DOOH راه اندازی می کند

این شرکت نیاز کاربران نهایی را به یک راه حل قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای صفحه نمایش LED در فضای باز تشخیص داده است که قادر به رقابت برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است. با وجود طیف گسترده ای از گزینه های پیکسلی پیست در دسترس از 3 تا 16 میلی متر ، سری GS برای مصارف مختلف در فضای باز مانند بیلبوردها ، نمایشگرهای LED در فضای باز ، علائم حمل و نقل ، مبلمان خیابانی ، داشبوردهای دیجیتال و نمایشگرهای ورزشی با هدایت مناسب است. .

سری GS به لطف کیفیت تصویر بالا ، روشنایی زیاد و کنتراست عمیق عملکرد بصری عالی را ارائه می دهد. GS با دارا بودن یک رنگ گسترده 110٪ ، سطح روشنایی زیاد و نسبت کنتراست 3840 HZ ، GS قادر است با ارائه پیام های پویا و پر جنب و جوش حتی در نور مستقیم آفتاب ، توجه عموم را به حداکثر برساند.

اخبار مرتبط  سامسونیت از انعطاف پذیری مالی اضافی برای پرداختن به تأثیر COVID-19 برخوردار است

GS برای مقاومت در برابر انواع شرایط آب و هوایی و آب و هوا ایجاد و آزمایش شده است. این محصول نمایشگر IP65 ناهموار دارای یک طراحی ضد آب خاص است و قبل از تحویل نهایی به شدت تحت آزمایش های شدید قرار گرفته است. این دوربین تنظیمات SMD و DIP مقاوم در برابر هوا را ارائه می دهد که می توانند در تابش مستقیم نور خورشید و مقاومت در برابر باران ، باد و گرد و غبار به رقابت بپردازند ، یک نمایشگر دیجیتالی را برای فضای بیرون فراهم می کند که مشتریان می توانند به آن اعتماد کنند.

اخبار مرتبط  شرکت ماری جوانا آمریکا | MCOA به Webcast Live در VirtualInvestorConferences.com 9 ژوئیه

طراحی ضد آب آن با یک سیستم منحصر به فرد اتلاف حرارت ترکیب شده است ، که باعث می شود میزان سرمایش 30 درصد افزایش یابد و به نوبه خود منجر به ماندگاری محصول بیشتر شود. این مزایا باعث می شود سری GS یک راه حل عالی برای نمایشگرهای LED در فضای باز باشد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor زمین بازی حیوان خانگی را توسعه می دهد (WDH-2484)

سرویس یکی دیگر از مهمترین فاکتورها در انتخاب مشتریان است. Absen به عنوان بزرگترین صادرکننده پنل های LED به مدت 11 سال متوالی ، قادر به ارائه خدمات سریع و درجه یک به مشتریان بین المللی خود است. این شرکت با بیش از هشت دفتر در خارج از کشور حضور جهانی دارد و با بیش از 4000 مهندس در سراسر جهان یک شبکه خدماتی خوب و پیشرفته ایجاد کرده است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1157729/Absen_DOOH___GS_Series.jpg

منبع Absen.com

منبع Absen.com

پاسخی بگذارید